Stylové účesy: trendy 2018

K volbě nového účesu je třeba přistupovat s plnou odpovědností. Koneckonců, pokud je vybrán úspěšně, pak můžete snadno skrýt možné nedostatky svého vzhledu. No, špatný účes bude mít opačný účinek, zkazí váš vzhled. Jak udělat chybu s volbou? K tomu vezměte v úvahu vlastnosti vlasů, tvar obličeje a módní trendy v nadcházející sezóně. Jaké srážky budou v trendu v roce 2018?

Módní trendy

2018 se bude konat pod heslem přirozenosti a pohody ve všem. Módní účes bude tedy v souladu s obecným obrazem a bude se zdát trochu neopatrný. Volně nakreslené copánky a rozcuchané prameny již začaly přemísťovat těsné svazky a dokonalé kadeře.

Jedním z trendů nadcházejícího roku bude silné obočí k obočí. Zůstává relevantní a šikmé, roztrhané rány, které by bylo nejlepší hledat se čtyřmi druhy.

Mezi oblíbené účesy v roce 2018 rozlišují stylisté texturované, odstupňované a retro účesy.

Střih s třeskem

Velký počet populárních účesů v roce 2018 naznačuje přítomnost rány, které téměř dosahují úrovně očí. Není to jen orámovaná tvář, ale také určuje celkovýdojem z vlasů. Jeho volba by proto měla být zpracována s veškerou odpovědností.

Co ovlivňuje jeho délka? Krátké rány dělají tvář otevřenější a svěží. V závislosti na celkovém stylu oblečení může vypadat sportovně a neuvěřitelně žensky. Bang do obočí vybírají dívky, které dávají přednost klasickému stylu oblékání. Dlouhé rány dělají z toho tajemství a obraz je extravagantní.

Čtyři z druhu

Tato srážka bude vždy relevantní. To je považováno za univerzální a může vizuálně prodloužit krk a výhodně zdůraznit důstojnost obličeje, bez ohledu na jeho tvar. Každoročně stylisté vytvářejí nové variace caret, mezi nimi bob-caret, prodloužené a asymetrické caret.

Hlavním atributem takovéto srážky je třesk. V roce 2018 bude módní náměstí s krátkým třeskem. Klasické rány však nebudou o nic méně žádané. Tato volba vypadá zvláště působivě na rovné vlasy. K hladkému přechodu na rány, stylisté používají malou kaskádu.

Kaskáda účesu

Průměrná délka vlasů (až do výšky ramene) je dnes nejoblíbenější. Konec konců vypadají stylově a žensky. Mezi módní účesy pro střední vlasy je považována kaskáda. HlavníCharakterem tohoto ostříhání je rozmazaná linie řezu, která dodává vlasům zaoblený okraj. Kaskáda může ovlivnit jak celý povrch hlavy, tak jednotlivé prameny, které obklopují obličej.

Všestrannost účesu spočívá v tom, že vyhovuje téměř všem, bez ohledu na věk a typ činnosti. V podstatě je kaskáda kombinována s rány. Může to být přímé i asymetrické. V závislosti na tom, jaký styl si vyberete, může vypadat pokaždé jinak.

Víceúrovňový ostříhat bude vypadat stejně působivě na krátkých i dlouhých vlasech. V nové sezóně, stylisté navrhli používat roztrhané tipy, aby účes ještě neobvyklejší.

Druh kaskády se nazývá odstupňovaná ostří, která se vyznačuje velkým rozdílem mezi délkou přilehlých pramenů. Volitelně - na jedné straně jsou prameny oříznuty pod úhlem 45 stupňů a na druhé jsou rovné.

Pixie

Tento účes je považován za model stylu a milosti. Je schopna učinit ženu vizuálně mladší. Pixie je ideální pro ty, kteří mají tenké vlasy.

Překladem „pixie“ se rozumí elf. Koneckonců, takový účes může udělat obraz hravý a dokonce báječný. Vyberte si jimladé dívky a ženy ve věku. Vypadá harmonicky na kulaté a oválné tváři.

Zvláštním rysem pixie je prodloužená šíje, krátké vlasy na boku a šikmý okraj. Tento účes nepotřebuje zvláštní péči. Navíc v roce 2018 budou obzvláště důležité lehce rozcuchané vlasy.

Bob účes

Tento účes je ideální pro středně dlouhé vlasy nebo vlasy po krátkém stříhání vlasů. To stojí za to vybrat pro ty, kteří mají suché vlasy a poškozené tipy, jak bob vám umožní přidat další objem účes.

Stránka účesu

V roce 2018 se vrací k módě účesy „pod chlapcem“. Navzdory svému jménu však vypadají docela žensky. Mezi těmito modely srážek trendu v roce 2018 lze nazvat „čepicí“ a stránkou. V nové sezóně mají ostrý přechod mezi rány a zbytkem účesu, stejně jako čtvercový tvar obličeje.

V ideálním případě bude takový sestřih vypadat na rovných a objemných vlasech. Kromě toho, pokud si střih stránky pro tenké vlasy, můžete jim dát další objem. Pravdou je, že tenké vlasy budou potřebovat déle.

Stránka je považována za soběstačný účes a vypadá na tmavých vlasech, přírodních odstínech. Ale jen nadměrné zbarveníznovu načtěte obrázek.

Střih Garcon

Tento účes se nazývá nejoblíbenější pro krátké vlasy. Garson je schopen dát obraz jakékoli ženy, bez ohledu na její věk, eleganci a sofistikovanost. V tomto případě je takový účes vhodný pouze pro ty, kteří mají dokonale oválný obličej s elegantním krkem a lícními kostmi. Ale pro dívky s čtvercovým nebo kulatým obličejem je lepší odmítnout garcon.

Asymetrické srážky

Chcete-li vytvořit odvážný obraz a vystoupit z davu, majitelé středních vlasů mohou vytvořit asymetrický účes. Je založen na pramenech kontrastní délky, což činí obraz neobvyklým. Hlavní důraz v tomto střihu je na prodlouženém šikmém třesku, který je položen na jeho straně.

Šikmé rány jsou ideální pro dívky s kulatým obličejem. Tato možnost bude také spasením pro ty, jejichž vlasy jsou kudrnaté a obtížně styl. Vzhledem k tomu, že asymetrický účes nevyžaduje neustálý styling, ušetří vám čas.

Odvážné ženy módy si vybírají asymetrické účesy s oholenými chrámy nebo šíji. Jsou vhodné pro krátké i dlouhé vlasy.

Při výběru nového účesu v roce 2018 věnujte pozornost doporučením stylistů a vždy zůstanete v trendu.