Vlastnosti a typy mužské manikúry

Dobře udržované ruce a nehty by měly být nejen pro ženy, ale i pro muže. To platí zejména pro ty, kteří se zabývají obchodem nebo jednáním. Nezapomeňte, že nespravedlnost rukou může vytvořit špatný dojem z vás jako partnera a způsobit nějaké nepříjemnosti v každodenním životě. Proto nyní nabízíme informace o všech vlastnostech a pravidlech manikúry.

Vlastnosti mužské manikúry

\ t

Manikúra pro muže je hygienický postup. Zkušení odborníci doporučují, aby to prováděli alespoň jednou za dva až tři týdny. Ve většině případů záleží na rozsahu práce nebo na jednotlivých charakteristikách každého z nich.

Pokud jde o vlastnosti manikúry, stojí za to především věnovat pozornost tvaru nehtů. Mělo by co nejpřesněji sledovat obrys každého prstu. Ideální - čistý půlkruh. Pamatujte, že ve světě mužské manikúry existuje jen takové řešení.

Dalším znakem je tloušťka nehtů. Na rozdíl od ženských měsíček, muži téměř nikdy stratifikují. Faktem je, že jsou mnohem silnější a silnější. Proto jejich zpracování vyžaduje o něco více času a úsilí. Stojí také za péči o dostupnost vhodných nástrojů. Například soubory s hrubším povlakem.

Pokud jde o úpravu kůžičky, často se používá pro tento speciální prostředek ke změkčení. Vzhledem k tomu výrazně trvala doba trvání řízenízmenšování, což je pro mnohé významnou výhodou. Všimli jsme si také, že mužská manikúra někdy zahrnuje změkčení a odstranění kuřích, takže možná budete potřebovat prostředky pro odlupování.

Posledním velmi kontroverzním bodem je krytí. Mnoho mužů je naprosto proti jakémukoliv nátěru na nehtech. Všimli jsme si však, že pro tento účel se používají speciální bezbarvé laky. Chrání měsíčky před vnějšími vlivy a delší dobu jim pomáhají vypadat atraktivně. Mimochodem, tento lak na nehty je zcela neviditelný.

Mužská manikúra: možné varianty

Existuje více než jedna verze manikúry, proto navrhujeme podrobněji zvážit vlastnosti každého z nich. To nám pomůže určit nejvhodnější variantu.

Klasická manikúra

Navzdory tomu, že muži jsou silní a silní, mnoho z nich se bojí různých zařízení pro péči o nehty. Tato volba je proto vhodná pouze pro ty, kteří jsou zvyklí na používání nůžek, pilníků na nehty, kleští a dalších nástrojů.

Věnujte pozornost skutečnosti, že klasická manikúra je nejvhodnější pro ty muže, kteří mají poněkud hustou kůžičku a jejich ruce jsou lehce ztracené. Je to také skvělá volba, pokud mají kuří oka. Každý mistr je snadno odstraní pomocí speciálního přístroje nebo nástroje.

Co se týče samotného postupu, nejprve se měsíčky nechají vařit v lázni s mořskou solí. Teprve poté začne mistr zpracovávat kůžičku. Většinouje pečlivě řezaný ostrými nůžkami. Zvláštní pozornost je také věnována bočním válcům, na kterých je kůže zrohovatěna.

Další fází je oprava délky nehtů. V případě potřeby se to provádí nůžkami, ale nejčastěji se používá pilník s vysokou abrazivitou. Pro odstranění nepravidelností na povrchu nehtové desky můžete pro leštění použít speciální buff. V případě potřeby může mistr aplikovat bezbarvý lak pro ochranu nehtů.

Po poměrně silném působení na nehty a kůžičku musí velitel použít speciální olej nebo krém. Po zákroku je také možné masírovat ruce pro úplnou relaxaci.

Manikúra přístrojů

\ t

Další verze manikúry, která je vhodná pro držitele hrubé kůže - hardware. Má použít speciální nástroj bez namáčení ve vaně.

To znamená, že na začátek se na kutikulu a boční válce aplikuje speciální nástroj, který pomáhá změkčit je. Poté se zbytky vyčistí vatovým tampónem a mrtvá kůže se zpracuje pomocí přístroje. Tato možnost téměř zcela eliminuje riziko poškození kůže a mikrotraumat. Také může být použit k odstranění mozolů nebo lehce polských nehtů.

Poslední fází je aplikace hydratačního oleje nebo smetany. Po této expozici je velmi nutné. V případě potřeby můžete použít vrstvu ochranného laku, která je na nehtech zcela neviditelná.

Evropská manikúra

Odkaždoročně získává evropská manikúra stále větší popularitu. Často se nazývá neřezaný, protože proces nepoužívá žádné řezné nástroje. Ve skutečnosti je to opravdu dobré řešení, protože riziko infekce a získání mikrotraumat kutikuly je téměř zcela vyloučeno. Je však vhodný pouze v případě, že jsou ruce v dobrém stavu a bez výrazných problémů.

V první etapě mužské manikúry se aplikuje speciální kožní změkčovadlo. Proces s ním probíhá rychleji a efektivněji. Pokud ale obsahuje ovoce nebo jiné kyseliny, neměli byste ho držet příliš dlouho. V opačném případě existuje možnost zranění kůže. Po několika minutách musí průvodce odstranit vatový tampon. Teprve poté začíná okamžitá práce s pokožkou. Oranžová nebo plastová hůlka je tlačena stranou.

Tvar a délka hřebu se nastavuje pouze pomocí pilníku na nehty. Je velmi důležité pracovat v jednom směru. Poté se na pokožku aplikuje olej nebo krém. Pokud si přejete, můžete si dopřát relaxační masáž.

Jak vidíte, je také nutná manikúra. Koneckonců, po zákroku, nehty budou mít správný tvar, a tam bude žádné agnails a mozoly na kůži. Kromě toho, po takovém postupu, ruce obecně vypadají atraktivnější, a v moderním světě je to velmi důležité.

Jak se cítíte na manikúru? Udělejte si nebo navštivte mistra?