Velkolepá měsíční manikúra: Nejlepší design nehtů pro rok 2019

Existuje několik typů manikúry, které vždy drží své vedoucí postavení. Mezi těmito kategoriemi je nádherná měsíční manikúra. Prezentace jeho inovací je vždy považována za velkou událost v designu nehtů. Hra světla, barvy, čar, kombinace obrysů, technik a stylů - to vše je základem pro módní design. Podívejme se na rysy kolekce 2019 a módní trendy, které ovlivňují měsíční design.

Sweet Bloom: Populární Moon Design-2019

Romantická manikúra měla také pozitivní vliv na stylový design měsíce. Ve špičkové technice Svita rozkvétá, což zahrnuje krásné trojrozměrné kresby na nehtech. Elegantní manikúra v tomto roce je stále populárnější pro lemování otvorů a provádění kreseb na jakékoli téma. Styloví kritici zdůrazňují rostoucí zájem o okouzlující techniku ​​květu, kterou představují neobvyklé a podmanivé trojrozměrné kresby.

Lunární manikúra s šelakem a gel polish

\ t

Je těžké si nevšimnout, že šelak a gel se používají k vytvoření úžasných trendů v designu nehtů. Díky jejich použití je design nehtů lepší a delší. Samozřejmě hodně záleží na tom, jak rychle nehtová deska roste. I když nehty s tímto materiálem snadno vydrží 2 až 4 týdny.

Lunární manikúra s geometrickými tvary

\ t

V důsledku aktivní reklamyKomplikované verze manikúry měsíce s kombinací prvků z jiných stylů manikúry se staly populárním hledáním. Klasický styl malby stále zůstává relevantní, ale byl aktualizován novou verzí. Opakující se pruhy na monochromatickém krytí nehtové desky vypadají velmi zajímavě a fascinující. Na žádost fashionistas, můžete přidat dekorativní prvky.

Neobvyklý tvar díry v moderní manikúre

Stále více fanoušků preferuje styl trojúhelníkových otvorů. Mezi nejodvážnější a neobyčejné nápady patří ostrý úhel trojúhelníku, který zabírá 2/3 povrchu nehtu. Tento skvělý nápad se stává stylovou geometrickou manikúrou. Místo díry můžete použít i jiné geometrické tvary. Myšlenka dělat měsíční manikúru ve formě prodloužených děr stala se obyčejná.

Měsíční manikúra s podložkou

\ t

V roce 2019 se stala hitem romantická témata s podporou guipure, krajkou a monogramy. S ohledem na lakování tento rok uvítá řadu nápadů: gradient, matný, kovový efekt nebo zrcadlo.

Lunární manikúra pro krátké nehty

Lunární nehtové umění je poměrně obtížné realizovat na krátkých unguis. Ale díky profesionalitě manikérky můžete vytvořit opravdová mistrovská díla. Při zdobení krátkých nehtů je důležité si uvědomit, že nadměrnost může zasahovat, protože základní pravidlo měsíčníhonail art pro krátké nehty - minimální dekor.

Lunární manikúra pro dlouhé měsíčky

Dlouhé, krásné nehty pro mistra nehtového umění lze snadno porovnat s plátnem pro umělce. Naštěstí jsou módní trendy loajální experimentování a kreativitě. Můžete se plně spoléhat na svou představivost a zároveň si nemyslete, že existuje nějaký rámec. Hlavní věcí není zasahovat do emocí, a pak dostanete krásné měsíční obrazy.

Nové nápady na zdobení měsíční manikúry

Na vrcholu popularity, díra a úsměv francouzské manikúry, které jsou vyrobeny ve stejném stylu a stejném barevném provedení. Díry různých barev jsou vítány zejména v letních a jarních motivech měsíčku. Hlavními technikami pro tvorbu populárních nápadů pro rok 2019 se staly zdobení různými materiály, originální konfigurace v obrysech, přítomnost jemných detailů a kombinace různých textur pro nátěry. Geometrické prvky se vždy harmonicky dívají na pozadí měsíční manikúry.

Lunární manikúra New 2019

Novinkami reverzní francouzské manikúry na poměrně dlouhých nehtech lze snadno umístit dvojité a trojité zakřivené a pohyblivé pásy. Výsledný efekt je kombinován s pomocí obecného vzoru nebo dekoru v negativním prostoru, který dále zdůrazňuje takovou manikúru.

Lunární manikúra s třením asklo

Letošní hit byl, samozřejmě, provedení chic díry pomocí tření techniky. Nejoblíbenější jsou zlaté, zrcadlové a stříbrné díry na krásných dlouhých nehtech. Ale nejen díky speciálnímu prášku můžete dosáhnout úžasného efektu. Tento úkol zvládá i materiál pro sklo nail art.

Minimalismus: Měsíční manikúra na fotografii

Minimalismus ve výzdobě měsíční manikúry se letos projevuje stručnými a zdrženlivými rozhodnutími. Například, na jedné nehtové dekoraci kamínků malé velikosti, nejmenší kamínky tvoří celý otvor nebo jednoduše rozptylují na povrchu nehtové desky. Omezování pomocí zdobení umožňuje vyjádřit reverzní servisní bundu jako vynikající řešení pro styl obchodní kanceláře.

Večerní manikúra ve stylu Měsíce

Lunární verze vám umožní ztělesnit okouzlující a luxusní design nehtů pro oslavy a zvláštní příležitosti. Pro tuto kategorii manikúry jsou ideální materiály pro dekoraci. Na vrcholu popularity - důraz na díry, které jsou vyrobeny z materiálů vyrobených z jisker a okouzlující nápady se vzorem, který je pokračováním dekoru nehtu.

Lunární manikúra bílá

Na dlouhých nehtech vypadá dokonale myšlenka měsíční manikúry v bílém tónu, ve které linie samotného otvoru na okrajích pokračuje a organizuje bílý rámeček. Vnitřní část rámu, pokud je to žádoucí,lze ozdobit vzorem nebo kousky fólie.

Design na nehty na Měsíci: krásné fotografické příklady

Měsíční manikúra je směr designu nehtů, který je velmi univerzální a zároveň univerzální. Díky tomu, měsíční manikúra integruje nejzajímavější novinky moderního průmyslu, a výsledkem je vhodná ženská, krásná a originální manikúra. Elegantní, luxusní, elegantní styl reverzní bundy je skvělý pro jakoukoliv roční dobu. Ale pro rok 2019 připravili stylisté nové akcenty v sezónnosti. Aktualizovaný design měsíčeků při změně akcentů pomocí barevné palety dokáže vytvořit originální obrazy pro každou roční sezónu.