TOP 20 nejkrásnějších měst na světě

Každá lokalita má své vlastní charakteristiky, historii, architekturu a zajímavá místa, proto je velmi obtížné vybrat to nejlepší z nich. Některé z nich však turisté často zaznamenávají ve svých odpovědích častěji než ostatní. Bylo tedy možné provést hodnocení nejkrásnějších měst na světě, se kterým vás zveme, abyste se seznámili.

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Pokud někdo byl nedávno v Dubaji, pak byste neměli myslet a říkat, že ho viděl. Dubaj je elegantní, luxusní, neuvěřitelné, nádherné město uprostřed pouště. Je to největší město ve Spojených arabských emirátech, které se rozvíjí a stává se každým dnem krásnějším. Mezi písky můžete vidět všechno. A lyžařská střediska a velká akvária s desítkami tisíc mořských ryb a zvířat a nejvyšší mrakodrapy.

)

Benátky, Itálie

Kdo neslyšel o krásném městě postaveném, ale o vodě ... Majestátní a luxusní město Benátky s krásnými hrady, architektonickými mistrovskými díly. Popište, diskutujte o kráse tohoto města může být nekonečně dlouhá. Benátky byly postaveny v 15-18 století na 120 písečných ostrovech, které jsou spojeny 400 mosty.

)

San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké

Krásné, velké město na pacifickém pobřeží - San Francisco, které se také nazývá „Perlou západního pobřeží“, je velmi oblíbené. Toto krásné město má 40 okresůve své vlastní osobě a nepodobají se navzájem.

)

Londýn, Spojené království

Jedním z nejstarších měst na světě a druhým největším v Evropě je krásný Londýn. Pokud se vám jednou podaří navštívit toto nádherné a sofistikované město, nikdy na to nezapomenete. Je to přední globální centrum s největším přístavem v zemi a nejstarším metrem na světě.

)

Budapešť, Maďarsko

Do magické Budapešti můžete přijít kdykoliv během roku, protože toto město vás vždy překvapí stovkami atrakcí, mírným podnebím, barokními paláci, krásnými chrámy a přátelskými lidmi.

]

Hongkong, Čína

Toto je město nejkrásnějších mrakodrapů. Ale vidět tuto metropoli lepší pohled z ptačí perspektivy. Ve večerních hodinách je Hongkong odhalen v celé své kráse, nebo spíše v celém světě - svítí miliony světel, neonových nápisů, světel, osvětlení. Každý večer ve 20 hodin, 40 mrakodrapů svítí barevnými světly. To je třeba vidět.

]

Istanbul, Turecko

Jedná se o starobylé, největší město světa s mnoha atrakcemi, které se nachází na hranici Evropy a Asie, kde se scházejí černá a marmarská moře. Město se rychle rozvíjía ztělesňuje rozmanitost dvou kultur: evropské a asijské. Shromáždil mnoho historických hodnot a je považován za nejbohatší a nejkrásnější město v regionu.

]

Chicago, Spojené státy americké, Illinois

Toto je město pohodlí a klidu, které zanechává jen úžasné pocity a vzpomínky. To je nazýváno pravým víceúrovňovým městem s obrovským počtem mrakodrapů, mezi nimiž teče řeka. Chicago spojuje centrum umění a nejdůležitější globální obchodní centrum.

Šanghaj, Čína

Toto město je považováno za nejrozvinutější metropoli země. Je velmi příjemný a útulný. Nádherné mrakodrapy a nákupní centra, starobylé architektonické budovy a kasina - to vše je v nějaké kombinaci av souladu s ostatními. Existuje mnoho míst v Šanghaji, které stojí za to vidět alespoň jednou za život. Chci se znovu a znovu vracet do tohoto města.

New York, USA

New York je nejznámější město na planetě. Jedná se o velmi majestátní a krásné místo s parky, krásné mrakodrapy. Nenechá nikoho lhostejného a lhostejného k sobě. New York zároveň se zamiluje do sebe a děsí, fascinuje a šokuje.

Chaven, Maroko

Nebeské město Chavaous ohromuje oko svými barvami abarvy. Jedná se o velmi zajímavé město z hlediska architektury. Vše, kde se v tomto městě díváte, je namalováno v odstínech modré - budovy, okna, domy, doslova všechno.

Paříž, Francie

Kdo neslyšel o Paříži? Historické a kulturní město s velkým množstvím atrakcí a dokonce i v podobě mostů, náměstí a dokonce i ulic. Stovky divadel, muzeí, kin a galerií. Vítězný oblouk, Eiffelova věž, Louvre, Notre-Dame de Paris a mnoho dalších historických památek - to je Paříž. Příjezd do Paříže není na jeden den. Je to vzrušující město.

]

Kapské město, Jihoafrická republika

Nejkrásnější místo na planetě na pobřeží Atlantského oceánu. Můžete mluvit hodně o přírodních krásách a zajímavých památkách, ale je lepší vidět to sami. Kromě své přírodní krásy - to je kulturní, ekonomické, ultramoderní město.

Bruggy, Belgie

Bruggy jsou starobylé, majestátní město. V jakémkoli směru jít v tomto městě - to je krásné všude. Tyto a zelené útulné nábřeží, luxusní starobylé budovy, můstky keporkaků, klidné kanály.

​​

St. Petersburg, Rusko

Přístav, kulturní centrum země, nacházející se na břehu Baltského moře. V tomto městě opravduněco vidět. Neuvěřitelný počet zajímavostí perel. Petrohrad je město bohaté historie a nádherné architektury.

. ]

Amsterdam, Nizozemsko

Amsterdam - zlatá historie země. Město s nádhernými domy je obklopeno širokou sítí kanálů. Zde jsou soustředěny majestátní chrámy, nejznámější muzea, inovativní divadla. Stojí za to podívat se na noční život ve městě.

Praha, Česká republika

V Praze se zamilujete na první pohled. Znovu a znovu zamilovat. Popis tohoto století starého města Evropy může být nekonečný. Je to zároveň středověké centrum se zlacenými kopulemi, četnými věžemi a živým, moderním městem s mladou energií.

Atény, Řecko

Střed starověké řecké civilizace. Mělo by se zde strávit několik měsíců, aby bylo možné vidět všechny fascinující a fascinující památky starověké řecké civilizace. Atény jsou jako obrovské muzeum pod širým nebem.

Sydney, Austrálie

Největší město Austrálie se nachází na břehu Tasmanova moře. Toto okouzlující kosmické město, skládající se z džungle mrakodrapů, je finančním kapitálem země. Sydney je vzrušující město. Není divu, že je považován za jedno z nejlepších míst, kde by mohl zůstatplanety.

Berlín, Německo

Bude velmi obtížné okamžitě vypsat všechny zábavy a atrakce, které lze vidět v Berlíně. Především chvály galerií a sbírek berlínských muzeí. Je to velmi útulné, živé a zábavné město.

Mluvit o nejkrásnějších městech planety může být nekonečně dlouhé, protože v každém z nich můžete najít něco, co bude prospěšné pro odlišení od všech ostatních.

A které město považujete za nejkrásnější?