Módní podzim -2018

Krásné a luxusní dámské oblečení z nejnovějších značkových podzimních sbírek vás zamiluje na první pohled. Jedním z důvodů této lásky v jednom okamžiku je moderní barevné schéma, které dokáže vytvořit atmosféru lehkosti, pohodlí a nedbalosti. Je v krásném oblečení se správně zvolenou barvou, kterou žena okamžitě transformuje. Dnes budeme hovořit o tom, co nás v nadcházející sezóně 2018 čekají módní barvy.

Port Tony - drahé podzimní odstíny

Tony přístavní odstín je nám známější jako přístavní víno. To je nejvhodnější barva pro podzim s deštivým počasím, vlhkostí a kašovitostí. Na jedné straně není port vhodný pro tmavé a rudovlasé ženy, pokud je výrobek vyroben v jednobarevném provedení. Ale věci s potiskem v tomto odstínu příznivě zdůrazňují vzhled výše uvedených typů. Blondýnky mohou vytvořit celý luk, ve kterém jsou všechny věci povoleny ve stínu tonyho přístavu. Produkty na fotografii ve stínu přístavu jsou prostě úžasné

Horní barvou je podzimní javor a žluté listí

.

Podzimní javor a žluté listy - odstíny podzimu, které byly použity mnoha designéry. Produkty vyrobené v této barevné paletě, okamžitě přitahují pohledy a fascinují. Svrchní oděvy v odstínech podzimního javoru a žlutého listí vám umožní vytvořit úžasný podzimní focení mezi padajícími žlutými listy. Tyto odstíny, i když nebrilantní, ale stále může přidat jas obrazu. Společné odstíny: modrá, béžová, oranžová a hnědá.


Smrk ve stínu a mladých zelených - jeden z jejich barevných hitů podzimu

\ t

Novinky z podzimu pro dámský šatník vyrobený ve stínu jedle ve stínu a mladé zelené vypadají docela zajímavě a přitažlivě. Teplé zelené hraní dobře zapadá do každodenního i večerního šatníku. Tyto tříslovité odstíny jsou vhodné, ale nemusí být odepsány z těch světlých. Kontrastní vložky, akvarel barvy vypadají skvěle v odstínech smrku ve stínu a mladých zelených a jsou vhodné pro věci vyrobené v odstínech společníků: modré, béžové, oranžové a červené.

Skutečné odstíny: baletní pantofle a růžová primula

Nejnečekávanějším módním zbarvením v roce 2017 byl baletní střevíček - boty baleríny. Zůstává relevantní i v podzimní sezóně, kde podle hodnocení fotografií nejnovějších značkových kolekcí zaujímá vedoucí postavení. Bledě růžové odstíny perfektně zapadají do podzimní dámské skříně, která umožňuje ženám módy vytvořit působivé luky. Ne moc štěstí majitelé tmavé pleti, protože to nedává příležitost zdůraznit krásu. Baletní pantofle a růžová prvosenka jsou škodlivé odstíny, protože je pro ně velmi obtížné najít harmonické věci kvůli nedostatku společenských barev. Příklady fotografií podrobně ukáží, jaký typ žen jsou vhodné odstíny baletní pantofle a růžová primula.

Paleta trendů: Grenadine a Scarlet

Červená paleta není pro každého. Zejména ženám, jako jsou blondýnky, by se mělo vyhnout, protože grenadina neúspěšně zdůrazňuje rysy obličeje. Tmavovlasé ženy s hnědými vlasy a brunetky jsou však velmi vhodnou červenou barvou, včetně grenadinu a šarlatu. Pokud je vaším cílem zdůraznit krásu přírody, pak byste se měli rozhodnout ve směru červené. Velmi živě ukázaly módní výrobky v odstínech grenadinu a šarlatu na světových lávkách. Tyto odstíny byly použity pro vytvoření monochromatických možností i jako dokončení. Grenadine a Scarlet dokonale ladí s vínem, modrými a zelenými odstíny, takže při vytváření módního obrazu na podzim roku 2018 se řídí tímto "sousedským přátelstvím".

Módní podzim Gamma: ponton, mořská pivoňka, tichý přístav a jemný zvonek

Modrá je považována za vedoucí stín pro několik sezón v řadě. Teplá, sametová hra na mořské pivoňce, tichý přístav a jemný zvon jsou velmi často nalezeny na světových lávkách. Taková poptávka mírně posunula popularitu černé a hnědé. Ženy se stížnostmi na jejich postavu mohou těmto odstínům věnovat zvláštní pozornost, protože jsou schopny vizuálně přidat výšku a skrýt několik kilo navíc. Odstíny modré: ponton, mořská pivoňka, bezpečné útočiště a jemný zvonek vám umožní odhalit a zdůraznit krásu módního ženského výrobku. Hluboká modráv kombinaci s bílou - jako nečekaný dech čerstvého větru v podzimní sezóně.

Stylová šedá s nádechem přirozenosti

Šedá barva neobsahuje žádné odstíny, liší se pouze jasem. Velmi často používají designéři jako základní barvu šedou barvu. Mnohé sbírky jsou přesycené v šedé barvě. Kategoricky není nutné vybírat šedé výrobky pro ženy s fair-skinem, protože mohou být ztraceny. Nepřidávejte trochu barvy? Tyrkysově skvěle odstíny šedé! Téměř všechny barvy jsou v souladu se šedými materiály.

Batumický odstín podzimu pro milovníky béžové

Batumický odstín má jednoduchost a rafinovanost. Je ideální pro všechny typy. Ženy jakéhokoliv vzhledu a velikosti těla mohou bez váhání nosit oblečení v tomto odstínu. Batumic dokonale zapadá do procesu vytváření pevných, velkoplošných výrobků a také ředění dalších odstínů podzimu. Ale všechny módní výrobky, vyrobené v mastném stínu, váží jednu věc - pohodlí a ženskost.

Schopnost porozumět barevné paletě v naší době se stala módním trendem. Velmi brzy, teplé těžké váhy oblečení vyjde z dlouhé dovolené. Tak proč ne být módní? Pestrý svět podzimu nám dokazuje, že žena je schopna dobýt srdce s ohromujícím vzhledem a do chladného období dešťů. Vzhledem k tomu, že fotografie ukázala přehled módních barevných trendů podzimu-2018 - ženy majískutečná příležitost vytvořit jedinečné luky, které nenechají lhostejné ani praktiky, ani romantiky.