Stylové pánské košile: foto revize nových výrobků v roce 2018

Pánská košile je zařazena do stejné pozice jako ženské šaty. Představte si, jak moc je košile nenahraditelná věc v mužském šatníku! Model pánské košile hovoří o charakteru, životním stylu a zájmech. Dnes se podíváme na hlavní trendy a stylové preference pro pánské košile, které budou v roce 2018 módní.

Spektakulární varianty bílé pánské košile

Klasická bílá košile je samozřejmě produktem mimo módní čas. V roce 2018 se však designéři pokusili přinést do známého výrobku něco nového. Ani něco, ale spoustu věcí! Pánské bílé košile jsou v roce 2018 velmi extravagantní. Na módních přehlídkách sbírek značek VALENTINO, WALTER VAN BEIRENDONCK, Y /PROJECT, je bílá kolekce vedoucí barvou v kolekci. Je to díky zajímavému střihu pánské košile vypadá velkolepě, dokonce i v bílé barvě. Jaký je nákladový model značky "VAQUERA" ve stylu dohledu!

Pánské košile s potiskem: speciální expresivita

Řekněte ne monotónní šedé v roce 2018! Módní muži volí jasné! Pro milovníky kontrastní grafiky nabízí nadcházející 2018 nové unikátní modely pánských košil. Od tisků na pánských košilích od značky CHARLES JEFFREY LOVERBOY, Y /PROJEKT, VERSACE, TOPMAN DESIGN, DRIES VAN NOTEN, DOLCE & amp; GABBANA "v roce 2018 prostě neberte oči." Chce-li člověk být v neustálém prostředí krásných dam a přitahovat nepatrné ženské pohledy, pak si musí koupit jedenkošile na fotografii níže. Dobře inspirovaný?

Velká móda na pruhovaných košilích pro muže v roce 2018

Nejen v trendu pánských košil s jasným potiskem, ale také s klasickým pruhem. Módní pánské košile značky HAIDER ACKERMANN, KENZO, Y /PROJECT, VAQUERA, TOPMAN DESIGN a BAND OF OUTSIDERS jsou vyrobeny z pruhovaných materiálů. S pomocí správně zvoleného trička se člověk doslova promění. Pruhované košile jsou volbou mnoha slavných showmenů. Protože televizní obrazovka má tendenci přidat pár kil, pruhovaná košile zachrání den.

Květiny pro muže

\ t

Stylisté doporučují pánské košile s vyšívanými květinami nebo květinovým potiskem jako poslední novinkou roku 2018. Velkolepé modely značky „DRIES VAN NOTEN“ s lákavým květinovým vzorem nezanechají lhostejné žádné jemné ženě slabšího pohlaví. Fanoušci komplexních obrazů jistě ocení košili s květinami, která bude vypadat stejně dobře s běžnými džíny a potištěnými kalhotami. Přesvědčte se sami na fotkách velkolepých pánských květinových košilích.

Džínové košile jsou hitem pánské módy pro nadcházející sezónu

Džínové košile jsou ideální pro muže, kteří preferují volný pohyb a sportovní styl. Modely Denimu jsou tak stylové v roce 2018, že i pravý intelektuál, který preferuje klasické možnosti košile, můžepochybnosti o vašich preferencích. Slavné značky „TOD´S“, „VALENTINO“, „3.1 PHILLIP LIM“, „WHITE MOUNTAINEERING“ a mnoho dalších nabídlo mužům originální variace na téma pánských košil v sezóně.

Módní pánské košile: hra v modrých odstínech

Modrá košile je vynikající volbou pro vytvoření neformálního vzhledu, který je ideální nejen pro obchodní jednání, ale také romantická data s krásnou ženou. Podívejte se, jaké modré košile s miniaturními kravaty stejného tónu nabízí designér „DRIES VAN NOTEN“ a určitě vytvoříte pocit v takové košili nejen v kanceláři, ale i na párty. Mimochodem, košile v modrých barvách jsou šity z kvalitních bavlněných materiálů, což umožňuje člověku pocit lehkosti a pohodlí.

Pánské černé tričko: módní a pohodlné

V roce 2018 nabídly jemné varianty pánských košil v černé barvě slavní módní návrháři značek „YULIA YEFIMTCHUK +“, „HAIDER ACKERMANN“, „RICK OWENS“ a „99% IS“. Černá barva ještě nikdy nikoho nezklamala! Modely černých košile budou v nadcházející sezóně vyhovovat mužům s nadváhou, protože na úkor řezání bude košile schopna skrýt další kila nebo pivní břicho. Na rozdíl od lehkých materiálů existuje ještě jedna mínus černých košil - od doby, kdy mají tendenci slábnout.

Změny odstínů žluto-mokřiny v originálních modelech pánské košile 2018

Vypadá velmi stylově pro muže.košile vyrobené v odstínech bažiny, což dokazuje zobrazení nejnovější kolekce značky «DRIES VAN NOTEN». Špinavé žluté odstíny vypadají na muže velkolepě. Tyto modely zdůrazňují eleganci stylu a jsou ideální pro všechny kalhoty.

Malá buňka: Velký efekt nových kombinací v pánských košilích v roce 2018

Kompetentní přístup konstruktérů k vytváření nových modelů košile vám umožňuje vytvářet jedinečné kusy, zejména v kleci. Zajímavé kostkované výrobky jsou uvedeny v nejnovějších sbírkách-2018 "DRIES VAN NOTEN", "WOOYOUNGMI", "WHITE MOUNTAINEERING", "DSQUARED2", "BANANA REPUBLIC". Stále více kostkované košile jde z kategorie klasické do kategorie sportu. Při výběru košile s kostkovaným vzorem věnujte pozornost rozsahu barev. Díky volnému a kreativnímu střihu můžete vytvořit ohromující mužský obraz.

Čím starší muž se stává, tím více preferuje klasickou designovou košili. Vyberte si nezastupitelné věci ze základního šatníku vážně. Mnoho značkových modelů pánských triček se od předchozích značně liší, ale ani v luxusní sestavě nemusí být vhodná verze pánské košile, ale na AliExpress (i přes nízké ceny) bude správný model.

Abychom nezapomněli na zajímavé a informativní okamžiky a nic nechyběli, udržujte publikaci o módních pánských košilích -2018 na stránce sociální sítě!