Stylové dámské vesty 2018

Módní vesty nelze nazvat novinkou, ale v roce 2018 se stanou neuvěřitelně populární. A to není překvapující, protože jsou nejen atraktivní, ale také praktické. A díky rozmanitosti modelů, které módní návrháři prezentovali ve svých sbírkách, si každý fashionista vybere přesně to, co se jí hodí. Jaké modely budou relevantní v roce 2018?

Obchodní styl

\ t

V obchodním duchu jsme zvyklí vidět vesty. Dnes nám návrháři nabídli kombinovat přísné modely s atypickými a světlými věcmi.

Díky použití módní vesty má každá dívka možnost diverzifikovat svůj přísný obraz tím, že do ní přináší jasné barvy. Zvláště v poptávce takový kus oblečení bude v chladném období.

Obraz s kalhotami, sukní, košili a vestou lze navíc zvýraznit malým světlým šátkem. Navíc vesty v business stylu vám umožní experimentovat s nimi.

Při vytváření přísné představy o obchodní ženě používejte vesty v pánském stylu. V tomto případě jej můžete nosit nejen na obchodním jednání. Bude to relevantní v neformálním prostředí.

Pletené vzory

\ t

Pletené modely vesta vypadají obzvláště jemné a jsou vhodné pro vytvoření romantického luku. Vytváření jejich mistrovských děl, designéři se snažili použít různé techniky pletení, které se příliš neliší od manuálupáření

Etnické motivy budou v této sezoně populární. Také na pódiu bylo vidět modely s vložkami z různých tkanin. Prodloužené modely vypadají velkolepě v kombinaci s džíny.

Nezpochybnitelnými výhodami takové vesty jsou skutečnost, že každá dívka, která je přítelkyní pletení nebo háčkování, ji snadno vyrobí sama.

Při výběru pletené vesty je důležité zvážit, jak bude přesně vypadat na vaší postavě. Pokud chcete, aby byl štíhlejší, vzdát se objemového stylu a velkého pletení. Pro tyto ženy módy vhodnější budou možnosti s hladkým pletení z jemné příze.

Kožešinová vesta

Kožešinovým vestám se již podařilo chytit fantazii moderních žen módy. Pro ty, kteří z jakéhokoliv důvodu odmítají přírodní kožešinu, nabídli designéři stejně stylové výrobky z umělého materiálu.

Kožešinové vesty vypadají neuvěřitelně luxusní a dodávají obrazu eleganci. Mezi současné modely patří podlouhlé kožešinové vesty s křížovými švy a výrobky z jednoho kusu s otvory pro ruce a hlavu.

Tyto modely lze kombinovat se sukní, kalhotami, šaty a džíny. Budou stejně velkolepé, jako s minisukni a šaty na podlahu.

Kožešinové vesty různých barev, stylů a délek mohou mít vložky z kontrastních materiálů.

Kožené vesty

\ t

Skříně z pravé kůže nebo umělé kůže kombinují všestrannost a praktičnost. Často se stávají volbou odvážných povah.

Pro rok 2018 připravilo mnoho designérů vesty vyrobené z tohoto materiálu, které mohou mít klasické odstíny (černá, hnědá) a být vyrobeny v jasném a výrazném odstínu. Vzhledem k obecným módním trendům z roku 2018 byla barevná škála vest velmi bohatá. Zároveň se používají neobvyklé textury a originální výzdoba. Vesty vyrobené z kůže zdobené plazem vypadají velmi originálně.

Spolu s klasickými koženými vestami budou v nové sezóně relevantní modely vyrobené v bikerovém stylu. Taková věc bude schopna zaujmout pozornost bez ohledu na to, v jakém obrázku bude použita.

Denimové vesty

Existuje názor, že džínové vesty se mohou harmonicky dívat pouze na teenagera. Ale v roce 2018 se konstruktéři ukázali jako opak. V mnoha sbírkách slavných designérů dnes najdete řadu stylů denimových vest. Jsou nabízeny kombinovat nejen s džíny, ale také šaty a sukně v klasickém stylu.

Aby byla taková vesta ještě jasnější, rozhodli se je ozdobit výšivkou a zajímavými aplikacemi. Pro každodenní vzhled to bude model v etnickém stylu.

Krajkové modely

Aby designéři zředili své sbírky přidáním nádechu romantismu, rozhodli se použít krajky, které kontrastují s kůží a denimem. Krajka vesta bude vypadat harmonicky s letní šaty z lehkých tkanin a krátký top. Vrcholem roku 2018 budou komplexní krajkové vzory a kupónové krajky.

Extra dlouhé vesty

Krátké vesty byly populární v minulé sezóně. V roce 2018 se tento trend dramaticky změnil a nyní nám návrháři nabídli široký výběr prodloužených modelů.

Většinou mají diskrétní vzhled, i když existují modely zdobené stuhami, výšivkami a sponami. Aby bylo možné dále zdůraznit expresivitu věcí, použité ramenní vycpávky v módě.

V teplém období budou ideální modely z lehkých tkanin, jako je šifon, hedvábí nebo satén. Takové vesty vypadají působivěji v jednobarevném provedení. Vesty tlustého saténu mohou být ozdobeny ornamentem nebo květinovým potiskem.

Pletené vzory

Pomocí pleteniny k vytvoření vesty se návrháři rozhodli zaměřit se na objemnou texturu. Mezi nejoblíbenější modely patří kašmírové, angorské nebo mohérové ​​vesty.

Volné pletené vesty budou harmonicky vypadat s džíny. V tomZároveň pro kancelářský luk byste měli zvolit model s krkem ve tvaru písmene V. Externě jsou velmi podobné mužskému modelu.

Barevnost těchto vest je také pozoruhodná. Proto spolu s klasickými barvami a pastelovými barvami nabízíme světlé, bohaté možnosti, jako je tyrkysová, červená nebo modrá.

Sportovní styl

Na jaře a na podzim se ženy módy mohou zahřívat pomocí nafouknutých vest ve sportovním stylu. Při výběru je důležité věnovat pozornost stavbě. Ideální modely ve sportovním stylu budou vypadat na tenké holčičky. V tomto případě, postava koblihy, mohou učinit ještě objemnější.

Nezáleží na tom, že vesta, o kterou se staráte, nezapomeňte, že v roce 2018 je přirozenost ve všem důležitá. Při výběru nové věci se tedy musí řídit individualitou a rysy postavy.