Střih garcon - jasný dotek v projevu stylu a ženské individuality

Až donedávna se věřilo, že dlouhá, dobře upravená srst je něco, po čem by měla každá dívka usilovat. Nyní se změnila módní pravidla, ale stylisté se nebaví opakovat, že hlavní věcí je ukázat individualitu a vybrat si účes, který vám vyhovuje. S ním můžete nastavit znak na libovolný obrázek, dát nádech romantiky nebo zdůraznit odvážný styl. Stále častěji tak můžete vidět velmi neobvyklý, ale zároveň originální účes. To je docela univerzální a umožňuje mnoho různých možností pro styling.

Komu se posádka střižila?

Jak bylo uvedeno výše, účes garcon je univerzální a vhodný pro téměř všechny, bez ohledu na věk. Doporučujeme především majitelům trojúhelníkové tváře podívat se na takovou variantu. V tomto případě je střih nejvhodnější a zdůrazňuje rysy obličeje. Dívky s kulatým tvarem také vyhovují této možnosti. Ale odborníci doporučují dělat účes s objemem nahoře a mírně prodlouženým třeskem. Pak bude obraz harmoničtější a modernější.

Dívky, které mají čtvercovou tvář, by si měly zvolit tento účes pouze s podmínkou, že by se snížily rány. Jinak hrozí nebezpečí, že obraz nebude vhodný. Na druhé straně, majitelé oválné tváře mohou bezpečně experimentovat s obrazem, včetně účesu garcon. Vypadá to velmi krásné, stylové a moderní.

Kromě toho je účes ideální pro křehké dívky malého vzrůstu. Díky této postavě bude obraz poněkud odvážnější nebo dokonce drzý. Ale nezapomeňte, že vše závisí na zvolené délce vlasů.

Samostatně stojí za povšimnutí, že nejlepší účes ostříhá na rovnoměrné vlasy. Ale to neznamená, že majitelé kadeří nebo romantické kadeře by neměly experimentovat. V tomto případě je hlavní věcí zvolit vhodnou délku a poměr účesu. Pouze s touto podmínkou bude obraz neuvěřitelně krásný, jako na fotografii!

Hlavní druhy účesu účesu

\ t

Než se vydáme do salónu za účes, doporučujeme, abyste pečlivě zvážili, jakou posádku máte v plánu udělat. Koneckonců, to záleží na délce vlasů, různé styly a váš obraz jako celek. V případě potřeby se můžete obrátit na stylistu, který vám pomůže a určí nejvhodnější variantu.

Klasický účes

Tato verze střihu zahrnuje vyfrézované prameny a stříhané vlasy na bocích, stejně jako na zadní straně hlavy. V tomto případě je velmi důležité, aby obrysy účesu byly co nejjasnější a nejpřesnější. Díky tomu se účes jemně vejde do hlavy a obraz bude okamžitě vypadat elegantní a ženský.

Ultrashort Garcon

Zcela neobvyklé, ale zároveň i originální krátký účes je nejvhodnější pro dívky se sofistikovanými funkcemi. Kvůli tomuobraz je sladký, něžný nebo drzý. Vše záleží na zvoleném stylu.

Pokud jde o rysy účesu, první věc, kterou je třeba poznamenat, je délka pramenů. Na zadní straně hlavy a vosků je minimální, kromě toho se vyznačuje poměrně čistými, rovnými čarami. Bangs v tomto případě není nutné, ale pokud vám to vyhovuje podle typu obličeje, pak směle experimentovat. Ale nezapomeňte, že takový účes vyžaduje pravidelnou opravu. Je to proto, že vlasy rostou dostatečně rychle a „ultra krátký garcon“ neznamená dlouhé prameny.

Delší Garcon

Pro ty, kteří ještě nejsou připraveni na kardinální změnu obrazu, doporučujeme vytvořit dlouhý účes. Tato možnost není o nic méně atraktivní. Kromě toho, styling možnosti budou mnohem více. Stojí také za zmínku, že majitelé kudrnatých nebo kudrnatých vlasů by si měli vybrat prodloužený účes. V tomto případě mohou být hroty nejen hladké, ale také zaoblené. Ve druhé verzi bude účes mírně objemnější a nadýchaný.

Střih Garcon: Technika a stylingové techniky

Samotný účes není považován za příliš složitý. Zároveň je však velmi důležité, aby to zvládl zkušený mistr. V opačném případě nemusí mít vlasy správnou polohu, což obecně nepříznivě ovlivní celkový vzhled účesu. Tento proces používá nástroje, jako jsou kadeřnické klipy, hřeben, rovné nůžky a pro ředění.

Celý proces stříhání vlasů lze rozdělit do několika důležitých kroků. Za prvé, mistr rozdělí všechny vlasy do čtyř zón. Toto je okcipitální, dva temporální a parietální. Vzhledem k tomu, že práce začíná zadní stranou hlavy, pak všechny ostatní vlasy je lepší bodnout svorky. Pak jsou rozděleny svislým dělením na dvě části. Jeden z nich je okamžitě zkrácen na požadovanou délku a provede hranu.

Další fází je zpracování celé okcipitální oblasti. V tomto procesu se velitel zaměřuje na ovládací prvek, takže se to provádí poměrně rychle.

Poté můžete pokračovat do časové zóny. K tomuto účelu by měl být první pramen vytažen z ucha, paralelně s růstem vlasů, a teprve potom řezán. Zbytek vlasů je řezán podle principu promoce.

Poslední etapa je řezání parietální oblasti. Vlasy jsou rozděleny na tenké prameny dělení a teprve poté mohou být řezány. Pokud jde o délku, stojí za to zaměřit se na poslední vlákno v časové zóně. Také, pokud je to žádoucí, můžete provést rány a vlasy profilu.

Proces stylingu tohoto účesu je co nejjednodušší, takže nemusíte trávit příliš mnoho času. K dosažení snadné nedbalosti, stačí použít malou kůži, bič prameny a foukat suché. Tato metoda je vhodná pro jakýkoliv typ účesu.

Majitelé dlouhých účesů by si měli koupit kulatý hřeben, což značně zjednoduší proces úpravy.

Střih Garcon: Stylové obrázky ve fotografii

Univerzální zastřih mimo věk je garcon. Jak vidíte, tato možnost je vhodná pro každého. Je třeba ji upravit pouze na základě vlastních údajů. Nebojte se experimentovat s obrazem a vyzkoušet si nové účesy pro sebe.