Super moderní pletené vesty - 2018

Pletená vesta je mimořádným kusem dámského šatníku, bez něhož si v roce 2018 nedokáže představit módní obraz. Pletená vesta babičky z minulosti se stala velmi populární. Co je dnes viskózní móda? Jak dokončit pletené vesty? Jaké modely pletené vesty zdobí dámský šatník? Přečtěte si odpovědi na tyto otázky v dnešní publikaci z trendového příkazu pix-feed.com.

Představitelé světového módního průmyslu, jako je DOLCE & amp; GABBANA, GUCCI, BURBERRY, VANESSA BRUNO, CHLOE, GIAMBATTISTA VALLI, nabízené ušlechtilým ženám fashionista ohromující modely pletených vest - velmi útulné, ve kterém nebudete mrazit. Není vůbec nutné nosit takové chladné vesty přes košili nebo rolák. Vypadají skvěle sólo!

Absolutním trendem je vždy pletená vesta, zejména ručně vyráběná. Rozmanitost modelů módních pletených vest pro ženy je impozantní. Ve volném přístupu na internet naleznete podrobný popis postupu práce, master class, zejména implementaci. V sezóně 2018 je hit, který byl v trendu v 50. a 80. letech. Tvary a linie pletené vesty z maheru jsou elegantní a ženské.

Pletené vesty

Pletené vesty na dlouhou dobu již nevypadají jako země, protože v jejich stylu se moderní modely podobají bundám bez rukávů. Tyto modely jsou obzvláště důležité na jaře a na podzim, když nechcete nosit teplou bundu v kanceláři. V tomto případě pletená vesta plní dvě funkce najednou: udržuje teplo aženského obrazu. Pletená vesta v kombinaci s bílou halenkou je skvělou alternativou k kancelářskému obleku. Dokonce i ty nejhorlivější zákony oblékání umožňují nosit pletené vesty do práce. Mnoho žen se snaží zředit obchodní luk jasným produktem, tak proč ne vzít tuto roli jako pletená světlá vesta, která transformuje pracovní obraz.

Pletená vesta: večerní extravagantní exempláře

V roce 2018 jsou velmi oblíbené večerní varianty pletených vest. Moderní ženy dávají přednost pletené vestě, která efektivně zdůrazňuje vytvořený obraz pro večerní večer. V podstatě je to model s zdobenými flitry a původní podoba. V roce 2018 jsou populární bundy z tkaniny svázané vlněným lanem. Pletené vesty se dobře kombinují se světlými, vzdušnými sukněmi z elegantní skupiny. V tomto případě stylistické zařízení pracuje, když stylisté kombinují nekompatibilní v jednom souboru. Sexy obraz lze vytvořit pomocí pletené prolamované vesty. Večerní varianty pletených vest mohou být nazývány univerzální, protože světlá věc, i pletená, není určena pro každodenní nošení.

Dlouhé modely pletených vest

\ t

Dlouhé pletené vesty jsou dnes velmi oblíbené. Pletené věci delší než obvykle jsou perfektně kombinovány s různými tkaninami. Díky pleteným prodlouženým vestám jsou vytvořeny kreativní sady. Modernímodely neporušují zákony módy v roce 2018. Ženy ve věku respektují zejména prodloužené modely.

Paleta barev pletených vest - 2018

Nejrůznější variace, které nemají vesty v domácím prostředí, jsou velmi nebezpečnou věcí. V případě, že kombinujete pletené věci špatně, riskujete, že budete vypadat jako babička na lavičce, a to rozhodně není účinek, který lze dosáhnout nákupem módní pletené vesty. Nejprve věnujte pozornost barvě. Nepoškozujte obraz nevhodnými odstíny. Světlé odstíny zajímavých barevných vest si osvěžují nejen obličej, ale i celý šatník a slouží věkům. Barevná paleta pletených vest v roce 2018 je nasycená, ale nejoblíbenější odstíny jsou:

  • oranžová;
  • zelená;
  • béžová;
  • šedá;
  • kaštanová.

Pro milovníky klasického stylu jsou docela vhodné pletené vesty v pastelových odstínech. Široká paleta reliéfních barev v různých barvách je dobře podložena základními položkami krio nebo černé v dámském šatníku. Doporučuje se ředit šedý reliéfní úplet nějakým jasným doplňkem: brož, šátek, náhrdelník, opasek. To musí být provedeno tak, aby šedá barva dala ženskému obličeji „jít ven“.

Super moderní pletené vesty s velkolepým vzorem - trend 2018

Teplé vlněné pletené vesty jistě potěší každou ženu. Trend sezóny - pletená vesta se zajímavýmornament. 2018 - skutečná boom pletená móda, ve které je vedoucí pozice obsazena ženskou vestou. Téma „Pletení babičky“ je nejaktuálnějším hitem sezóny. Pletené vesty se vzorem jsou dobré pro relaxaci s procházkami, pro setkání s přáteli a pro práci, ale musíte je nosit správně. Je možné kombinovat pletené vesty v různých sadách, ale především efektivně pletenou vestu s ozdobou s kalhotami.

Jak si vybrat módní model pletené vesty

Pletená vesta v roce 2018 je romantickým a delikátním výrobkem. Světoví návrháři, kteří vytvářejí své vlastní jedinečné modely pletených vest, investovali do nich všechny své duše, tvořivost a používali techniku ​​pletení v blízkosti manuální práce. Ale opravdové jehličnany budou moci opakovat návrhářský model vlastníma rukama, vybrat si správnou přízi pro sebe a vybrat správnou barvu. Dokonce i při výběru pletené vesty, musíte vzít v úvahu postavu. Ženy s kulatými tvary by se měly vyvarovat pletení hrubých úpletů. Jsou vhodnější modely z tenké příze a hladkého pleteného vzoru.

Pletená vesta je stylová věc, a pokud víte, jak plést nebo háčkovat, pak pletení módní produkt nebude trvat dlouho. Styl, barva, technika a originální kombinace činí pletenou vestu jedinečným produktem pro ženy jakéhokoliv věku. Pletené vesty ve sportovním stylu jsou dokonale napsány v šatníku pro mládež a hladkéLinie a sofistikovanost klasické pletené vesty osloví cílevědomé ženy.

[98 ]