Módní barvy podzim-zima 2019: TOP-10

Období podzimu a zimy není daleko, a jako vždy s nástupem chladného počasí vyvstává otázka, jakou barvu budou šaty v módě. Pro stylové odpovědi se obracíme na názor odborníků Institutu Pantone. Odborníci před zahájením Fashion Week Fall-Winter jmenovali deset trendových barev, které budou v trendu. Podle odborníků, barevný rozsah této sezóny nevypadá jako zima. Naše touha po individualizaci, stejně jako potřeba kreativity, vedly k tomu, že paleta podzimního a zimního období je plná překvapení - bohatých, honosných barev. Dnes se podrobně seznámíme s odstíny dámského oblečení, které bude nejoblíbenější a nejžádanější.

Barva hrušky červené

Velmi neobvyklá barva, s níž se dříve setkávala velmi vzácně - červená hruška. Podle expertů Pantone je barva červené hrušky jednou z nejmodernějších barev sezóny. Nebudeme se hádat s odborníky, neobyčejnější odstín a velmi krásná. Doslova přitahuje oko a jeho jas potěší a způsobuje ohromnou touhu mít v šatníku šatů pozoruhodné červené barvy.

Mák pravý

Okouzlující barva - statečný mák. Odborníci to nazývají statečnou barvou, ale ve skutečnosti barva nemá nic společného s agresí. Vlnitý mák doslova fascinuje svou krásou a nenechává nikoho lhostejného. Oblečení vyrobené v tomto tónu vypadá fascinujícím způsobem. Podzim a zima 2019 tuto barvubude relevantní jako vždy.

Misty Blue

Dokážete si představit krásu modře ve světle oparu? Oblečení z matně modrých materiálů má báječný vzhled. V chladném období vám barva modré oblohy připomene teplé, jasné dny. Klidný mlhavý modrý odstín v oděvu bude vždy spojen s dobrým večerem u moře, jehož pocity jsou tak chladné.

Cejlon žlutý

Už jste někdy potkali barvu jako Ceylon žlutá? Přirozeně, v paletě tento tón vypadá žlutě, ale designéři k němu přidali trochu pikantnosti a exotiku, což mělo za následek žlutou Ceylon. Podle Panton Institute bude tato barva jednou z hlavních barev podzimu a zimy 2019.

Olivy Martini

Experti Pantone Institute nás nepřestávají udivovat a předpovídají, že jednou z nejmodernějších barev nadcházející sezony bude barva „martini olives“. Rafinovaný a sofistikovaný odstín oliv pro martini, jako žádný jiný, se vejde do palety módních barev moderního dámského oblečení. Poměrně složitá kombinace zeleného tónu s šedými tóny vypadá elegantně a rafinovaně.

Červená oranžová barva

Existuje oranžová barva a je zde červená oranžová barva, která nám obvykle připomíná odstíny podzimního listí. Mírně načervenalý odstín oranžové nedovolí zapomenout na teplé podzimní dny. Odborníci se domnívají, že aby nedošlo k zamrznutí v zimě, určitěStojí za to koupit nějakou stylovou věc barvy červené oranžové nebo příslušenství v módním šatníku.

Ultrafialové

Ultrafialová - purpurová barva bez nečistot, intenzivní, bohatá a zároveň jemná. Tato barva je v dokonalém souladu se všemi existujícími barvami, protože designéři si vybrali ultrafialové záření jako nejvýznamnějšího zástupce dámského oblečení pro podzimní a zimní sezónu.

Crocus Petal

Okvětní lístek je nejromantičtějším odstínem fialové barvy. Světle fialový tón vypadá jako poslední okvětní lístek letní kytice. V chladném období vypadá oblečení v této barvě jako lehká, teplá květina, která kvetla uprostřed zimy.

Rampové světlo

A další odstín žluté je světlo rampy. Oproti obvyklé žluté barvě se světlo rampy vyznačuje jasem a podle odborníků Panton Institute je ostré zbarvení, které ženskému obrazu dodává odvahu a jas.

Zelená Quetzal

Původní a neobvyklá barva je zelená quetzal. Ve skutečnosti se jedná o odstín, který je zároveň velmi jasný a zároveň hluboký. Kombinace modrých a zelených tónů statečně dobývá pódia nejslavnějších módních domů. Zelený quetzal je podobný slavnému celadon, ale více nasycený a jasný.

Módní barvy oblečení 2019, nezařazené do TOP 10 nejoblíbenějších odstínů dámského oblečení

Deset prezentovaných barev jsou hlavní, ale experti Panton pokračovali v seznamu nejlepších barev pro období podzim-zima a přidali do seznamu další stylové barvy.

Šťavnatá růže

Šťavnatá růže - nejjemnější a nejhladší odstín. Až donedávna nebyl považován za nádech podzimního období. Specialisté Institutu Pantone zdůraznili barvu šťavnatých růží jako jednu z nejunikátnějších barev sezóny.

Růžový páv

Další z populárních barev podle Institutu Panton je růžový páv. Svou povahou připomíná karmín, ale má sytější barvu. Růžový páv barva je ideální pro jakýkoli tón pleti a je jedním z nejvšestrannějších.

Módní barvy 2019 v oblečení: základní a klasické odstíny

S ohledem na hlavní hlavní barvy nelze zapomenout na klasické a základní barvy - na ty, které jsou nezbytné pro každou šatní skříň v každém ročním období. Barvy, které lze použít k vytvoření stylových obrazů, buď samostatně nebo v kombinaci s jinými odstíny, přidáním různých doplňků. Klasická základní paleta nezávisí na změnách módních trendů.

Sargasovo moře

Sargasso Sea Hue je prvním zástupcem základní palety. Ve skutečnosti je to tmavě modrá barva, která je univerzální pro jakýkoliv styl. Jeho výhodou je, že se snadno kombinuje s jinými barvami.

Brilantní mandle

Brilantní mandle - reprezentující tóny těla. Měkký velbloudí tón, který je nutně přítomen v šatníku jakékoli módy.

Tofu

Skutečným tónem období podzim-zima je tofu. Tato barva, v rozporu s obvyklou bílou barvou, je jasnější, dokonce i drsnější. Ostrá, ale spíše atraktivní barva, zaujímá jistou pozici mezi módními barvami.

Šedá

Klasická klidná šedá barva dokonale zapadá do vašeho šatníku bez ohledu na styl. Světlá barva myši bude v zimní sezóně skvěle vypadat.

Surikata

Barva jako Surikata je jedním ze světle hnědých tónů. Teplý šelmy dokonale zapadnou do barevné palety vašeho šatníku a budou perfektním módním odstínem.