Nejjasnější dámské účesy: módní trendy podzim-zima 2017-2018

„Účes ovlivňuje, jak se vyvíjí den a v důsledku toho život“

Sophia Loren

Moderní ženy již nechtějí dodržovat žádné předpisy nebo úmluvy. Nedovolují jim ukládat pravidla - a to se odráží v módních trendech této sezóny. Speciálně pro vás jsme připravili aktuální přehled fotografií všech nových produktů ve světě velmi odlišných, velmi ženských a sexy ženských účesů.

Trend č. 1: Méně časté ženské účesy s Creative Bangs

Letní čas uplynul, když se rány držely na čele a dráždily jemnou pokožku. A pokud jste také dychtiví po naléhavých změnách - rozhodněte se o účesu s módními neobvyklými rány a neváhejte se zaregistrovat k stylistovi. V této sezóně, možnosti pro účesy s rány - moře. Škála zajímavých možností je jen šokující. Tento rok umožňuje účesy s barevnými rány, stylingovými kroužky nebo ve formě mohawk, horní části v oblasti čela, asymetrie a nedbalost řezu. Nebojte se změnit! Rány nejsou zuby. Roste.

)

Trend č. 2: Moderní účes a barvení vlasů načervenalé odstíny

Dívky s přírodními ohnivými vlasy v modelářském byznysu je prodávají. V této sezoně se jedná o velmi významné účesy a malování vlasů v červených odstínech. Různá úroveň hloubky červeného tónu každé ženy se projevuje odlišně. Kaskádové účesy s měděnými odstíny na dlouhých vlasech vypadají krásně. Neobvyklé a kreativní v červené barvěodstíny vypadají krátké ženské účesy. Zapomeňte na dokonale dokonalý styling vlasů! Červené rozcuchané kudrlinky, rozbité kadeře a dokonce i nejjednodušší nepořádek na hlavě dnes vynutily úhlednost.

]

Trend č. 3: účes, umožňující hladký styling nebo účinek mokrých vlasů, který není typický pro podzim

Nová varianta účesu účesu pro dlouhé a střední vlasy - hladký styl, který otevírá obličej co nejvíce. Neobvyklá volba, která vám umožní podívat se do jakékoli situace a na každém místě je úžasná. Hladkost vlasů vždy vypadá úhledně, ale v této sezóně módní stylisté provedli drobné úpravy v podobě malého tousled a mokrého efektu. Tyto změny však ženy nezbavily rafinovanosti a aristokracie. Udělejte styling s mokrým a hladkým efektem pod silou každého. Mimochodem, takové účesy a styling jsou ideální pro majitele kudrnatých vlasů.

Trend č. 4: Zajímavé ženské účesy ze stříbřitě růžových vlasů

Úderem této sezóny je barvení vlasů ve stříbřitě růžových odstínech. A pokud takové odvážné zbarvení zdůrazní krásný účes, pak dobýt všechny ty kolem sebe. Místo klasického ženského účesu přišly otrhané kaskády. Zvažte pouze při výběru účesu a jasného obrazu, že takové účesy nejsou vhodné pro všechny ženy, zejména ve věku. Absolutně směšné by bylo, kdyby to byl účes v barvě stříbřitě růžové barvyžena, která dlouho překročila „věk balzatů“. Povstání mládeže je lepší ponechat mladým lidem.

Trend č. 5: Noble Platinum Blonde - ideální pro všechny účesy pro ženy

Mnoho mladých žen se často ptá stylistů: „Jak změní svůj vzhled? Opravdu chci proměnit každodenní cesty do práce a večerní východy na jasné a neobvyklé. “ Protože stylisté navrhli moderní modely účesů žen v novém stylu a zajímavé barvě. Jeden z nejoblíbenějších skvrn v této sezoně se stal blond. Ale ne obyčejné, ale ušlechtilé platiny. Tato barva navíc vizuálně resetuje pár let a hodí se na všechny módní účesy. Klasický účes pro ženy, vyrobený a namalovaný v platinové blond, dodává ženskému obrazu odvahy a modernosti.

Trend č. 6: Módní fazole a všechny její možnosti

Bob je hlavní účes sezóny. Jaké variace tohoto skutečného účesu nepřišli se stylisty: jak krátké, tak prodloužené, s rovnými nebo kudrnatými vlasy, s neobvyklým zbarvením některých pramenů. Zdůrazněte módní čtyři světlé barvy a budete překvapeni neobvyklými a jasnými proměnami! Předpokládá se, že nový účes je nová tvář, nový vzhled.

Trend č. 7: Nové možnosti rozdělení dílců

Většina ženských problémů, se kterými se často nedokáží vyrovnat nejlepší praktičtí psychologovérozhoduje účes. Dlouhé vlasy jsou symbolem sexuality, protože stylisté této sezóny mají impozantní akcent na dokonale rovnoměrné dělení v módním účesu pro majitele dlouhých vlasů. Zvláště zajímavé jsou možnosti účesů s kontrastní linií, kterou lze zdůraznit lesklými výrobky.

Trend č. 8: Střih žen "pod nulou"

Ověřuje se, že jakákoli změna u ženy vede ke změnám v životě. A pokud se odvážíte experimentovat a vybrat si pro sebe ultralehký účes, podívejte se na svět kolem sebe jiným způsobem. Dámský účes "pod nulou" je zpět v módě. Na jedné straně je to praktické. Trávíte méně času na styling, méně finančních nákladů na stylingové produkty. Mnoho mužů jako ženy, kteří vypadají neuvěřitelně svůdně s „nulovým střihem“. Je však vhodný pro ženy s pravidelnými rysy a dokonalou pletí. Nebude možné skrýt drobné nedostatky!

Trend č. 9: Vzrušující ženské účesy s přímým střihem

Rovnoměrný účes je vždy oblíbený u majitelů jemných vlasů. A to není náhoda. Pouze rovnoměrný střih může zvnějšku transformovat vlasy, což jí dává efekt "hustoty". Díky rovnému stříhání vlasů se nemůžete drasticky změnit, pokud nebudete řezat dlouhé vlasy na linii brady.

Stylisté to tvrdíPouze s módním účesem bude ženský obraz vypadat dokonale. A opravdové ženy módy vědí, že neopatrný účes se dosahuje hodinami práce stylistů. Abychom byli neustále v obraze módních akcí a nových produktů sezóny, musíte neustále sledovat události ve světě módy. A ty ženy, které vypadají velkolepě, určitě znají všechny módní trendy současné sezóny letos.