Módní dámské kabáty podzim-zima 2017-2018 rok

Nejlepší na ochranu před hlubokým mrazem je kožich. Velký výběr modelů, barev a povrchových úprav vám umožní vybrat si módní kožich v závislosti na chuti a stylu. Hlavní věcí je vybrat si kvalitní a stylový výrobek, a proto si před nákupem prostudujte všechny módní trendy této sezóny.

Módní trendy ve světě dámských kožichů

V trendu - kožichy z ovčí kůže s velkým límcem. Vyhodnoťte modely na příkladu originálních plášťů z ovčí kůže z kolekce světoznámé italské značky „AU JOUR LE JOUR“. Kukly vybledly do pozadí, protože okamžitě určily výběr módních klobouků.

Kombinované modely, jako je mladá ruská značka „ULYANA SERGEENKO“ nebo legendární americká značka „THOM BROWNE“, jsou v této sezoně velmi populární. Lakový lak ženského potahu dokonale zapadá do kožešin a kůže. Ale všechny druhy dekorativních prvků v podobě kamínků, výšivek, aplikací již nejsou módní. I když italský módní dům "ETRO" představil některé honosné modely kombinovaných kožichů ve sbírkách této sezóny.

Kožichy z ovčí kůže s krátkým rukávem jsou také v poptávce. Zvláště belgičtí couturiers “A.F. VANDEVORST “a američtí návrháři značky„ ALTUZARRA “navrhují nosit je s krásnými a stylovými modely rukavic této sezóny.

Dalším tvůrčím trendem sezóny je oboustranná ovčí srst.Pouze stylový oboustranný ovčí kabát umožňuje majiteli vypadat úžasně a každý den v novém snímku.

Stylové modely kožichů z ovčí kůže pro každého vkusu

Ultrashort a krátké modely zimního kožichu pro ženy

\ t

Ultrashort modely kožichů z ovčí kůže budou dokonale schopny nahradit bundu s demi sezónou, zejména proto, že styly prakticky duplikují modely bund. Moderní ženy módy ocení kožené kabáty, vyrobené ve formě kožených bund, letců, bombardérů a bund. Pokud podrobně prozkoumáte sbírky nejznámějších couturierů vysokých módních domů, zaujmou vedoucí pozice krátké kožichy. Věnujte pozornost béžovým krátkým koženým kabátům značky "HERMÈS", "SAINT LAURENT" a černobílým modelům značky "ISABEL MARANT". Letci ovčí kůže jsou zastoupeni ve sbírce návrhářů módní značky "NEHERA". Italští návrháři s bohatou představivostí módního domu SCHIAPARELLI, mezinárodní prémiové společnosti DIESEL BLACK GOLD a britské ochranné známky ANTONIO BERARDI, nabízejí pro ženy velmi odvážné kabáty.

Kožichy z ovčí kůže střední délky - praktická volba a pohodlí

\ t

Nejoptimálnějším modelem pro ženy je ovčí srst s průměrnou délkou, která chrání tělo před podchlazením. Módní modely kožichů jsou s řadou potěšeny. Takže, milovníci sportovního stylu si mohou vybrat pro sebe ovčí kabát-kimono nebo protáhlý ovčí kabát-letec. Vrstvy ovčí kůže střední délky se vyznačují dostatečnou lehkostí., který absolutně nedrží pohyb a způsobí nepohodlí při nošení. Pod kožichem můžete bezpečně nosit jakékoliv mini šaty nebo minisukni.

Délka řeší vše: dámské dlouhé kožichy

Vzhledem k tomu, že krátké pláště z ovčí kůže vůbec nechrání před mrazivým chladem, ale jsou vhodnější pro ženy za volantem, jsou rozhodně horší než dlouhý kožich. Mnozí mohou být překvapeni elegancí, která je charakteristická pro dámské kožichy střední délky nebo mírně pod koleny. Samozřejmě, objemné modely, vždy špinavé s lemem, už dávno zmizely z módy. Dlouhá ovčí srst v této sezóně připomíná stylový kabát, který může nahradit módní, ale drahý ženský kožich. Nemůžete se setkat s žádným stylem dlouhé srsti ovčí kůže: rovnou a vybavenou as asymetrickým řezem. Designéři úspěšné firmy MAX MARA ATELIER nabízejí kvalitní modely ovčích plášťů midi.

Módní kožichy v zámoří

\ t

Stejně jako téměř všechny módní dámské oděvy se „zámořské“ styly rozšířily na dámské kožichy. Nejznámější značky „MARNI“, „BELSTAFF“, „MARC JACOBS“ v současné sezóně spojují jednu věc - přítomnost ve sbírkách módních kožichů v nadměrném stylu. Elementové prvky na takových již volumetrických modelech chybí. Nejběžnějšími styly „velkých“ ovčích kabátů jsou výrobky s anglickým límcem. To je jen nepříjemné, že nejsou vhodné pro každého. Ženy celého těla rozhodně nemusí takovou věc kupovat, čímž si přidají dalších desetkilogramů.

Barevná škála dámského moderního kožichu v současné sezóně

Slavní módní návrháři nejsou v této sezóně spokojeni s různými barvami. V jejich sbírkách převládají černé a béžové odstíny, které zdůrazňují přirozenou strukturu. Ale ne bez výjimky. Na módních přehlídkách Fashion Week, značky HERMÈS, BALMAIN, AU JOUR LE JOUR, BLUMARINE, ROCHAS a samozřejmě DOLCE & amp; GABBANA “prokázala, že v této sezoně probíhají jasné barvy.

Populární materiály pro šití dámských kabátů

Jaké materiály se používají pro šití dámských plášťů? Prvním místem mezi materiály pro výrobu kožichů je ovčí kůže a poté kůže ostatních zvířat. Pletené textury, tkaniny, kůže, „ušlechtilý“ norek, liška, králík, bobr, muškát a další kožešiny se používají k ořezávání límců, kapes, rukávů. Populární jsou také kožichy z umělé kůže a kožešin. V kráse nejsou horší než "přírodní".

Několik tipů při výběru nátěrů

Velmi často se v módních sbírkách pro evropskou zimu nabízejí kožichy z ovčí kůže, proto pro -40 ° C často nejsou vhodné. Při nákupu zvažte zemi původu!

Je lepší, když se plné dámy rozhodnou pro kabát z ovčí kůže s krátkým zdřímnutím uvnitř, i když s dlouhým, je věc teplejší. A zda vás tento model doplní, je lepší ho vyhodnotit v místnosti.

Pokud jste stále nerozhodnuti o volbě nového kožichu, nabízíme vám přehled stylových a moderních luky, ve kterých teplý ovčí kabát není posledním místem a hraje klíčovou roli při vytváření ženského obrazu.