Stylové nápady šedá manikúra 2018

Dlouho byla šedá mimo populární trendy. Módní trendy se však neustále mění a v roce 2018 je považována za jednu z nejvýznamnějších! Tato zpráva potěšila mnoho módy, protože šedá je skvělou alternativou k černé. V paletě barev jsou navíc teplé i studené odstíny, stejně jako lehké, tmavé a kovové. Musíte přiznat, že ne každá barva se může chlubit takovou rozmanitostí. A samozřejmě, to je považováno za základní a jde dobře se všemi obrazy. Všechny tyto výhody si zaslouží pozornost, proto doporučujeme přehodnotit přístup k designu nehtů v této barvě.

Šedá manikúra: trendy 2018

Jak je uvedeno výše, šedá barva je jedinečná. Hodí se k mnoha dívkám, takže je nezanedbávejte. Pokud jde o nail art, v roce 2018 je tato manikúra obzvláště populární. Dokonce i monochromatický nátěr vypadá atraktivně, pokud najdete perfektní odstín nebo kombinaci obou. Například horizontální gradient je skvělým řešením pro ty, kteří nemají rádi další dekor, ale chtějí diverzifikovat svůj obvyklý design.

Snad jedna z nejvíce trendových kombinací 2018 bude šedá s kovem. Vypadá opravdu velmi krásně, protože povlak s kovovým efektem má velmi krásné vrcholy. K dosažení tohoto efektu můžete použít několik metod. Nejoblíbenější je výběr kovového laku. Ale mnozí si všimnou, že neočekávaný výsledek. Mnohem krásnější vypadá třením zrcadlovým efektem. Můžete udělat tento design i doma, pokud budete cvičit trochu.

Další věc, kterou byste měli v roce 2018 věnovat, je kombinace odstínů. Šedá barva s mnoha vypadá skvěle. Ale pouze pokud je použit jemný, tlumený odstín. Nejvhodnější jsou samozřejmě růžové, žluté, modré a bílé. V závislosti na nasycení je každý z nich vhodný jak pro studené období, tak pro letní sezónu.

Existují však více neobvyklých kombinací, které vypadají opravdu krásně! Mezi ně patří červená, modrá a černá. Toto řešení je ideální pro slavnostní akce nebo jako kreativní experiment v každodenním životě.

Kdyby se dříve věřilo, že kamínky by měly být používány minimálně, teď je čas vyzkoušet něco zajímavějšího. Například, kombinovat je s korálky, jiskry a další dekor.

Stylové nápady šedá manikúra 2018

Monochromatické pokrytí je pro mnoho dívek příliš jednoduché. Mírně transformujte a udělejte z něj více originálního, můžete použít matný horní kryt. Tento design je vhodný pro všechny formy nehtů, ale je velmi důležité, aby nehtová deska byla hladká a bezchybná. Koneckonců, matný efekt zdůrazňuje všechny nedostatky.

Různé metalizované dekorativní prvky vypadají velmi krásně s matným povrchem. Například lepicí páska nebo třpytky. Díky tomu je dosaženo určitého kontrastu mezi texturami.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Doba, kdy služební sako a měsíční manikúra předpokládají použití pouze bílé, je dlouhá doba. V roce 2018 můžete bezpečně experimentovat s jinými odstíny. Například ztlumená šedá barva vypadá skvěle jako základna. Zároveň může být linie úsměvů růžová, což manikúru dodává určitému nádechu romantiky. Černá je také často používána dělat designy přísnější. A samozřejmě, bílá barva v kombinaci s šedou vypadá méně stylově.

Pokud jde o měsíční manikúru, zahrnuje také kombinaci několika odstínů. Kromě toho můžete použít kamínky, lepicí pásku, nebo korálky pro dekoraci. Díky tomu vypadá více originálně.

Monogram

Velkolepý, ale zároveň jemný design, který připomíná monogram, je skvělou volbou pro každodenní život. S bílým nádechem bude manikúra vypadat velmi jemně a žensky. Kombinace šedá a černá je ideálním řešením pro večerní večer. Zvláště pokud ho přidáte do kamínků, třpytů nebo jiných dekorů.

Geometrický návrh

Několik sezón neztrácí svůj potenciálPopulární geometrické nail art. To není překvapující, protože s jeho pomocí můžete udělat nejen lehký, výstižný design, ale také použít pro každý hřebík. V každém případě je to vhodné.

V roce 2018 také stojí za to podívat se na neobvyklý výkon takového designu. To znamená, že obraz nemusí být na každé noze nutně stejný. Mnohem zajímavější je kombinace monochromatických nebo vícebarevných tvarů a čar. Tak neváhejte vyzkoušet neobvyklé kombinace.

Pletené nehtové umění

Šedá je spojena s chladným obdobím v mnoha zemích. Během tohoto období se chcete zabalit do objemného svetru a pletené šály. Proto není divu, že v této sezóně, nehty řemeslníci vždy navrhnout, aby tematické pletené design, který je kombinován s jakýmkoliv obrazem.

Nejčastěji se k tomu používá jeden nebo dva odstíny v pastelových barvách. Nejoblíbenější možností je kombinace růžové a šedé. Díky tomu se ukazuje, že vytváří jemný, romantický design. Existují však zcela neobvyklé možnosti, jako je černá a šedá.

Design mramoru

Originální, stylové mramorové umění rychle získalo srdce moderních módy. Tato volba vypadá skvěle a je vhodná pro ty, kteří pracují v kanceláři. Kromě toho můžete dokonce udělat to doma. Ale nejprve musíte trochu cvičit. Na rozdíl od jiných možností designu, na mramorutéměř nikdy nepoužíval dekorativní předměty.

Manikúra v šedé barvě již dávno přestává být nudná a jednoduchá. Různé možnosti barev a dekorů vám umožní experimentovat, vyzkoušet si neobvyklé kombinace a oživit všechny vaše nápady.

Jaký odstín pro design nehtů si nejčastěji vyberete? Sdělte svůj názor v komentářích.