Módní barvy manikúry: Trendy 2018

Jedním z hlavních problémů, kterým čelí dívky při výběru nehtového designu, je najít správnou barvu. Na první pohled zde není nic složitého, stačí uvést barvu, kterou se vám líbí. Ukazuje se však, že barva manikúry by měla odpovídat vašemu stylu a životnímu stylu. Koneckonců, musíte přiznat, že nehty kyselých barev bude vypadat z místa v kanceláři nebo ve třídě na univerzitě. Kromě toho, každý fashionista chce zůstat v trendu, takže bude věnovat pozornost tomu, co je v současné době módní v nehtové designu. Jaké barvy budou v roce 2018 v poptávce?

Hlavní trendy

Výhodou moderní módy může být skutečnost, že neomezuje kreativitu a poskytuje příležitost experimentovat. V roce 2018 neztratila přirozenost svůj význam. Pokud jde o manikúru, znamená to, že i natřené nehty by měly vypadat přirozeně.

Výběr barev závisí na ročním období. Na jaře jsou syté sluneční odstíny charakteristické pro podzim - teplé barvy, které budou v zimě nahrazeny studenými barvami. Současně po celý rok bude skutečný pastel (růžový, nahý, barva kávy). Neméně populární bude tyrkysová, písková a světle modrá barva.

Dívky, které chtějí vyniknout, mohou používat bohaté bobulové odstíny (Marsala, třešeň, burgundsko atd.). Na vrcholu popularity budekovové povlaky, které opakují nejen barvu, ale také texturu stříbra, zlata nebo oceli.

Přípustné experimenty se zelenou, modrou nebo dokonce černou. A samozřejmě tam, kde není červená manikúra.

Jak je vidět, paleta, přijatelná pro manikúru v roce 2018, je velmi široká. Proto má každá dívka možnost vybrat si přesně to, co na ni nejvíce zapůsobí.

Stylová červená

Vypadá to, že červená nikdy nevyjde z módy. A týká se nejen manikúry, ale také oblečení a doplňků. V šatní skříni každé ženy módy můžete najít věc této barvy, proto pro ně může být červený lak považován za základní.

Bohaté červené tóny jsou ideální pro dosažení efektu ombre nehtu.

Daleko od každé dívky se rozhodne o odvážných experimentech s tisky proti tisku. Kromě toho existuje názor, že taková manikúra je již z módy. Ale ti, kteří se nebojí experimentovat a chtějí být vždy v centru pozornosti, rádi tento dekor v roce 2018 vrátí.

Je velmi důležité zvolit pro vás ten správný odstín červené barvy. Chcete-li to udělat, v první řadě, přezkoumejte svůj šatník, protože barva manikúry by měla být v souladu s oblečením. Ale to neznamená, že můžete nosit pouze stejný odstín červené manikúry. S červenouČerné a bílé kompozice jsou perfektně kombinovány. Alternativně můžete nosit džíny s bílými botami a stejné tričko. Nehty a rty jasně červeného odstínu se stanou akcenty tak tichého obrazu.

Další prvky dekoru, například kamínky nebo geometrické vzory v kontrastních barvách (bílá, černá), mohou přidat červenou manikúru individualitu.

Ti, kdo vždy nosí světlé a honosné věci, si mohou vybrat šarlatovou barvu. Ale pro uvolněnější vzhled budou mít bohaté odstíny.

Červený lak může být ideální základnou pro slavnostní manikúru.

Měkké pastely

Vzhledem k tomu, že se příroda v roce 2018 opět vrátí k módě, pastelové tóny (růžové, nahé a kávové barvy) budou na vrcholu popularity. Všechny odstíny žluté, zelené, růžové a fialové, budou pro jarní a letní období vítány. Béžová však bude relevantní v každém ročním období. V tomto případě nebudete mít problémy s výběrem šatníku, protože pastel vypadá skvěle se vším.

Aby se nedocházelo k tomu, že se budete dívat, můžete použít různé možnosti dekorů (kamínky, geometrické vzory, nanesené lepicí páskou nebo práškovou barvou).

Různé pastelové odstíny mohoukombinovat.

Pokud jste fanouškem francouzštiny, nemusíte jej omezovat na klasickou verzi. Dávat manikúru originalitu může hrát s různými barvami.

Nechci vypadat nudně? Diverzifikujte jeden pastelový vzor se vzorem, který lze snadno aplikovat pomocí razítka.

V roce 2018 budou populární kresby ve tvaru květin nebo motýlů.

Classic Black

Postoj k této barvě mezi módy je nejednoznačný. Někteří upřednostňují malovat celý nehtový talíř, jiní rozhodnou o malých černých akcentech a jiní to nepřijímají.

Kombinace černé a bílé bude vždy relevantní. Pokud tedy nejste proti experimentům, můžete je bezpečně použít k vytvoření manikúry.

Černá je ideální pro geometrické vzory. Tyto linie vypadají co nejjasněji a zdůrazňují odstín základní barvy.

Pro ty, kteří dávají přednost měsíčním manikurám, bude černá perfektním řešením. Přidáním jasných odstínů k ní, budete demonstrovat svou osobnost a dobrý vkus na ostatní.

Vzhledem k tomu, že móda v roce 2018 bude zdůrazněna na přirozenosti, bude populární mramorový design. A samozřejmě to bude nejpozoruhodnější černá.

Skvělý nápad - kreslení souhvězdí na nehtech.

Modrá

V roce 2018 bude na vrcholu popularity modrá a její odstíny. Tuto barvu lze také nazvat univerzální, protože ji lze snadno kombinovat s různými odstíny. Je pravda, že pro ty, kteří pracují v kanceláři, je taková manikúra sotva vhodná, ale pro každodenní život nebo párty to bude vynikající volba.

Monochromatický povlak je možné ozdobit pomocí teček, čímž se vytvoří dokonalý design teček.

Velký dekor nehtů nepřitahuje každého. Ale pro ty, kteří chtějí být centrem pozornosti, určitě bude.

Světlé odstíny

S nástupem teplého období bude šatní skříň žen módních doplňků doplněna novými, jasnými věcmi. Stejné očekávání a manikúra - dívky si budou moci vybrat bohaté a jemné odstíny.

Pro letní manikúru fit šťavnaté, teplé barvy. A s příchodem podzimních temných se do módy dostanou chladné odstíny.

V roce 2018 byla kombinacerůzné barvy a odstíny.

Jak vidíte, výběr odstínu pro manikúru je poměrně široký. Proto je jediná věc, kterou potřebujete, je analyzovat svůj šatník, životní styl a dělat rozhodnutí na základě osobních preferencí a okolností.

Jaká je vaše oblíbená barva laku na nehty?