Stylový design prodloužených nehtů: Fotografie nových výrobků v roce 2019

Pro každou ženu je velmi důležité mít krásnou, dobře upravenou manikúru, která ostatním řekne o smyslu pro styl. Dokonce i v těch nejrušnějších dnech si najde čas na sledování nejnovějších inovací v módním průmyslu.

Moderní trendy v zdokonaleném designu

V roce 2019 získává přírodní manikúra velkou oblibu. Jedná se o nehty krátkého nebo středního mandlového nebo oválného tvaru. Lak by měl být béžový světle růžový pevný nebo hnědý. Nahrazení dlouhých prodloužených nehtů je přirozené, přirozené. Vše je také ve špičce klasické francouzské a měsíční manikúry. Klasická bílá barva však může být letos nahrazena více sytými, odlišnými tóny. Je to také dobrá volba přidat dekor ve formě malých krystalů, nebo provést přechod přechodu. Tyto typy manikúry sedí naprosto pod jakýmkoliv stylem a obrazem. Přesto, navzdory popularitě přirozenosti, krásné, maxilární velikosti, zvětšené měsíčky přestávají mít velkou popularitu.

Společné druhy materiálů pro stavbu v roce 2019

V letošním roce mistři manikúry nabízejí různé metody a materiály pro provádění prodloužení nehtů. Pro stavbu mohou být dva typy materiálu: akryl nebo gel. Akryl je praktičtější a odolnější materiál. Hřebíky z gelu však mají transparentnější vzhled a lesklý lesk. Pokud jde o způsoby rozšíření, stojí za to také vybrat si mezitipy a formuláře. Pro vhodnější metodu je nutné vzít v úvahu antropometrická data prstů.

Odrůdy prodloužení nehtů

\ t

Módní model nehtů má své vlastní trendy, pokud jde o tvar nehtové desky. Tento rok je populární nejen oválný, ale také čtvercový, mandlovitý. Bridget je kombinace styletu s úzkými čtverci a dvěma hranami. Potrubí - v této formě má hřebík obdélníkový vzhled a špička plynule přechází do tvaru mandlí. Hrana je základna ve tvaru zúženého čtverce, ale stylet musí mít jasně jednu fasetu.

Návrh prodloužených nehtů pro každou formu

Klasický ovál je nejpraktičtější formou, protože dostává menší škody a zároveň má krásný elegantní vzhled.

Mandlový tvar je neuvěřitelně ženský tvar, který vizuálně dělá prsty tenšími a elegantnějšími, ale přesto je lepší zvolit tento tvar pro krátké nebo oválné nehty.

Ostřejší mandle jsou zajímavým a atraktivním tvarem. Stojí za zmínku, že to není příliš vhodné pro každodenní život.

Populární náměstí - tento tvar je také lepší zvolit pro středně dlouhé nehty. Pro tento formulář je třeba důkladná a zvláštní péče. Měkké náměstí je tradiční náměstí, ale s mírně zaoblenými hranami.

Zaoblený tvar je také jedním z nejoblíbenějšíchvyhledávané formy. Jeho hlavní výhodou je, že je naprosto vhodný pro jakoukoliv délku.

Šikmé nehty: fotografie úhledného nail artu

U žen v domácnosti, které jsou vždy zaneprázdněny prací v domácnosti nebo pracovníky, kteří pracují na psaní, by dlouhé nehty nebyly tou nejlepší volbou. Letošní trend je dvojitá a jednoduchá měsíční manikúra. V takovém manikúru se vytvoří průhledný otvor na základně nehtu nebo se natře jiným odstínem. Pro krátké prodloužení je tato manikúra tou nejlepší volbou. Měli byste věnovat pozornost gradientu, který se pohybuje od jednoho hřebu k jinému, nebo geometrickým motivům ve formě různých tvarů a hieroglyfů, které budou vypadat přiměřeně v jakékoli délce.

)

Francouzština pro rozšíření 97

Houby s houbami s pláštěm po velmi dlouhou dobu jsou populární. Tento typ manikúry má mnoho výhod. S tímto designem, hřebík se stává mnohem silnější, vzhled manikúry neztrácí svou krásu. Po určité době můžete provést korekci a dále zvyšovat manikúru.

Zvýšená servisní bunda vypadá velmi žensky a elegantně. Nemusí se provádět v tradičním bílém tónu. Skvělá volba - vydat jinou barvu nebo dokonce brilantní. Samozřejmě, více obyčejná klasická verze francouzské manikúry, ale pánradit dívkám, aby se uvolnily a provádět odvážnější nápady, přidat důraz, rozhodnout se o odvážných krocích blíže k módním trendům.

Naklíčené nehty - 2019 s třpytkami a kamínky

Třpytky a kamínky jsou velmi jasným, atraktivním a efektivním prvkem výzdoby. Použijte velké kameny, abyste je aplikovali na prstenec po celé ploše, a na zbytek nehtů umístěte malé flitry. Pokud chcete vytvořit obraz mírné a sladké princezny, zastavte svou volbu na oválném tvaru nehtů, zdobené růžovým tónem, s přidáním kamínků na okraji prstence a jedním kamenem v horní části každého prstu. Pro odvážné a extravagantní krásy jsou kamínky nebo jiskry černého tónu perfektní.

Hřebíky černé rozšíření

U dívek, které upřednostňují extravagance, by nejlepší variantou byly módní prodlužovací hřebíky vyrobené v černém provedení. Je žádoucí diverzifikovat takový povlak zdobenými kamínky, jiskrami, flitry, konfety. Ale prostě černá verze vypadá skvěle.

Šroubované nehty

\ t

Bílá manikúra pro prodloužené nehty v nové sezoně je zřídka používána v monochromatickém režimu. Stále více mistrů nail art dává přednost kombinaci bílého povlaku s jinými odstíny. Obzvláště na bílých nehtech vypadá bílá a barevná kombinacedekorace v podobě kamínky.

Nehty naklíčené: Red Nail Art

Červený design letos je velmi populární a často se vyskytuje na módních přehlídkách. Přidáním manikúry v červené barvě sněhobílých květů, síťoviny nebo prolamovaných, získáte neobvykle atraktivní a sexy styl.

Při dodržení všech tipů na prodloužení nehtů v roce 2019 bude každá dívka schopna fascinovat a možná i šokovat svou módní manikúru, která k nám doslova přišla z televizních obrazovek z populárního televizního seriálu "Claws".