Stylové dámské účesy pro kulatý obličej: trendy v roce 2019

,

Každá dívka čelí obtížnému úkolu - vybrat si perfektní a vhodný účes. A nejobtížněji se vypořádat s dívkami s kulatým tvarem obličeje. Mnohé krásy považují svou úhlednou tvář za naprostou chybu a myslí si, že moderní účesy jim nebudou vyhovovat. Ale to vůbec není! Slavní stylisté a módní kadeřníci říkají, že pro daný tvar obličeje si můžete vybrat velkolepý, ženský a krásný účes, který zvýrazní všechny výhody a skryje vady obličeje. Uveďte stejné detaily, pokud jde o účesy pro kulatý obličej pro různé délky.

Trendy účesů pro kulaté tváře 2019

Při výběru módního účesu má samozřejmě kulatý tvar obličeje určitá omezení. Proto je třeba dát přednost možnostem, které vám umožní provádět vertikální akcenty při řezání. S touto technikou bude obličej vizuálně vypadat oválný a protáhlý. Značný význam má délka vlasů.

účesy pro krátké vlasy pro ženy

\ t

Jsou to dívky, které mají krátkou délku vlasů, nejčastěji rozhodují o experimentech a odvážné, neobvyklé účesy. Možnost "pod chlapcem" - nejběžnější.

Módní francouzská fazole

Tato rychlá pozice se řadí mezi první, vhodnější pro zakulacenou tvář. Bob jemně zdůrazňuje lícní kosti a mění rysy obličeje, což je činí výraznějšími. Ostré prameny vlasů vytvářejí neuvěřitelný kontrast s konturami obličeje.Střih dělá dívku atraktivnější a sexy.

Jemný caret

Tento účes v průběhu let je stále vyhledávaný a populární pro dívky s krátkými vlasy a kulatým tvarem obličeje. Letos všechny relevantní variace nádherného účesu. Jedná se o klasický a asymetrický účes, bob s prodloužením, na noze, stejně jako úžasný bob-bob. Pro zakulacenou tvář je nejlepší kombinovat stříhání vlasů s otrhaným nebo asymetrickým třeskem. Pokud dívka upřednostňuje vyloučit rány z vlasů, měla by být mírně protáhlá, aby se zavřela úroveň uší. To se provádí za účelem vizuálního prodloužení obličeje.

Bold Pixie Haircut

Tento účes dokonale zdůrazňuje kouzlo kulatého obličeje. S pomocí účesu je kladen důraz na dlouhý a krásný krk a jemnou linii ramen. Pokud uděláte asymetrické rány, obličej bude vypadat užší a oválný. S klasickou verzí účesu si můžete vybrat baculaté lícní kosti a tváře. Asymetrická verze tohoto účesu je ideální pro dívky, které nejsou připraveny zkrátit délku svých vlasů co nejvíce. Pixie řez je také vhodný pro kudrnaté vlasy krátké délky. A co je nejdůležitější, s takovým elegantním účesem nemusíte ztrácet drahocenný čas na styling.

Módní účesy v roce 2019 pro střední délku vlasů

Je to vlasy střední délky - vynikající základ pro experimenty. Dokonce i pro pořádný tvar obličeje je dostmožnosti změny účesu a stylu.

Bob nebo bob s prodloužením

Tyto varianty srážek jsou velmi dobře kombinovány s kulatým tvarem obličeje. Díky protáhlým, asymetrickým nebo roztrženým čelním zámkům je obličej vizuálně natažený. Velmi účinně, tyto účesy vypadají na hladké vlasy. Pokud jde o okcipitální část, je lepší provádět vícevrstvé a načechrané. Pro dívky s kadeřemi, stylisté radí vybrat jiné účesy, protože s takovými vlasy je velmi obtížné dosáhnout požadovaného výsledku.

Hravá kaskáda

Díky hladkému a postupnému stříhání vlasů vypadá účes velmi jemně a dává majiteli ženskost a eleganci. Můžete upřednostnit ostřejší části pramene. Takže účes bude vypadat odvážně a hravě. Kaskáda může vizuálně skrýt několik dalších let a dát obchodní efektivnost každé ženě. Kaskádový účes je velmi dobrá volba pro vizuálně prodlužující obličej.

Elegantní stránka

Střih stránky se provádí na rovnoměrných vlasech a jejím povinným prvkem je přítomnost rány. Pro baculaté dívky by rány měly být šikmé nebo asymetrické. Tato stránka dokonale rozlišuje hustotu a svěžest vlasů, takže pro majitele tenkých vlasů je ideální volbou přidat objem do hlavy. Můžete si styl vlasy v různých způsobech: stočit tipy dovnitř nebo ven, točit nebo zarovnat pomocí železa. Ale příliš malé kadeře jsou naprosto nevhodné pro kulatý tvar.tváře. Nejlepší je vytvořit lehké, vzdušné, romantické kadeře.

Populární účes 2019 s dlouhými vlasy

U dívek s dlouhými vlasy a kulatým obličejem je obtížné najít účes. Zvláště pokud chcete zachovat tloušťku a délku vlasů.

Jemný žebřík

Tato verze účesu pro dlouhé vlasy má mnoho společného s kaskádou. Rozdíl spočívá v tom, že při provádění žebříku se vlasy stříhají pouze vpředu a koruna a týlní oblast zůstávají stejné. Tento účes je ideálně kombinován s kulatým tvarem obličeje, vyhlazujícím nadměrnou kruhovitost. Střih vypadá harmonicky bez rány, a s některými jeho variace.

Klasický otrhaný účes

S tímto účesem bude žena vypadat velkolepě a elegantně. S takovým účesem vhodnou rozmanitostí stylingu. Otrhané účesy jsou letos považovány za velmi oblíbené, zejména pro dívky s kulatým tvarem obličeje. Haircut dokonale zdůrazní krásu tváře a úspěšně skryje všechny její nedostatky.

Kulatý tvar obličeje s tenkými vlasy

Mnoho dívek s řídkými a tenkými vlasy si vybírá krátké účesy, protože je mnohem snazší dát jim okázalost a objem. V tomto případě by nejlepším řešením bylo ostříhat pro prodloužení v časové zóně. Také dobrá volba s průměrnou délkou vlasů by byla kaskádová asymetrická, vícevrstvá účes a čtverec na noze. Pamatujte, že hlavním úkolem účesu je prodloužit obličej tak, aby vypadalméně kulaté. A co je nejdůležitější - nebruste prameny zpět, umístěte dělení jasně uprostřed, neodstraňujte prameny v blízkosti lícních kostí.

Jaký druh rány si vybrat s kulatým obličejem?

Dívky s tvary kulatého obličeje velmi často odmítají rány, protože podle jejich názoru obepínají obličej ještě více a zdůrazňují nafouknuté tváře. Ale to je daleko od případu. Konec konců, správně vybrané rány mohou vizuálně měnit kruhové obrysy obličeje, což je činí tenkými a protáhlými. Velká pozornost by měla být věnována šikmým, roztrženým, asymetrickým a prodlouženým ránům. Vizuálně zmenšují šířku obličeje. Pokud jde o délku, může být velmi odlišná: od nejkratší po nejdelší.

Vyberte nejmodernější účesy v roce 2019 a vždy buďte v trendu!