Módní svetry pro podzim-zimní sezónu 2017-2018

S příchodem období podzim-zima se každá dívčí šatní skříň trochu změní. V něm se objevují jemné a bohaté tóny, příjemné a teplé látky. To vše pomáhá nejen vytvořit zvláštní útulnou atmosféru, ale také zahřát v chladných dnech. Proto ti, kteří takové věci hledají, doporučujeme věnovat pozornost svetrům. Tato sezóna bude obzvláště důležitá.

Zámořské

Samozřejmě, že v této sezoně prostě nemůže udělat bez stylové, objemné svetr nadměrné. Takové výrobky jsou často velmi měkké, teplé a pohodlné svým vlastním způsobem. Zvláště krásné se dívají na štíhlé dívky. Ale ještě předtím, než takovou věc získáte, doporučujeme vyzkoušet si několik možností.

Nadměrný svetr se nejlépe kombinuje s hubenými kalhotami nebo džíny. Díky tomu se obraz stává harmoničtějším. Zkušenější ženy módy a stylistů raději kombinují takový objemný výrobek se sukní. Je však velmi důležité, aby bylo možné správně kombinovat styly tak, aby obraz nevypadal přetížený.

V některých sbírkách byly prezentovány svetry s oddělenými objemovými prvky. Například široké rukávy nebo prodloužená délka výrobku. Samozřejmě, že tyto možnosti, jako ne každý. Proto by měly být vybrány pouze tehdy, pokud vám vyhovují podle typu obrázku.

Asymetrie

Další módní novinka této sezóny - asymetrickásvetry. Často mají tyto výrobky velký úplet, díky kterému vypadají ještě zajímavější a stylovější. Nejlepší je kombinovat je s kalhotami nebo džíny, protože to umožňuje, aby se obraz harmoničtější. Pokud chcete vytvořit luk s sukní, pak musíte udělat mnohem více úsilí, aby se něco opravdu stojí za to.

Stylová klasika

Samozřejmě každý rok designéři prezentují ve svých sbírkách stále více nových produktů. Ale to neznamená, že klasika je z módy. Proto, pokud se vám líbí svetry obvyklého střihu, pak se ujistěte, že si vyberete pro sebe několik takových výrobků. Tyto svetry vypadají obzvláště krásně na dívkách s ladnými tvary.

Pokud jde o kombinace, klasický svetr vypadá skvěle s kalhotami, džíny a sukněmi. Takže neváhejte experimentovat a vytvářet zajímavé obrazy pro každý den.

Svetrové šaty

Takové výrobky nelze označit za novost nadcházející sezóny, ale přesto zůstávají na vrcholu popularity. V tomto případě mohou být šaty velkoplošné, s otevřenými rameny nebo objemným límcem. Vyberte si ten, který se vám líbí.

Nejzajímavější je, že můžete nosit takový svetr sólo, nebo ho můžete kombinovat s džíny a sukněmi. To také vypadá skvěle dlouhé šaty svetr v kombinaci s kombinací spodní prádlo stylu.

Otevřená ramena

Tento trend je již dlouho relevantní pro trička, šaty a halenky. Ale v této sezóně se vztahuje na svetry. Souhlasím, vypadá to docela neobvykle. Tento trend však moderní ženy módy rychle ocenily a vytvořily zajímavé snímky s takovými svetry.

Na podzim by byl takový svetr vhodný, ale v zimě je velmi důležité přemýšlet o vašem teple a pohodlí. Proto doporučujeme tento výrobek kombinovat s blůzou, košili nebo rolákem. Tato kombinace není o nic méně výhodná.

Zkrácené modely

Mnozí lidé si jistě vzpomínají na šílenou popularitu vrcholků plodin v letní sezóně. Proto návrháři nabízejí alespoň originální oříznuté svetry. Vypadá to docela zajímavě, ale stále takové produkty nejsou příliš vhodné pro chladné období.

Nicméně, stylisté doporučují kombinovat svetr tohoto řezu s kalhotami, džíny nebo sukně s vysokými pasy. Díky tomu bude obraz vypadat stylověji. Poměrně originální a neobvyklý vzhled je kombinací oblečeného oblečení a oříznutého svetru. Nezapomeňte si tuto sezónu vyzkoušet.

Široká brána

Ve skříni pro chladné období musí být nejen klasické svetry, ale i originální výrobky. Například široká brána dá i ten nejjednodušší obraz zvláštní pohodlí. Navíc, právě kvůli tomuto detailu, nejstezmrazit i při silném mrazu.

Je možné kombinovat svetry v tomto stylu s naprosto vším. Proto je čas trochu experimentovat a vyzkoušet něco nového v oblečení.

Ozdobné rukávy

Dalším trendem chladného období jsou svetry s neobvyklými rukávy. Takové produkty často nejsou příliš objemné, takže dobře zdůrazňují postavu. Díky rukávům jsou velmi pohodlné. Kromě toho, tyto svetry vypadají skvěle v každodenním životě, a jsou také vhodné pro práci a školu.

Aktuální barvy a tisky

Navzdory různým odstínům a potiskům bylo mnoho svetrů prezentováno v jednobarevném provedení. Například neutrální béžová a šedá tóny patří mezi nejvýznamnější v aktuální sezóně. Doporučujeme také podívat se na věci pastelové barvy. Díky tomu budou obrazy vypadat něžněji a romantičtěji.

Nicméně, nasycené, hluboké barvy jsou stále v trendu. Ty zahrnují modré, vínové, červené, smaragdové tóny.

Stylové etnické a geometrické tisky neopouštějí módní sbírky slavných módních návrhářů. Jsou přítomny na halenky, šaty a svetry. Zvláště vhodné je to v období podzim-zima. Můžete kombinovat svetry s podobnými vzory s naprosto vším.

Zdá se, že pás jeNejvhodnější tisk pro letní sezónu. Ale letos absolutně každý doporučuje rozšířit obvyklý rámec a vyzkoušet si něco nového a zajímavého. Například pruhovaný svetr je skvělým řešením pro každodenní život a dokonce i pro práci s nepříliš přísným oblečením.

Teplý, útulný svetr je skutečný stožár každé dívky. Díky takové věci bude i ten nejjednodušší obraz vypadat mnohem atraktivněji.

Jaký styl svetrů se vám nejvíce líbil? Sdělte svůj názor v komentářích.