Svůdné plavky: Módní trendy v roce 2018

Léto je hned za rohem, je čas přemýšlet o tom ... Samozřejmě, že fráze „o tom“ znamená módní plavky. Koneckonců, každá moderní žena, která miluje sebe, se postará o to, aby si v ženském šatníku předem vybrala tak důležitou věc! Už brzy na jaře je čas přemýšlet o letních prázdninách a to také znamená stylové plavky, které jsou v módě v roce 2018. Jaké budou módní plavky v nadcházející sezóně: ​​světlé a stylové? Nebo možná jen vtipné? Speciálně pro vás tým pix-feed.com předem připravil klíčové obrazy módních trendů ve světě dámských plavek v roce 2018.

Demonstrace klíčových momentů ve směru módních plavek v roce 2018 proběhla na módních přehlídkách známých značek jako „DOLCE & amp; GABBANA “,„ MICHAEL KORS “,„ ERES “,„ FENTY X PUMA “,„ VERSACE “,„ MOSCHINO “. Při analýze modelů plavek z výletních sbírek můžeme rozlišit určitý počet módních trendů v letní sezóně 2018. Konkrétně:

  • modrá barva je trendovou barvou a převládá v mnoha sbírkách známých módních návrhářů;
  • triumfální návrat retro stylu v módě pro plavky;
  • jednodílné plavky jsou prioritní;
  • Nejmódnější tisk na plavkách 2018 je květinovým vzorem;
  • Sportovní styl je přítomen v mnoha modelech stylových plavek.

Módní trend z roku 2018 - modré plavky

Modrá barva vypadá skvěle v létě. Právě na něm se spoléhali přední módní návrháři domů haute couture. Moderní modré plavky - \ tNejedná se pouze o módní výrobky. Jsou ideální pro léto, protože jsou vyrobeny z prodyšných tkanin. V letních modelech plavek je nutné, aby tkanina byla volná, tenká, ale zároveň ne průsvitná. Plus, stylové modré plavky v roce 2018 - je na vás, ale necítíte to.

Plavky s módními ornamenty: intriky a harmonie v obraze

Ženy, které dávají přednost romantickému stylu, se mohou rozhodnout pro módní plavky s květinovým potiskem v pastelových barvách. Etnické motivy a řezané plavky ve stylu 80. let - to je to, co si určitě musíte koupit do začátku plážové sezóny 2018 mladých dívek a žen s štíhlou sexy postavou. Patchworkový styl už není tak populární, ale je stále nalezen ve sbírkách designérů, protože plavky v technologii patchwork vypadají atraktivně, zejména s tím, jak jsou patche spojeny dohromady.

Jednodílné plavky: Cítíte se jako hrdinka pro film „Záchranáři Malibu“ (2017)

Díky jednodílným plavkám se mnoho žen snaží skrýt vady postav, ale spěcháme, abychom zklamali. Nové modely jednodílných plavek nepomohou s problémem nadváhy, protože jejich sexy design přitahuje pozornost. Jednodílné plavky vyrobené v podélné tečkované linii, pruh s jasným lemem na okraji modelu - skvělá volba prokrátké ženy. Tenký pas může být zvýrazněn zlatým páskem, který je navlečen do malých elastických smyček. Mimochodem, jednodílné plavky jsou skvělým řešením, pokud naléhavě potřebujete oblečení pro plážový večírek. A někteří stylisté navrhují nosit jednodílné plavky jako běžné oblečení. Pro tento účel se používá vrstvený obraz.

Sportovní elegantní svůdné retro plavky

ženská silueta, vynikající důraz na tenký pas a elastický hrudník - to vše je neodmyslitelně spojeno s nádhernými retro plavky 2018. Jejich design je nejoblíbenější, a to nejen mezi ženami ve věku, ale i mezi mladými dívkami atletické stavby. Stylové sportovní šortky a pohodlné podprsenky s těsnou gumičkou pod prsy jsou ideální pro milovníky dlouhých plavání. Šortky ze samostatných modelů plavek v "retro" stylu lze nosit podél pláže, doplněné špičkou. Fanoušci „retro“ stylu jistě ocení modely kusových plavek.

Mini-bikiny: dobýt Maledivy!

Jak příjemné je relaxovat na teplém písku na břehu. V roce 2018 vsadíte na exotické modely mini bikin, které vytvoří opravdu sexy vzhled. Velmi krásné formy push-upu s nižší oporou a originálním příslušenstvím - to je něco, co určitě budete mít rádi v plavkách.

Černé štíhlé modely dámských plavek

\ t

ČernáPlavky jsou skvělý způsob, jak se zvýraznit. Modely černé plavky s odnímatelnými popruhy půjdou k ženám s malými prsy. V černých plavkách moderního designu se můžete na pláži cítit sebejistě, krásně, vesele, uvolněně a dokonce lehce frivolně.

Stylové bílé plavky, které dokonale zdůrazňují opalování

Kdysi dávno, plavky na ženu vypadaly jako něco radikálního, z obyčejného, ​​ale v roce 2018 to je přesně to, co můžete na pláži vypadat elegantně a romanticky. Bílé plavky vypadají skvěle na krásném opáleném ženském těle. Jen nezapomeňte, že v bílé plavky můžete plavat pouze v čistých vodách. Pro ženu je důležité v bílých plavkách, že v nových modelech je zvýraznění.

Pletené plavky: výbuch barev

Technika pletení otevírá před námi dostatek příležitostí pro experimenty v módních plavkách s neočekávanými výsledky. Zářivě barevné a odvážné mini bikiny, spojené ručně, mohou způsobit skutečný pocit a zdůraznit vaši jedinečnou individualitu. Můžete vytvořit efektní vzor pomocí kontrastní příze. Skutečné skořápky, skleněné korálky dokonale doplní pletený soubor. S jejich pomocí můžete ozdobit obě části pletené bikiny.

Jak vidíte, nové kolekce plavek z roku 2018 se ukázaly jako rozmanité a kontrastní. Jsou také klasické.modely kusové práce a mini bikiny, monokini, ohlávka, mayo, tankini. Barevná paleta módních plavek v roce 2018 se skládá nejen ze základní černé a bílé, ale také z bohatých barev s květinovými potisky a etnickými motivy.