Módní barvy dámského oblečení v sezóně podzim-zima 2018-2019

Institut Pantone již oznámil novou mini-paletu roku 2018-2019 pro období podzim-zima. Novinky v oblasti barev samozřejmě nezastaví všechny úspěchy předchozích let. Ale každá žena módy ví, že příští sezóna s sebou přináší nové palety.

Znalci módního průmyslu si mohou myslet, že žlutá, smaragdová nebo třešňová barva je v trendu. Ale opravdoví profesionálové ženského průmyslu vědí, že žlutý odstín musí být kombinován se studeným stínem. Požadovaná červená - s hladkým přelivem do hnědého a bohatého modrého - to není mořské azurové, ale stín vzácného safíru. Po krátké době, po vyhlášení letošních módních odstínů od firmy Pantone, budou přijaty makeupoví umělci, stylisté, designéři, dekoratéři zabývající se organizací svatby. Sezóna podzim-zima 2018-2019 se nestala výjimkou.

Scarlet ovoce

Otevírá naše nejlepší módní odstíny podzimu - zima 2019 šarlatového ovoce. Jejich šťavnatá, červená hloubka bude svádět každou módy. Tato barva je spojena s podzimní zahradou, kde jsou kořeněné červené hrušky a jablka, které spadají z sebemenšího větru do polštáře fialových listů. Tato barva je ideální pro boty a peněženky, stejně jako pro průsvitné tajemné šaty, které zdůrazňují ženskost. Stručně řečeno, toto je královský odstín, který vás jistě odliší od obecného davu.

Krémový prášek

Odstín smetanového prášku zase nahradí bílou barvu v této sezoně a stane seteplejší a měkčí. Tato ideální barva je vhodná nejen pro lehké halenky a halenky, ale také pro kabáty, bundy a úplety. Barevný krém vám dodá eleganci a zdůrazní tón pleti ve svůj prospěch.

Misty Azure

Okouzlující "mlhavé azurové" připomíná podzimní oblohu, kdy zamyšlený soumrak nahradil den. Tento odstín způsobuje klidný, čistý a uvolněný pocit pohodlí. Pokud nevíte, který luk zvolit dnes - vyberte si mlhavé azurové. Je vhodný pro všechny akce, přátelské procházky, romantická setkání nebo obchodní jednání, stejně jako dodá sílu, energizují celý den.

Cejlon žlutý

Pikantní odstín Ceylon žlutě nahradil stín. Vypadá skvěle na majitele s tmavou pletí a jasným vzhledem. Tento jasný tón odcizuje mysl od deštivého podzimu a blížící se kruté zimy. Žlutá barva vám bude účtovat energii za celý den. Nejlepší je zaměřit se pouze na jednu věc. Bude to doplněk nebo jasná halenka - rozhodněte se o průběhu tvorby módního obrazu.

Mandlové barvy

Mandlové barvy jsou skvělé pro zimní období. Tato stylová barva je velmi podobná klasické "Kemel", ale je měkčí, ještě chladnější. Nedílnou součástí tvorby elegantních snímků prezentovaných v mandlových odstínech. Obzvláště vhodný pro obleky v pyžamovém stylu. Jemně zdůraznit své dovednostiKombinujte jemnou základnu s jasnými paletami Pantone.

Víno olivové

Tato barva je v této paletě barev nejpřirozenější a nejpřirozenější. "Víno Olive" je ideální pro podzim a zimu. Je to komplexní a ušlechtilá konotace. Pravděpodobně proto, že Pantone dal módní jméno "Olive pro Martini", takže dívky se nebojí kombinovat to do luku. Ve srovnání mezi militantní "khaki" nebo pochybné "marsh" s "oliv pro martini", kde poslední možnost zní atraktivněji! S tímto odstínem to bude vypadat nádherné oranžové a červené tóny. Bezpochyby jej přidejte do obrázku.

Auburn Citrus

Auburn citrus je nejodvážnější a nejsvětlejší barvou. Připomíná ohnivé slunce, které ohřívá poslední dny. Tato jasná barva dodá sílu a energii, i když jsou venku šedé dny. Stín červených citrusů dokonale kombinovaný s hnědými a šedými odstíny.

Okvětní lístky krokusů

Tento jemný a chladný odstín šeříku vrhá myšlenky více na jaře než na chladné období. Je to zvláštní vidět ho v módní paletě podzimní a zimní sezóny. Romantické povahy, kteří milují hedvábné šaty, šifónové průsvitné sukně, útulné kašmírové svetry a ženské kabáty budou milovat krásný stín.

Zeleň Quetzal

Quetzal je exotický pták s jasným peřím vědomě dostal své jméno. Téměř všechny jsou harmonicky namalovány.smíšené modré a zelené. Při pohledu na zázrak přírody bylo pro ni těžké se nechat inspirovat! Tento dramatický, šťavnatý a velmi ušlechtilý tón zeleně vám umožní cítit svobodu v akcích, slovech a rozhodnutích. „Zelený quetzal“ materiál je ideální pro vytváření večerního vzhledu s šaty na podlaze.

Sluneční záření

Sluneční záření - Tato sezóna byla nazývána hlavní barvou palety odstínů. Tato barva každému připomíná, že je nový zapomenutý starý. S hlavním odstínem sezónní palety se ponoříme do zapomenutého 80. let, kde jsou barvy naplněny provokací, ostrostí a jasem. Tón je dokonale kombinován s jasnými barvami a přináší obraz čerstvosti.

Heroic Poppy

Navzdory svému agresivnímu jménu se jedná o měkký odstín červené barvy, ze kterého nevyplývá žádný výraz. Je docela přátelský. Dobře se hodí k základně ak dalším barvám podzimu. Odstín hrdinského máku ideálně zdůrazňuje vnitřní sílu a intelektuální sexualitu.

Deep Blue

Atraktivní modrá barva nahradila černou. Tento hluboký základní tón se hodí k celé módní paletě 2018-2019. Barva je tak omezená a soběstačná, že nedává sebemenší náznak lehkosti. Oblečení v tmavě modré barvě je plné vnitřního klidu a magnetismu mořských prvků.

Další paleta barev od společnosti Pantone dokáže překvapit i moudrého.zkušenosti koloristických mistrů. Hit odstíny vám umožní vytvořit jasné, šťavnaté, hravé a působivé zabarvení barev. Mohou být použity v jakémkoliv luku: od každodenního po přísný úřad. Pokud si nechcete zvykat na podzim, deštivé počasí nebo blížící se mrazivé dny, pak si nezapomeňte doplnit svůj šatník jasnými a hořícími barvami, které po dlouhou dobu nabijí energií a dobrou náladou.