100 nápadů úžasné manikúry s ovocem a bobulemi

Léto je nejkrásnější období roku, které nás těší příjemnou, bezstarostnou náladou. V teplých letních dnech chcete něco jasného a šťavnatého, takže skvělý nápad by byla manikúra s ovocným potiskem. Dnes je k dispozici velký výběr možností ovocné manikúry. Ale jaké ovoce bude zobrazeno na nehtech, záleží jen na vaší volbě. I v chladné šedé počasí, manikúra představovat světlé ovoce dá váš vzhled letní, pozitivní a živé nálady. Jaké ovoce je v manikúre oblíbené?

Ohromující manikúrový gelový lak s jasným ovocem

Nejdůležitějším rysem ovocné manikúry s gelovou leštění je to, že používá nejjasnější a nejasnější barvy laků. Velmi relevantní, atraktivní vzhled manikúra s obrazem plátky melounu, kiwi, pomerančů nebo šťavnatých jahod. Taková manikúra za každého počasí bude klíčem k dobré náladě.

Melounová směs: manikúra s ovocem

\ t

Moderní dívka za každého počasí a za všech okolností by měla být vždy dobře udržovaná a stylová manikúra je jednou z hlavních podmínek pro elegantní a dobře upravený obraz. Jeden z nejmódnějších a stylových možností ovoce je manikúra s obrazem šťavnatého melounu. Pro manikúru melounu se obvykle používají černé laky (pro obraz semen), několik odstínů zelené (pro obraz slupky) a samozřejmě červená nebošarlatový (obraz buničiny). Meloun letní meloun vypadá skvěle na nehty jakékoliv délky. Design je relevantní nejen na prodloužených, ale i na přírodních nehtech. Tato berry manikúra se ukáže veselá, jasná a jistě přiláká pozornost ostatních.

Oblíbená manikúra ovoce: Pineapple Mood

Velmi často se chcete potěšit neobvyklou, osvěžující a jasnou manikúrou. Pokud se rozhodnete odtrhnout od obvyklé klasické manikúry, dejte svému obrazu svěží a jasný vzhled - udělejte na nehtech slunečný a jedinečný ananas. Tato tropická manikúra je univerzální a vhodná pro každou sezónu. Váš měsíček s obrazem ananasu rozveselí nejen vás, ale i lidi kolem vás. Žluté, světlé, originální ananasy s legračním zeleným peřím vypadají vtipně, zábavně a bez problémů za každého počasí. Ale jak bude exotické ovoce aplikováno bude záviset na vaší představivosti a touze. To může být kresba jednoho šťavnatého ovoce na jednom nebo dvou měsíčku. Nebo se rozhodnete dát tři nebo čtyři malé ananasy na jeden prst a zároveň přidat nějaké zlato. Možnosti pro manikúru ananasové sady.

Manikúra s ovocem: fotografie zralých jahod na nehtech

A co ovocná manikúra bez chutných, šťavnatých jahod? Varianta jahodového designu je skvělou příležitostí k doplnění obvyklé klasické manikúry.Moderní prvky nail art učiní vaši manikúru přitažlivou a neodolatelnou. "Strawberry" design může být doplněn kamínky, kameny nebo jiskry. Krásná jahodová manikúra se snadno stane vrcholem vaší plážové manikúry. Tandemový jahodový krém skvěle vypadá na nehtech.

Manikúra s ovocem kiwi na nehtech

\ t

Jsme zvyklí na to, že ovoce a bobule jsou stolní dekorace. V dnešní době může být ovoce všude: v oblečení, ve světlých výtiscích, ve účesu v podobě krásných vlásenek a samozřejmě v manikúrach jako stylové kresby na nehtech. A co módní manikúra bez krásné zelené barvy. Proto, ovoce manikúra s obrazem kiwi - trend sezóny. Vyberte si pro sebe tuto verzi manikúry, získáte vynikající a moderní image. Zobrazovat takové ovoce jako kiwi, budete používat odstíny zelené, bílé a černé, a tato kombinace vypadá velmi neobvyklé na nehty jakékoliv délky. Zdobení nehtové desky malým množstvím kamínků, korálků nebo kamenů - získáte jedinečné a okouzlující nehtové umění.

Nápady pro manikúru s malinami

Maliny na nehtech - jednoduchá, ale velmi krásná a osvěžující letní verze manikúry. Ale jeho jednoduchost neomlouvá jeho zásluhy. Barva maliny sama o sobě dá vaší manikúru delikátní vzhled. A co je nejdůležitější, nezáleží na tom, zda jsou vaše nehty krátké nebo dlouhé. Raspberry vypadá výhodně ve všech verzích díky vizuálnímu prodloužení.Světlé a šťavnaté maliny se vždy rozveselí. Kromě toho, karmínová manikúra má velkou výhodu - taková manikúra může být provedena v jasných, pastelových barvách a zároveň zůstává jasná, bohatá a šťavnatá. Malinová manikúra je velkou oblastí pro designová rozhodnutí a uměleckou tvorbu.

Světlá manikúra s ovocem: Apple Design

Dalším z nejoblíbenějších a nejmódnějších ovocných manikúr je jablko. V závislosti na vaší náladě může být pozadí hlavní manikúry pestré. Jablka mohou být vyrobeny v červené, zelené, oranžové nebo žluté barvě. Jablko namalované na špičce nehtu vytvoří francouzský manikúrový vzhled. Můžete si dokonce udělat francouzskou manikúru a ozdobit jeden nebo dva nehty šťavnatými jablky.

Citron a vápno jsou vynikající ovocné možnosti pro krásnou manikúru

Co je ovocná manikúra bez citronu nebo limetky? Obraz celého citronu na měsíčku se zelenými listy na prostém pozadí je zvláště relevantní verzí moderního ovocného designu. Vyberte si nadaci v mátových nebo světle růžových tónech a získáte elegantní a originální manikúru. Na jednom tacotu můžete také nakreslit citroník nebo větvičku citronu.

[109 ]

Nejkrásnější fotografie manikúry s ovocem a bobulemi

Pokud jste chtěli udělat klidnou manikúru, ale chcete ovocná témataUjistěte se, že je přítomen na měsíčku, můžete použít takové ovoce a bobule jako broskev, banán, granátové jablko, švestka, blackberry, třešeň, třešeň, třešeň, na měkké růžové, bílé nebo béžové pozadí. Tento design bude vaše manikúra mírně šťavnatá a zároveň ne chytlavá. Nabízíme Vám neobvyklý výběr fotografií krásné manikúry s ovocem a bobulemi. Hodnotit, jak může být ovocná manikúra pestrá, atraktivní a okouzlující.

[127 ]