Módní sukně: trendy podzim-zimní sezóna 2017-2018

Jistě si vzpomínáte, že v poslední době se v tomto trendu jednalo o oděvy, jejichž základem byla paleta kalhot. Ale tento trend je zastaralý a nyní návrháři říkají, že každá dívka by se měla blíže podívat na více ženské a romantické obrazy. Proto jsou sbírky plné různých halenek, šatů a sukní. Podrobněji, jaké sukně budou relevantní v období podzim-zima 2017-2018, se dozvíte dále.

Dámské sukně: aktuální barvy

\ t

V období podzimu a zimy budou více než kdy jindy relevantní tmavé odstíny. Ale to neznamená, že světlé barvy nepatří do šatníku. Podívejte se na bohaté barvy jako smaragd, námořnictvo, marsala a hnědá. Jsou ideální pro chladné období a jdou spolu dobře.

Doporučujeme také věnovat pozornost sukním s potiskem. Například květinový vzor bude opět relevantní, protože v obraze dotváří romantiku. Koneckonců, to je to, co mnoho dívek chybí.

Dalším tiskem, který je již daleko od prvního roku, je buňka. Takový obraz by byl vhodný všude, od každodenních obrazů až po ty večerní. Mnohem více záleží na materiálu, který se používá pro šití takové sukně.

Módní sukně pro podzimní a zimní sezónu

\ t

Samozřejmě, že sukně zdobí každou dívku a činí obraz světlejším a elegantnějším. Ale to bylo opravdu přesněJe tedy velmi důležité zvolit správný styl a délku. Koneckonců, nejdůležitější je, že sukně zdůrazňuje postavu a trochu ji upravují.

Stylová asymetrie

Neobvyklé asymetrické sukně byly novinkou v chladném období. Výběrem této možnosti se pokusíte vytvořit snímky tak, aby byly hlavním ohniskem. Pak všechno bude vypadat mnohem harmoničtěji.

Tato možnost je ideální pro každodenní život. Nicméně, pokud jste si koupili sukni z lehčích, ušlechtilých tkanin, pak to bude ideální volba pro večer.

Volány a flounces

\ t

Tento trend je dlouhodobě relevantní. To bylo obzvláště často používáno v letní sezóně, zdobení šaty, halenky a košile s volánky a volánky. V této sezóně, návrháři představili různé sukně s tímto dekorem. Vypadají velmi ženské, romantické.

Je však velmi důležité vybrat modely s omezenějším ovládáním. Díky této nuance můžete vytvořit mnohem více různých obrazů.

Skládané sukně

Móda se vždy vrací a v této sezóně budou opět obzvláště důležité skládané sukně. Vypadají opravdu pěkně, jemně a děvčata snadno. Tato volba je tedy ideální pro vytvoření stylového romantického luku. Navíc, některé holky perfektně kombinují tuto sukni s přísnými košile. Tento obrázek je vhodný i pro práci, ale pouze v případě, že neexistuje striktní oblečení.

Je třeba poznamenat, že návrháři v této sezoně představili nejen klasické skládané sukně, ale i neobvyklé varianty. Například, z materiálů různé barvy nebo textury, stejně jako asymetrické výrobky. Vytvoření obrazu s takovými možnostmi bude poněkud obtížnější.

Průsvitné tkaniny

\ t

Je samozřejmě nemožné být překvapen přítomností sukní z průsvitných tkanin ve sbírce podzimní a zimní sezóny. Návrháři však tvrdí, že je můžete nosit za každého počasí. Stačí je kombinovat s těsnými punčochami nebo dokonce s kalhotami.

Je lepší nosit průsvitné sukně pro večerní nebo zvláštní akci. Ale iv tomto případě doporučujeme péči o vaše zdraví a doplnění obrazu teplým kabátem nebo kožichem.

Sukně se štěrbinou

\ t

Sukně s řezy budou v této sezoně velmi oblíbené. Doporučujeme však věnovat pozornost produktům délky midi nebo maxi. Pouze v tomto případě bude řez vypadat vhodně.

Na druhé straně, designéři poznamenali, že jejich hlavním úkolem bylo, aby byl obraz ženský, ale ne vulgární. Proto si zakupte modely s nízkým profilem se štěrbinou a ujistěte se, že váš obrázek bude rozhodně relevantní!

Teplé sukně

Jsou-li sukně průsvitných tkanin pro vás příliš volbou, podívejte se na možnosti ohřívání. Často jsou vyrobeny z teplých materiálů, jako napřvlna, kašmír, tvíd. Díky tomu jsou vynikající i v těch nejtěžších mrazech.

Je třeba poznamenat, že izolované sukně mají velmi vysokou odolnost proti opotřebení, takže tento nákup rozhodně stojí za peníze.

Sukně

Pro ty, kteří dávají přednost klasickým tužkovým sukním nebo v podobě lichoběžníku, doporučujeme podívat se na vůni těchto výrobků. Zdálo by se, že je to bezvýznamný detail, ale je to ona, kdo dává každé sukni nádech romantiky.

Klasická sukně na vůni však bude vhodná a v šatech bude fungovat v kanceláři. Pro příležitostnější vzhled stačí do vzhledu přidat více moderních detailů. Jak vidíte, tato sukně je skvělou volbou pro ty, kteří dávají přednost všestranným, ale zároveň elegantním věcem.

Kožené sukně

Skutečnou sukní každé ženy módy v této sezóně bude kožená sukně jakékoliv délky. Takový výrobek by byl vhodný v každém obraze.

Vysoký pas

Časy, kdy bylo skutečné nízké přistání dávno pryč. Dnes stojí za to vybrat si džíny, kalhoty a sukně pouze s vysokým pasem. Díky tomuto řezu můžete tvarově upravit tvar a zdůraznit tenký pas.

Obzvláště relevantní je taková sukně pro dívky, které pracují v kanceláři. Koneckonců, s jejich pomocí můžete vytvořit úžasně krásné obrazy uvnitřoblékání.

Trapéz

Známá klasická a-line sukně je opět v trendu. Pro jeho vytvoření se často používají tkaniny, které podporují daný tvar. Pokud jde o kombinaci, je nejlepší ji kombinovat s těsnými punčochami a vysokými botami. Díky tomu bude obraz modernější a stylovější.

Široká škála stylů a stylů moderních sukní vám umožňuje vybrat si opravdu hodnou možnost. Při výběru se ale snažte soustředit nejen na módní trendy, ale také na rysy vaší postavy.