Stylová pánská bunda: trendy 2018

Bunda pro muže přestala být výlučně součástí obleku. Po úspěšném vyzvednutí modelu se dá snadno kombinovat s džíny, kalhotami a sportovními tričkami, čímž se vytvoří stylový pouliční luk. Proto návrháři nepřestávají pracovat na vytváření nových modelů bund a zlepšení starých. Co navrhují nosit v roce 2018?

Materiál

Dnes se návrháři rozhodli odtrhnout od tradičních krojových tkanin a na molu jsme si mohli všimnout jiných materiálů. Například modely z přírodní a umělé kůže, které se mohou lišit v barvě od modré až hnědé až po malinu a hořčici, se opět stávají populárními. Přísné kožené bundy vypadají dobře s prostou košili nebo svetrem, stejně jako rovné džíny a klasické kalhoty.

Vznešené sametové modely se staly neméně populární. Dnes z ní nejsou vyrobeny jen bundy, ale také kostýmy. Na první pohled to vypadá neobvykle. Ale muži, kteří raději vedou veřejný život, si jistě takové modely všimnou.

Velvet je pozoruhodný svou brilancí, proto by taková bunda byla vhodná jak na párty, tak na obchodním jednání.

Bundy ze semiše jsou luxusní a stylové. Na podzim snadno vymění lehkou bundu neboanorak

Módní barvy

\ t

Černé a modré barvy jsou již dost plné návrhářů a dnes doplňují své sbírky hořčicí, sako s barevnými barvami a dotek Marsaly. Také v poptávce v roce 2018 bude model s pruhy a buňkou.

Samostatné místo je obsazeno bundami nahých odstínů. Béžový top vypadá dobře s tmavými kalhotami a bílou nebo kostkovanou košili. Bílý sako dobře sedí s džíny.

Stylové bundy s kontrastními akcenty. V takových modelech se kapsy, límce, klopy nebo manžety mohou lišit od věcí nejen ve stínu, ale také ve struktuře.

Různé výtisky zůstávají relevantní. Mohou to být geometrické tvary nebo abstraktní vzory. V tomto případě se jedná většinou o světle fialové nebo modrošedé odstíny.

Získání modelů popularity zdobených logem nebo novinami.

Modely s jedním průchodem

Tato volba s jedním řádkem tlačítek je již dlouho považována za nejpraktičtější. Bude to vypadat relevantní, a to jak v kanceláři, tak na večerní procházce, a dokonce i v baru. Jediná věc, kterou stylisté doporučují věnovat pozornost je, že taková bunda by měla být vyrobena z matného materiálu s nízkým klíčem. Třpytky, lurex a různé povrchové úpravy v tomto modelu budou zbytečné.

Bunda s chytlavými potisky zdobenými potiskem bude ideální volbou pro příležitostný vzhled. Výběr jednoprsové bundy, nezapomeňte, že když se vyhrnout rukávy, budete vizuálně zvýšit své biceps. A obecně, takový model je schopný skrýt žaludek a obecně opravit číslo.

Modely s dvojitým průchodem

Bunda se dvěma prsy již nemůže být nazývána univerzální. Výběr takového modelu, nezapomeňte na některá pravidla jeho nošení. Zaprvé, musí se nosit zapnutý. Zpočátku, bundy, ve kterých jsou dvě řady knoflíků byly použity studenty a armádou. Proto při rozepnutí vypadá směšně. Jediné, co je povoleno, je ponechat spodní tlačítko rozepnuté.

Modely s dvojitým pláštěm jsou schopny odhalit případné chyby mužské postavy. Nabírají linii pasu a vylučují vyboulené břicho. I s takovými nedostatky však tento model zůstává v poptávce. Alternativně k lehkému nátěru mohou být bundy s dvojitým poprsím z tlustých tkanin.

Plaid Blazer

Původně byly kostkované bundy noseny aristokraty. Proto tyto modely vypadají velmi elegantně. Dnes, absolutně každý člověk může nosit, bez ohledu na sociální postavení a úroveň bohatství.

Při výběru takové bundy věnujte pozornost konfiguracitisky a nuance barev.

Bunda dvě

Retro styl v oblečení dnes na vrcholu popularity. V tomto ohledu se designéři rozhodli interpretovat tři kostýmy a vytvořit tento model bundy. K tomu jsou vesty a bundy vyrobeny ze stejné tkaniny. Dno této bundy může být cokoliv. Tento oblek, jako klasické kalhoty různých textur a stínu, a módní džíny.

Zámořské modely

Při pohledu přes další módní přehlídku si nesmíte nechat ujít velké množství volných bund. Současně je konstruktéři nevytvořili tak, aby pod nimi mohli nosit teplý svetr, ale protože dnes jsou v trendu lehké, beztížné věci, které nedrží pohyby.

Pokud byly v minulé sezóně takové modely součástí neformálního vzhledu, dnes je můžete bezpečně nosit na procházku nebo dokonce na kancelář. Samozřejmě, že móda je příliš proměnlivá a tento styl může v příští sezóně zmizet, ale dnes určitě přitáhne pozornost muže s nedokonalou postavou, pro kterou jsou klasické bundy příliš těsné.

Šité kapsy

Modely bund s vyšívanými kapsami úspěšně kombinovaly tuhost a schopnost každodenního používání. Styl tohoto modelu je rovný, ale s některými zaoblenými prvky. Vyšívejte je z vysoce kvalitního materiálu a zároveň nechte hrany neošetřené.

Záplaty

V podstatě se jedná o skvrny kůže na loktech. Mohou mít kulatý a oválný tvar. Kůže je často nahrazena kamzíkem nebo jinými hustými materiály. Současně je hlavním požadavkem, který se aplikuje na náplast, že by měl být kombinován v barvě s linií kapsy.

Jak nosit sako

Ukazuje se, že bundy musí být nejen schopny si vybrat, ale také je nosit správně. Nejdůležitější je, že by měla být dokonale sladěna. Navíc, bunda by měla být v souladu s dalšími detaily v oblečení a vypadat dobře s vybranými kalhotami a košili.

Od dnešního dne jsou v trendu vícevrstvé obrazy, pod bundu si můžete bezpečně obléknout nejen trička a košile, ale také svetry, vlněné bundy a vesty.

V dnešní době již bunda přestala být povinnou součástí obrazu podnikatele. Nyní se perfektně hodí k vzhledu ulice, příležitostným a dalším stylům.