Trendy módního líčení podzim-zima 2018

Každý ví, že móda nestojí v klidu a rychle se mění ze sezóny na sezónu. A pokud před nejrelevantnější byl považován nahý, sotva znatelný make-up, v roce 2018 se trendy změnily. Maskérky se stále více zaměřují na jasné, syté barvy, které pomáhají zdůrazňovat přirozené rysy obličeje nebo provádět ambicióznější experimenty pro tematické focení. Jaký by měl být make-up pro podzim-zimní sezónu? To je to, co navrhujeme diskutovat v dnešním článku.

Hlavní trendy očního make-upu podzim-zima 2018

V první řadě se budeme zabývat současnými trendy v očním make-upu. Často jsou přízvukem v obraze, takže každá dívka by měla vědět, co bude v módě v období podzim-zima.

Kovový účinek na víčka

Je prostě nemožné vybrat jeden z nejmódnějších odstínů pro oční víčka. Můžeme však s jistotou říci, že v roce 2018 bude obzvláště relevantní make-up s kovovým efektem. A není vůbec nutné, aby se po staletí používal obvyklý opar. Experimentujte a vyzkoušejte různé aplikační techniky. Například, na módních přehlídkách, modely měly poněkud neobvyklý make-up ve zlatých, stříbrných, černých a jiných odstínech. V tomto případě všechno vypadalo velmi originální.

Stylová grafika

Pravděpodobně každá žena módy v kabelce má oční linky v černém odstínu. Je čas začít ho používat novým způsobem. Neobvyklé šipky, grafické čáry -To vše platí zejména v roce 2018. Maskérky tvrdí, že čím složitější a neobvyklejší jsou - tím lépe. Na módních přehlídkách bylo tedy možné vidět šipky s trojúhelníky. Souhlasím, vypadá to velmi originální.

Kromě toho si můžete zakoupit nejen klasické černé, ale i jiné odstíny vložky. Pomohou vytvořit jasný, neobvyklý a zároveň stylový obraz. Hlavní věc je pečlivě přemýšlet o vašem obrazu tak, aby každý detail byl opravdu relevantní.

Kombinace růžových a fialových odstínů

Od loňského roku byl růžový odstín obzvláště populární, v roce 2018 se to trochu změnilo. Významnější je nyní fialová. Jejich kombinace zároveň vypadá velmi neobvykle a atraktivně. A make-up umělcům se doporučuje, aby to make-up v různých stylech. Může to být například lehké, neutrální nebo bohaté kouřové oči. Vše záleží na tom, jakou akci plánujete udělat.

Mimochodem, jiné světlé odstíny stínů, které jistě přitahují zvýšenou pozornost, budou také přijatelné. Vypadají neméně zajímavé a neobvyklé. Proto doporučujeme zvolit možnost, která je nejvhodnější pro typ obrázku a barvy. Pouze s tímto vědomím můžete dosáhnout skutečně stylového make-upu.

Smokey náhodným způsobem

Báječný stylový módní make-up ve stylu "Smokey" je i nadále trendem v roce 2018roku Na rozdíl od předchozích ročníků na podzim-zima však umělci navrhují, aby se nezaměřovali na jasnost a hranice. Lehká nedbalost bude vypadat nejlépe. Proto můžete bezpečně experimentovat s odstíny stínů, aplikovat je nejen rukama, ale i prsty. To vše pomůže dosáhnout stejné nedbalosti. Kromě toho to bude trvat dost času. A to je významná výhoda pro ty, kteří nejsou zvyklí plýtvat drahocennými minutami na poplatcích. Ale pamatujte, že takový make-up by nebyl vhodný všude, takže vždy zvažte tento okamžik.

Lepené řasy

Velmi kontroverzní trend, který je stále nejednoznačný, je samozřejmě lepený řas. To znamená, že by měl být vytvořen dojem, že dívka poprvé vzala řasenku do rukou a aplikovala ji, dokud se řasenka nedotkla. To je způsob, jak dosáhnout požadovaného účinku. Ale nezapomeňte, že pro každodenní život tato volba rozhodně není vhodná. Nejlepší je vytvořit takový snímek pro fotografování. V kreativním prostředí je nejlepším způsobem projevit svou individualitu a módní vidění.

Kamínky a třpytky

Jak bylo uvedeno výše, Nyud postupně přechází do pozadí. Nahrazen jasnějšími, neobvyklejšími trendy. Například, třpytky a kamínky budou jen na vrcholu jejich popularity v období podzim-zima. Kromě toho, make-up umělci tvrdí, že taková brilanci je ještě důležitější než řasenka v očním líčení. Proto, pokud ještě nemáte takové nástroje v kosmetickém sáčku, nyníje čas jít hledat váš ideál.

Módní make-up podzim-zima 2018

Je těžké si představit make-up bez použití červenání. V období podzim-zima není třeba se k tomu uchýlit, takže si můžete bezpečně koupit ruměnec v mrazivém růžovém odstínu. To je nejvýznamnější v roce 2018 a je skvělý jak pro přirozený vzhled, tak pro večerní líčení.

Kromě toho, jasně šťavnaté rty červené nebo vínové barvy - další trend podzimní-zimní sezóny. Hlavní věc - vybrat nejvhodnější odstín. V opačném případě nebude líčení rtů vypadat velmi krásně. Doporučujeme také zaměřit se na oči nebo rty. Kombinace často vypadá příliš intenzivně. V tomto případě budou nejvýznamnější světlé rty, stejně jako hladký tón obličeje a přirozeně zdobené obočí.

Pokud si přejete, můžete zvolit jiné odstíny rtěnky. Například velmi neobvyklá oranžová, světle hnědá nebo černá barva - to vše bude v chladném období vhodné. Tyto možnosti jsou často vybírány tučnými ženami módy, kteří se nebojí experimentovat se svým způsobem. Jasné, syté odstíny - možnost pro dívky, které dávají přednost centru pozornosti. Vypadají opravdu pěkně a stylově.

Jak vidíte, v období podzimu-zima 2018 je poměrně mnoho trendů. Každý z nich je zajímavý svým vlastním způsobem. Samozřejmě, mnoho z nichvhodnější pro molu než pro každodenní život. Ale nebojte se zkusit něco nového pro sebe. Možná, že je to, jak budete objevovat nové aspekty make-upu a být schopen to na vysoké úrovni na vlastní pěst.