Velvet manikúra: novinky originálního designu - 2018

Dnešní módní ženy už nejsou překvapeny něčím neobvyklým a extravagantním v manikúru. Zdá se, že v této oblasti je už vše otevřené a vyzkoušené. Skutečně, novinky v umění nehty jsou skutečnou raritou. Není to tak dávno, kdy se objevila nejoblíbenější a nejoblíbenější sametová manikúra u žen. Vizuálně připomíná semiš nebo samet. A taky na dotek.

Velvet manikúra: snadné provedení

Manikúra Velvet je prezentována na trhu v různých barevných odstínech. A ve skutečnosti se jedná o malý fleekový povlak, který se nanáší na nehtovou desku štětcem. To umožňuje fashionistas vlastními rukama originální sametovou manikúru. Délka vlasu v sametovém povlaku je odlišná a textura se také může mezi sebou lišit. Tam jsou vlna, viskóza a bavlněné klky. Vypadají úplně jinak. Můžete si koupit sadu pro sametovou manikúru v každém obchodě na nail art nebo si ji objednat online.

Pevná sametová manikúra: módní odstíny 2018

Pokud chcete, aby vaše měsíčky vypadaly půvabně, jemně, pak se ujistěte, že použijete sametový povlak připomínající plyšové plyšové plátky britského kotě. Pevná sametová textura je jednou z možností manikúry. I v jednobarevném provedení vypadají sametové měsíčky stylové a moderní. Pokud jste si vybrali základní nátěr stejné barvy jako sametový zdřímnutí, udělali jste to správně. Když klisnyjsou vymazány, a tento problém se stane téměř příští den, pak základní lak je tón-na-tón s zdřímnout velmi pomáhá ven. Vzhledem ke stejnému odstínu laku a chuchvalců jsou štípání a ošklivé holohlavé skvrny naprosto neviditelné. Na fotografii níže nabízíme možnost podívat se na nejlepší možnosti pro jednobarevnou sametovou manikúru.

Manikúra Velvet: komplexní vzory na nehtech

Z kontrastu hladkého a sametového povrchu se získávají rafinované ornamenty. Jedna z odrůd sametového povlaku je považována za dekorativní písek a povrchový prášek. V manikúru, tento typ je používán upozornit na vzor nebo jeden z nehtů, protože to vypadá tvrdší než sametové klky. Mistři manikúry s pomocí sametového nátěru vytvářejí na nehtech nejkrásnější mistrovská díla. Velurové kresby jsou mezi mladými dívkami velmi oblíbené. Vyberte si vhodný vzor pro sametovou manikúru, doporučujeme použít následující fotografii.

)

Manikúra Velvet - 2018: moderní denní možnosti

Manikúra Velvet je velmi vhodná v chladném podzimu a zimě. To může být vyrobeno v jakékoliv barvě a různé techniky. Nanesení laku lze aplikovat na jeden hřeb nebo pouze na určité části. Jako denní odstíny pro sametovou stylistu doporučujeme používat měkké odstíny. Chytrá barva je nejlepší ponechat pro zvláštní příležitosti. Vypadá nádherně modrá,práškové, písčité, béžové a dokonce zelené odstíny. S neutrálními sametovými manikúrovými barvami můžete nosit všechny základní šatní skříně.

Nejlepší kombinace barev v manžetě samet - 2018

Velurová manikúra vypadá mnohem lépe, když ženský nehet není příliš dlouhý. Velvet manikúra v různých módních odstínech je velmi jemná a příjemná na dotek. Tmavé odstíny sametového obalu jsou nádherně kombinovány s pastelovými odstíny. Růžová letos může zdůraznit světle růžové a modré v kombinaci s hnědou. Při výběru odstínu sametové manikúry je velmi důležité vzít v úvahu barvy v oděvu.

[72 ]

Výhody a nevýhody sametové manikúry

\ t

Již od nepaměti byly sametové materiály považovány za symbol vznešeného luxusu. Dnes se každá žena může doslova cítit jako královna tím, že zachytí tento sametový materiál na nehtech. Nevýhoda takového načechraného povlaku je považována za nepraktickou, a proto módní manikúra mistři doporučují dělat sametovou manikúru jako večerní možnost. Ošetření rukou zvlhčovačem doslova „žere“ sametový povlak, klky jsou ucpané, a proto je tento typ nehtového designu spíše nepraktický. Udržuje velvet manikúru asi čtyři dny. Ale jak krásné to vypadá! Máte-li důležitou schůzku nebo slavnostní událost před námi, pak se zdržte mytí nádobí a mokré čištění domu.

Technika sametové manikúry

\ t

Technika výroby sametové manikúry je následující: zakryjte nehtovou desku lakem a ihned, i když není vysoká, posypte hřebík měkkými vlákny, což má za následek velurový nátěr. Můžete použít štětcem nebo prstem. Ale stále musíte mít špinavé ruce, protože sametová hromada bude muset být lehce zatlučena do hřebíku, někteří řemeslníci použili kartáč pouze při použití načechraného vlasu. Suchá sametová manikúra asi deset minut. Po řádném upevnění klků na lak je nutné odstranit zbytky štětcem.

Jak odstranit sametovou manikúru

Sametový povlak lze snadno odstranit doma. Budete potřebovat běžný odstraňovač laků. Proto se manikérky snaží použít velurové postřik na obvyklý povlak, a ne na gelový lesk. No, pro sametovou manikúru s gelovou polštářkou je speciální povlak, který vám umožní chodit s měkkým a měkkým zdřímnutím trochu déle. Takový povlak je odstraněn stejně jako samotný gelový polštář.

Bohužel a velkému zklamání módy, sametová manikúra není každodenní možností. Villi jsou vymazány během nošení, drobných motýlů, vlny ze zvířat, která je neustále drží. Proto nedělejte velkou naději, že budete mít dlouho s dokonale měkkými a krásnými nehty. Ale zdůraznit královský večerní sametový obrazManikúra může být 100%.

Doporučujeme alespoň jednou vyzkoušet sametovou manikúru v roce 2018, a kdo ví, možná se k ní budete držet celým srdcem a nebuďte líní aktualizovat svou nadýchanou manikúru několikrát týdně.