Pánský styl: módní obuv v sezóně podzim - zima 2017 - 2018

Hlavním detailem při vytváření stylového mužského obrazu jsou pánské boty. Navíc je dnes většina mužů stejnými módy jako ženy. Potřebují oblek, džíny, kalhoty, sportovní soupravu, aby měli vhodnou módní obuv. Navíc dny, kdy muž nosil po celý život jeden pár bot.

Extravagantní obuv pro každodenní život

\ t

V dnešní době, aby se cítil jako statečný průkopník, není nutné zamrznout ve sněhu na smrt. Bude stačit vyzkoušet si extravagantní obrazy mužů v neobvyklých botách, které v této sezoně představila italská značka "ETRO". Ve své sbírce pro muže vytvořil módní obuvi boty neobvyklých modelů ve sportovním stylu a světlých tkaničkách.

Lehká pánská obuv

Světle zbarvené pánské boty jsou čistou heterosexualitou. Pokud to rozmnožíme touhou vypadat stylově, pak skončíme s botami francouzské společnosti pro výrobu módního oblečení a luxusních předmětů CHANEL v této sezoně. A pokud si koupíte špičkovou vysoce módní značku „SAINT LAURENT“ nebo mladou luxusní značku „MSGM“, ​​můžete snadno ukázat a dokázat těm, kteří jsou kolem vás, že znáte sto procent o módě!

Klasická kůže pro muže

\ t

Když si kupujete nový pár bot, člověk si myslí, že je to především vhodné. A co by mohlo být pohodlnější než klasické botyz pravé kůže? Příkladem jsou módní modely této sezóny francouzské značky intelektuální módy „HAIDER ACKERMANN“. Módní černé boty z pravé kůže designérů francouzského módního domu „SAINT LAURENT“ a italského návrháře módního domu „GIORGIO ARMANI“ vypadají perfektně. A právě při pohledu na stylové modely kreativní značky „MSGM“ chápete: jsou měkké a velmi pohodlné.

Špičkové modely moderní pánské obuvi

\ t

Exotická belgická módní značka „DRIES VAN“ nabídla pro muže klasické špičaté boty. Oblíbená značka sportovní obuvi z Německa "FENTY X PUMA" zlepšila ostré boty na úroveň "poutavého" a ve sportovním stylu.

Neobvyklé mužské barety

Armáda, s jejími stálými kirzacs, pomohl opravit nenávist mnoha mužů k nějaké botě nad kotníkem. Jako výsledek, mnoho z nich stále vyskočí ze zimy a chůze ve sněhu v zimních botách. A velmi marné! Je čas bojovat proti stereotypům. Kotníkové boty značky ANTONIO MARRAS, jejíž režisér pochází ze slavného Kenzo Fashion House, jsou v této sezóně nejvýznamnější věcí. Na jedné straně se jedná o mírně podivný přístup pro svět módy a na druhé straně je v souladu se zdravým rozumem. Ve sbírkách HAIDER ACKERMANN jsou přítomny i moderní barety pro muže.

Pánská obuv s potiskem

\ t

Dvoubarevné kontrastní mokasíny a boty od firmy HAIDER ACKERMANN oživípřísný obchodní pánský oblek. Modely s tiskovým stylem 30 s z DOLCE & amp; GABBANA „úspěšně doplňují klasické kalhoty. S ohromující pánskou obuví z bílého oblečení "ANTONIO MARRAS" a všech odstínů v teplých hnědých tónech - od písčité po čokoládu - perfektně ladí. Novinkou v této sezóně jsou pánské boty z plazů z kůže a vyrobené pod „zvířecí kůží“, které představila belgická značka „DRIES VAN“ a populární britská značka „STELLA MCCARTNEY“.

)

Stylové věci současné sezóny - boty a boty

\ t

Muž v botách okamžitě vyčnívá z davu. Zdá se, že jsou ještě teplejší, pohodlnější, ale vyniká tak málo? Samozřejmě, že zimní boty byly vždy předmětem ženského šatníku. Nakupování pánských módních bot v zimě je dobrým způsobem, jak dokázat, že se o svůj vzhled opravdu nestaráte. Kompromisem je získat vysoké boty od firmy HAIDER ACKERMANN nebo ANTONIO MARRAS, které vypadají stylově a mužsky. A v podmínkách naší těžké zimy vám boty nedovolí zamrznout ani v nevytápěné místnosti.

Sportovní styl

\ t

Sportovní obuv byla dlouhou dobu populární mezi mužskou polovinou lidstva. Tyto modely jsou prezentovány na výstavě japonského inovativního designéra JUNYA WATANABE, SAINT LAURENT a GIORGIO ARMANI. Motto pánské obuvi ve sportovním stylu - pouze měkkost a jen pohodlí!

Stylové tenisky pro muže

\ t

K dnešnímu dni máme nejširší výběr moderních modelů pánských tenisek. Mnoho společností a známých značek se zabývá výrobou a výrobou obuvi pro sport, ale dnes mluvíme o módě, takže Vám představujeme kolekci značek „JUNYA WATANABE“ z Japonska a „ACNE STUDIOS“ - značku ze Švédska, vůdce sezóny pro výrobu lehkých pánských bot a tóny písku, které slouží k vytvoření stylového obrazu.

[123 ]

Dutiki: spolehlivá ochrana

Mnoho mužů se snaží vyhnout „hloupě vypadajícím“ nahuštěným botám, ale pánské deky, které jsou uvedeny ve sbírce slavné značky „JUNYA WATANABE“, jsou vyrobeny s maximálním komfortem. Budou sloužit jako vynikající a spolehlivá ochrana v nepříznivých povětrnostních podmínkách. Nepropustná impregnace materiálu v takových samčích modelech zabraňuje namáčení. A nejdůležitější plus je protiskluzový dezén s několika svahy vlnění.

Aktuální barvy pánské obuvi v sezóně

Slavní módní návrháři měli v této sezóně nápad vytvořit boty pro muže různých odstínů. Tlumené vínové, hnědé, šedé barvy - skutečná barva obuvi v kolekci "GIORGIO ARMANI". Tmavě modrá, víno, smetana, červené odstíny používaly ve své kolekci značku pánské módní obuvi MSGM. Zelené, červené, třešňové barvy botypro muže, bez použití výtisků a dekorativních prvků, jsou uvedeny v kolekci ANTONIO MARRAS. Kaštanová, olivová pánská obuv značky "STELLA MCCARTNEY" vypadá dobře s podestýlkou ​​a tmavě modrými barvami.

)