Stylová pistáciová manikúra: Nejlepší kombinace a nápady na design

Obsah:

 1. Charakteristiky pistácie
 2. \ t
 3. Kombinace pistácií
 4. \ t
 5. Geometrická manikúra pistácií
 6. \ t
 7. Matné pistácie nail art
 8. Pistáciové otěry
 9. \ t
 10. Výzdoba pistácií
 11. \ t

V bohaté paletě barev je velmi obtížné najít inspirativnější a jemnější barvu. Pistáciový tón je něco mezi azurovou a bohatou tyrkysovou barvou. Tento odstín byl a bude relevantní i přes nové módní trendy. Lze jej snadno kombinovat s různými tóny, ornamenty a dekorativními prvky. Tato manikúra vypadá žensky, přitažlivě a přirozeně.

Vlastnosti módní manikúry pistácií

Manikúra v pistáciovém provedení je výběrem jasných a optimistických dívek, které chtějí nabít energií a dobrou náladou druhých. Dokonce i monofonní výkon manikúry vypadá velmi atraktivně. Je schopen dát obraz dívčí skromnosti a nevinnosti. Teplé tóny pistáciové barvy vypadají sofistikovaně s klidným a mírným stylem dívek. Manikúra s přidáním vzorů nebo ozdob se ideálně zaměřuje na originalitu žen módy. Světlý design měsíček v pistáciové barvě vypadá dobře s opálenou kůží. Tato barevná schémata manikúra jde dobře s poutavými doplňky a oblečení.

Kombinace pistácie s jinými odstíny

Monochromatický design nail art se vrací na vrchol moderního Olympusu v oblasti manikúry. A pistáciebarva není výjimkou. Toto je nejpraktičtější a nejvhodnější řešení pro každodenní manikúru, která nebude příliš přitažlivá a rušivá. Ale pokud zředíte mírnou pistáciovou barvu s jiným tónem, pak dostanete velmi módní manikúru, která bude sofistikovanou výzdobou jakýchkoli slavnostních šatů. Nejlepší je kombinovat pistáciovou barvu s následujícími odstíny:

 • Černá barva - kontrastní provedení manikúry vždy vypadá výhodně. Design může být doplněn kamínky, geometrickými motivy, ornamenty.
 • Růžová barva je výbornou kombinací barev při vytváření chytlavého vzhledu mládeže. S ním se můžete soustředit na jeden nebo více měsíčeků, zdobených květinovými motivy nebo lehkou krajkou.
 • Hnědá a bílá barva - zdálo by se, že v barvě jsou dvě zcela odlišné barvy, ale obecně vypadají bezkonkurenčně.
 • Lilac barva - v kombinaci s pistáciovou barvou se získá velmi ženská a jemná manikúra.
 • Zlatý je velkou variací slavnostního a slavnostního obrazu.

Pistáciová manikúra s přidáním geometrických vzorů

\ t

Geometrické vzory - velmi oblíbené a běžné řešení pro dovolenou a každodenní obrazy. Manikúra vypadá docela zdrženlivě a přísně, takže mistři nehtového umění dávají přednost kontrastním barevným kombinacím. Velmi jemná kombinace pistácií a černých. Tmavý stín je schopen doplnit azředit monofonní manikúru. Pro tento design můžete použít kudrnaté odlesky miniaturní velikosti a tenké čáry. Nejlepší je kreslit postavy na jeden nebo dva nehty, jinak bude manikúra vypadat tvrdě. Nejúspěšnější doplnění geometrických motivů bude třpyt a třpyt. Mohou být použity k vyplnění některých oblastí. S prvky jiskry pistácie manikúra bude vypadat originální a jasnější.

Pistáciová manikúra v matném provedení

\ t

Matt manikúra získala srdce milionu dívek s jedinečností. Lesk bezpochyby vypadá docela krásně a expresivně, ale manikúra v matném provedení má své vlastní kouzlo a kouzlo. Matte pistácie nail art je skvělým řešením pro každodenní i obchodní snímky. Klidná manikúra potřebuje jasný a jasný doplněk, takže se doporučuje doplnit takový design třpytkami, kamínky nebo pískem. Matná manikúra je v souladu s:

 • Akrylový prášek.
 • Malé růžové nebo bílé tóny.
 • Geometrické vzory nebo prvky mehendi v černém provedení.

Materiál pro výzdobu je nejvhodnější pro 1 nebo 2 měsíčky a zbytek lze lakovat v jednom tónu. Tón akrylového prášku se doporučuje zvolit v závislosti na primární barvě, tmavší nebo světlejší, než je.

Rafinovaná perleťová manikúra s přídavkem tření

\ t

Jemná a čerstvá pistáciová manikúra vypadá nádherně s jasným rubem. Perlový pyl je neuvěřitelně elegantnív kombinaci se světlými odstíny, jako jsou: světle zelená, světle zelená nebo olivová barva. Nail art s použitím tření vypadá kompletně, takže není nutné jej zdobit dalšími prvky. Jeho hlavním vrcholem je krásný a pěkný perlový prach, který provádí hluboký a lehký povlak.

Jak můžete ozdobit krásnou pistáciovou manikúru?

V každém manikúru jde hlavní úloha do základního stínu. Tato barva nastavuje tón pro celou manikúru. Výzdoba se používá pouze jako doplněk celkového vzhledu a dotváří originalitu. Pistáciové nehtové umění samo o sobě vypadá jemně a klidně, takže vzory by mu měly odpovídat. Nejvhodnější doplněk pistáciové manikúry je:

 • Čisté větve s listy v kontrastních odstínech.
 • Bujóny, kamínky, flitry a další 3D prvky.
 • Jemná krajka.
 • Pobočkové motivy.

Pistáciová barva, stejně jako všechny ostatní, dokonale zapadá do klasických technik manikúry. To může být snadno použit k provedení měsíční nebo francouzské manikúry. To může být pravidelný design bez zbytečných detailů nebo jakékoliv originální manikúry pomocí třpytu, drahokamu nebo perleť.

Pistáciová barva, skvěle vypadající ve světlých a krásných letních manikúrach. Tento odstín vypadá mnohem zajímavější a neobvyklejší než klasická zelená. Fascinuje a přitahuje pozornost svýmklid, mírnost a něha. Takže mistři nail art důrazně doporučujeme doplnit svou barevnou paletu alespoň jedním odstínem pistáciového tónu. Pak určitě nebudete mít problémy při výběru další manikúry.

)(120 )