Stupně šedi při vytváření všestranných stylových snímků

Šedá barva se často nazývá nudná a nudná. Návrháři však úspěšně prokázali opak. Díky své univerzálnosti a množství odstínů šedá vypadá skvěle s dalšími detaily skříně a umožňuje vytvářet jedinečné obrazy.

(17 )

Do obleku

Výběr šedých šatů, stylistů doporučuje věnovat pozornost jejich „barevnému typu“. Teplé barvy, jako například perla nebo krém, jsou vhodné například pro dívky s fair-skinem. Krása tmavé pleti s tmavými vlasy, vhodnější studené odstíny šedé.

Dívky se zakřivenými tvary by měly odevzdat světle šedé tóny ve svém oděvu, protože jsou schopny zdůraznit možné nedostatky. V tomto případě vyhovují tmavým odstínům šedé.

]

Kombinace šedé barvy s jinými barvami

Díky univerzálnosti šedé barvy může být použit jako základ a jako doplněk k jiným odstínům. Šedá se hodí téměř k celé paletě barev.

Kombinace šedá a bílá je klasická. Bez ohledu na to, jak je zkombinujete, budete mít úplný a harmonický obraz.

]

Kombinace s černou, i když je to klasická, vypadá poněkud ponurá. Proto stylistéDoporučuje se ředit jinou, jasnější barvou.

]

Spojením šedé barvy se žlutou získáte zábavnou a veselou kompozici. Je třeba mít na paměti, že teplé tóny by měly být kombinovány pouze s teplou a studenou barvou, s chladem.

Spolu s modrou nebo modrou bude šedá vypadat velmi elegantně. Na základě toho, jaké odstíny se používají při kreslení obrazu, se může ukázat jako velmi přísný a naopak slavnostní a jasný.

]

Jeho kombinace s růžovou vypadá skvěle. Můžete si vybrat jak pastelové, tak bohaté odstíny růžové.

]

Šedá vypadá harmonicky s červenou barvou. V tomto případě šedá poněkud ztlumí křiklavou červenou a to zase oživuje šedou.

]

Rozhodnete-li se kombinovat šedou se zelenou, měli byste zvolit pouze syté zelené. V opačném případě se šedá prostě „utopí“ a obraz se ukáže jako nevýrazný.

]

Kombinace šedé a fialové barvy bude vhodná pouze v případě, že zvolíte světlé odstíny, protože tmavé barvy mohou učinit obraz ponurým.

Kombinace s hnědou jenejednoznačný. Hnědá je samozřejmě schopna přinést na obraz teplé poznámky. Je však také schopen udělat ještě bledě šedou ještě nenápadnější. Aby obraz vypadal harmonicky, měli byste kombinovat světlé barvy s tmavými. Například tmavě šedá je vhodná pro světle hnědou a naopak.

]

Když se rozhodnete pro obraz věcí šedých a béžových tónů, je třeba mít na paměti, že dva neutrální tóny mohou způsobit, že vaše oblečení bude nudné a nenápadné. Aby se tomu zabránilo, doporučuje se ředit světlým příslušenstvím.

]

Módní obrázky

Šedé zbarvení v oděvu lze použít k vytvoření nejen obchodních, ale i slavnostních luku.

Obchodní luk

Pracovníci v kancelářích často vybírají šedé oděvy, protože jsou spojeni s umírněností a vážností. Jeho kombinace s jinými odstíny pomůže oživit obraz. Win-win v tomto případě je kombinace s černobílým. Kombinace různých odstínů šedé bude vypadat harmonicky.

]

Klasický obchodní vzhled je kombinace šedé tužkové sukně a bílé blůzy. V tomto souboru je vhodný černý kožený řemínek, sako s marengovou barvou a černé klasické boty.

Kombinace šedé s modrou barvou bude vhodná v kanceláři. Zde může jednat jako hlavní nebo úspěšný.Kromě modrých věcí.

]

Příležitostný vzhled

Šedá je díky své praktičnosti často používána při vytváření každodenního obrazu. Světlé příslušenství to pomůže oživit. Šedé šaty budou vypadat skvěle s červeným tenkým páskem a spolu se šedou sukní můžete nosit fialový svetr.

]

Šedé šaty budou zajímavější, pokud budou doplněny černými krátkými rukavicemi a zářivě oranžovým šátkem. Použití různých doplňků vám pomůže lépe předvést ostatním vaši vlastní individualitu a jemnou chuť.

]

Večerní obrázek

Nemyslete si, že šedá nebude vhodná na slavnostní akci. Večerní šaty v této barvě vypadají velmi elegantní a ušlechtilé, pokud si pro to vyberete to správné příslušenství. Například šaty z ocelové pochvy budou transformovány, pokud ji budete nosit spolu se stříbrnými sandály a vintage šperky.

. ]

Bude zajímavé vypadat šedé šaty s příslušenstvím odstínu fuchsie. Jako možnost kombinujte růžové šaty s bolero nebo krátkou šedou bundu.

Šedé večerní šaty s krajkovým živůtkem a širokou šifónovou sukní prostě vypadají luxusní.

Obrázek v odstínech šedé

Stylisté přijímají obrázky výhradně v šedé barvě. Při výběru věcí musíte použít různé odstíny a textury. Krátký, načechraný, světle šedý svetr bude vypadat pěkně se šedými kovovými kalhotami. Můžete přidat takový soubor s malou kabelkou a sandály šedohnědého odstínu.

Tkaniny se vzory a potisky, například s imitací plazů plazů, budou vhodné pro černobílý obraz. Chcete-li vytvořit omezenější obraz, přizpůsobte hrach nebo proužek.

Výběr příslušenství a make-upu

\ t

Stylisté doporučují dělat světlý make-up dívkám, které si vybírají šedé oblečení. Jinak riskujete ztrátu v davu. Současně je třeba mít na paměti, že stojí za to si vybrat jednu věc: buď rty nebo oči. Stejně důležité je, aby tón pleti byl vyrovnaný, jinak bude šedá barva vyzařovat všechny své chyby.

]

Výběr příslušenství vám může ukázat vaši představivost. V obchodním duchu by byla vhodná perleťová struna a při sestavování denního luku je dovoleno experimentovat s jasnými šperky.

]

Nebojte se šedé. Se správným výběrem věcí můžete vždy vytvořit obraz, který potřebujete. A pokud si dokonce i sami zkombinujete své příslušenství, jsou zaručeny nadšené pohledy ostatních.

Máte ve svém šatníku šedé věci?