Svatební šaty: módní trendy a trendy 2018

Svatební šaty pro dívku jsou snad jedním z nejdůležitějších detailů celé oslavy. Nespočet hodin je věnován jeho volbě a všem, protože každý sní o těch nejkrásnějších šatech v tento důležitý den. Proto navrhujeme zvážit rysy stylů, které budou nejvýznamnější v roce 2018.

Svatební šaty: Módní trendy 2018

V příštím roce návrháři požadují, aby dívky byly ve svém výběru odvážnější. Svěží, vrstvené sukně, vrhající výstřih, otevřená záda nebo holá ramena. Každý z těchto detailů dodává obrazu obraz sexuality. Je však velmi důležité, aby jen jeden z nich byl v šatech. Obzvláště oblíbené budou luxusní a neobvyklé šaty.

Ve stejné době, pro dívky, které se líbily více skromné ​​oblečení, uzavřené, minimalistické šaty byly předloženy. Vypadají méně působivě, zejména na štíhlé dívky. Je třeba poznamenat, že v příštím roce navrhují stylisté pro tuto oslavu dva oblečení. Můžete tak mírně změnit svůj obrázek a dát na pohodlnější možnost pro neformální část.

Co se týče výběru materiálu pro šití oděvů, bude relevantní celá řada možností. Mezi nimi jsou jak tenčí tkaniny, tak drahé, ušlechtilé. Doporučujeme podívat se na satén, hedvábí, krajky, žakár, šifon, stejně jako organzu a matný brokát. Vypadají nejvýhodněji ze všechrozmanitosti.

Kožešiny, peří, perly a kontrastní vložky se velmi často používají jako dekorace. Vyberte si, co je pro vás to pravé.

Barevné schéma v nadcházející sezóně nebude tak rozmanité. Všechna vedoucí místa jsou obsazena bílými šaty. Tento odstín zosobňuje nevinnost, něhu a čistotu dívky. Stylisté doporučují podívat se na světlé barvy broskve, béžové a modré barvy. Každý z nich není o nic méně elegantní. Ale proces výběru takových šatů by měl věnovat trochu více času. Stín by měl být ideální pro barvu pleti.

Trendy svatebních šatů 2018

Ve svých sbírkách návrháři prezentovali velmi neobvyklé a zajímavé svatební šaty. Proto každá dívka bez problémů si bude moci vybrat přesně to, o čem sní.

Trend č. 1 - Minimalismus

Navzdory důležitosti bujných, luxusních a odvážných šatů nezapomíná návrhář na minimalismus. Tyto produkty budou vyhovovat sebevědomým dívkám, které nemají rádi nadměrný dekor a detaily oblečení. Větší pozornost je věnována výběru kvalitního a drahého materiálu. Díky dokonalému střihu vypadají takové svatební šaty vždy luxusně.

Trend # 2 - Modré šaty

Jak bylo zmíněno výše, v roce 2018 budou zvláště jemné, jemné odstíny pro šatyrelevantní. Ale stylisté doporučují věnovat pozornost modré barvě. Hodí se téměř všem dívkám. Kromě toho existují jak laconic produkty a luxusní, svěží možnosti. Proto zvolit vhodný styl nebude obtížné.

Trend č. 3 - Kapsko

V nadcházejícím roce nabídnou stylisté zajímavou alternativu k závojům pro výběr. Místo toho stojí za to podívat se na víčko průsvitné tkaniny. Pokud si přejete, můžete si vybrat nejen diskrétní modely, ale také možnosti s dekorem krajky, peří, stuh a korálků. Takové rozhodnutí dokonale doplní skromné ​​svatební šaty a dodá obrazu zvláštní eleganci.

Pokud je oslava plánována na chladné období, bude vynikajícím doplňkem teplá tkaninová čepice. Díky tomuto detailu bude obraz nevěsty vypadat obzvláště krásná, útulná a teplá.

Trend č. 4 - Podložky a stojanové obojky

Navzdory skutečnosti, že móda je poměrně otevřená, odvážné šaty, na výstavách nebylo možné zmínit se o modelech se stojacími obojky nebo tlumivkami. Celkový dojem z obrazu s takovými detaily však bude záviset na stylu šatů. Například diskrétní modely s límcem budou vypadat velmi jednoduše a stručně.

Zároveň krajkové šaty s tlumivkami vypadají zajímavě a přitažlivě. Ale ne všichni se rozhodnou nosit takové příslušenství na tak důležitém a očekávaném dni.

TrendČ. 5 - kombinézy

Samozřejmě, mnoho dívek sní o svatebních šatech doslova od dětství. V módních kolekcích v roce 2018 však návrháři představili alternativní variantu - kombinézu. Vypadají neméně výhodné, protože designéři vynaložili poměrně málo úsilí, aby je učinili jako moderní nevěsty.

Velkou mašlí, náprstek z korálků, perel a krajek se používají jako dekorace a dekorace. Některé výrobky však díky minimalistickému střihu vypadají velmi uvolněně. To je důvod, proč si můžete bezpečně vybrat takové oblečení pro neformální část oslav.

Trend č. 6 - podrobnosti v černé barvě

Samozřejmě to byla bílá, která byla vždy považována za nejvhodnější pro svatbu. Platné pro mnoho jsou jemné, pastelové barvy, které jsou obzvláště důležité v letošním roce. Ale ne každá dívka se rozhodne, že si na svou svatbu vezme černé šaty.

Návrháři jsou však na tom blázniví, takže navrhují experimentovat a používat je jako kontrastní přízvuk. Souhlasím, světle bílé šaty s tenkým černým pásem, lukem, rukavicemi nebo dokonce kloboukem, vypadá velmi působivě! Výběr této možnosti, být připraveni na zvláštní pozornost a poklony stylové spolu.

Trend č. 7 - neobvyklé rukávy

Dříve byly otevřené šaty velmi oblíbené nebo více omezené dlouhé rukávy. V roce 2018 budedalší zajímavější možnosti. Například, rukávy-zvony vždy vypadají jemně, žensky a snadno. Pokud jde o jejich délku, návrháři neomezují výběr.

Najít perfektní svatební šaty nemusí být snadný úkol. Ale nebojte se, zkuste na ty styly, které se vám líbí, zvážit jejich relevanci a pak jen dostat perfektní fit.