Stylová manikúra: 100+ fotografií jasných trendů a nových výrobků 2018

V moderním světě je prostě nemožné nemyslet na svůj vzhled. Módní novinky a trendy se neustále mění, a aby zůstaly stylové, je důležité vzít v úvahu i ty nejmenší detaily a součásti přídě. Proto je krásná manikúra nedílnou součástí, díky které se obraz stává kompletní. Co bych měl hledat při výběru designu? O tomto dalším ...

Stylová manikúra 2018: trendy na fotografii

Než začnete vybírat design, měli byste porozumět základům. Nejdříve si uvědomujeme, že hlavním trendem roku 2018 je nedostatek domýšlivosti a nadměrného luxusu. Osobní pohodlí je považováno za mnohem relevantnější, stejně jako stručnost a dobře udržované ruce. Současně jsou přípustné i různé experimenty s designem a dekorem, takže si můžete bezpečně vyzkoušet něco nového.

Další věc, která stojí za pochopení, je tvar nehtů. Jako v minulém roce by bylo nejlepším řešením maximální přirozenost. Proto se podívejte na nehty ovál nebo mandlový tvar. Pokud jde o náměstí, platí i nadále, ale pouze se zaoblenými rohy. Ostré měsíčky jsou nejčastěji vybírány tučnými, drzými dívkami. Pokud se vám tato možnost líbí, je nejlepší, když nehty ve stejnou dobu nebudou příliš dlouhé. Manikúra bude tedy o něco harmoničtější.

Odstíny laku by měly být také poměrně omezené a blízké přirozeným tónům. Proto je nejoblíbenějšípastelové barvy. A to platí jak pro manikúru, tak pro oblečení, doplňky. Přijatelné budou také jiné neutrální odstíny, jako je béžová, šedá, černá a bílá.

Pokud jde o tmavé barvy, jsou nejčastěji vybírány pro chladné období. Mezi ně patří modrá, smaragdová, olivová, terakotová, Marsala, hnědá, fialová a mnoho dalších. Jasně červená bude vhodná kdykoliv během roku.

Nápady na stylovou manikúru 2018

Někdy se volba manikúry designu stává skutečným mučením. To není překvapující, protože mezi různými vzory, barvami a texturami je obtížné najít to, co potřebujete. Proto doporučujeme podívat se na výběr nejrelevantnějších nápadů a trendů. Každý z nich najde svou ideál.

Míchání

Trend, který byl relevantní pro více než jednu sezónu, je samozřejmě tření. S jeho pomocí můžete dosáhnout úžasného perlového lesku na nehtech, který vždy přitahuje pozornost. Často jej lze zakoupit v malých sklenicích. V závislosti na odstínu, velikosti částic a složení dává zcela odlišný účinek. Ale ještě v roce 2018 doporučujeme podívat se na kovový efekt nebo na jemný lesk perel. Vypadají přirozeněji.

Klasická francouzština

Historie francouzské manikúry začala již dávno. A od té doby, co neztratil svůj význam, ale pouzestále populárnější. Časem se to samozřejmě změnilo a jako dekor se používají nové zajímavé prvky. Faktem však zůstává, že v roce 2018 zůstává bunda v trendu!

Samozřejmě není nutné dělat klasiku. Neváhejte ji doplnit lunárním designem, asymetrií nebo dokonce geometrickým vzorem. Pokud chcete, můžete vybrat čáru úsměvu a díru nebo je mírně přesunout na stranu. Vhodná by byla i barevná variace francouzské manikúry.

Účinek mramoru

\ t

Bezvadný, vynikající design pro skutečné dámy je samozřejmě mramorový efekt. S každou sezónou se stává relevantnější. Abstraktní skvrny, kombinace několika odstínů a malých šplouchání jisker - to vše činí design ještě atraktivnějším.

Samozřejmě může být realizován nejen v klasických odstínech. Vhodné budou i jiné tóny jako zelená, modrá, terakotová a mnoho dalších. Hlavní věc - nepoužívejte je ve velkém množství. Koneckonců, pruhy by měly zůstat tenké a stručné. Pouze v tomto případě bude manikúra skutečně stylová a moderní.

Negativní prostor

Tento typ konstrukce předpokládá přítomnost nevytvořené plochy na nehtech. Vypadá to velmi neobvykle, ale přesto tento trend ochutnal módní ženy. To je často kombinováno s jinými trendy, opouštět toto jeden jako přízvuk. Například bunda s negativemprostor - zcela originální kombinace. Často se také kombinuje s geometrickým vzorem. Ale na rozdíl od předchozího, v tomto případě je to trochu vhodnější.

Manikúra s fólií

Pro ty, kteří si nedokážou představit své měsíčky bez dalšího dekoru, doporučujeme vyzkoušet fólii. To je skvělá alternativa, která vám umožní vytvořit poněkud diskrétnější možnosti designu. Ale zatímco měsíček neztrácí svou přitažlivost. Kromě toho existuje mnoho možností použití fólie. Mezi ně patří známé „rozbité sklo“ a různé ornamenty, vzory a jednoduše lakonický monofonní povlak s takovou výzdobou.

Stylová geometrie

Jasné linie, geometrické tvary - to vše je trend ve světě nehtového umění v roce 2018. Nezáleží na tom, zda je to lakonický vzor nebo složité složení. Každá z těchto možností si zaslouží zvláštní pozornost.

Vytvoření takového vzoru často trvá mnoho času. Jedná se zejména o případy, kdy je každá linka aplikována ručně pomocí tenkých kartáčků. Existují však i další možnosti pro vytváření geometrie na nehtech. Především je to samozřejmostí. S ním můžete realizovat jakýkoliv nápad i doma. Můžete také použít design jezdce. Ale musíš trochu cvičit.

Stylová manikúra krátkánehty

Samozřejmě existuje mnoho možností pro stylovou manikúru. Ale přesto existuje ještě mýtus, že nemohou být realizovány na nehtech krátké délky. Ve skutečnosti to není pravda, takže jsme připravili velký výběr fotografií s nejkrásnějšími nápady.

Manikúra je něco, čemu by měla každá dívka věnovat pozornost. Koneckonců, je to na rukou, které dávají pozor při setkání. Součástí obrázku jsou také měsíčky. Proto tento postup nezanedbávejte, ale udělejte vše, aby byl pro vás obzvláště příjemný.