Módní manžeta 2018: vytvořit univerzální styl s twist

Culottes se staly pro mnoho módních symbolů symbolem rovnosti a svobody. Vytváření jejich sbírek z nich dělá mnoho designérů jednou z klíčových pozic. Vzhledem k tomu, že takové kalhoty nechávají kotníky zcela otevřené, budou relevantní pro jarní a letní období, i když některé z jejich modelů jsou vyrobeny speciálně pro zimu. Při kombinování manžet a jiných oděvů je důležité dodržovat nejen stylistické trendy, ale také určitý rozsah barev.

Culottes nelze označit za univerzální věc, ale při správné kombinaci s jinými skříňovými předměty a doplňky můžete vždy vytvořit obrázek, který je vhodný v jakémkoliv prostředí. Jak používat tuto "vrtošivou" věc při vytváření luku?

Kdo jsou culottes

Na první pohled neobvyklý střih těchto kalhot dovoluje nosit jen štíhlé dívky. Ale pokud se podíváte blíže, pak vysoký pas a volný střih mohou dokonale skrýt různé vady postavy. Je důležité vybrat si model, který bude dokonale sedět.

Máte-li několik kilo navíc zaměřených na boky, prostorné kalhoty v uklidňujících odstínech mohou úspěšnězamaskovat. V tomto případě je hlavní věcí opustit horizontální pásy, které vás mohou ještě rozšířit. Při výběru věcí, s nimiž plánujete kombinovat culottes, by měla být věnována pozornost také postavě.

Majitelé nádherných forem musí opustit modely zdobené velkým potiskem. Podobné výkresy mohou vizuálně zvětšit obrázek. Pro takové dívky budou ideální monochromatické kalhotky se šipkami nebo záhyby.

Barvy

Barevná škála používaná k vytvoření culottes je poměrně rozsáhlá. Nejoblíbenější jsou monochromatické modely, i když ne tak nápadné kresby jsou také schopny harmonicky zapadat do takové věci.

Délka Culotte

Vzhledem k tomu, že tento model kalhot má nestandardní délku, mnoho dívek s nimi zachází opatrně.

Délka kalhotek se může lišit. Mohou být mírně pod kolenem nebo dokonce dosahovat středu tele. Je nutné přistupovat k volbě délky individuálně, přičemž je třeba věnovat pozornost vlastnostem obrázku a dalším parametrům.

Kombinace s botami s vysokými podpatky bude vypadat stejně působivě, bez ohledu na stavbu.

Culottes jsou o něco delšíkotníky se mohou zaměřit na kotníky. A aby se skrývaly zakřivené boky, měly by být upřednostňovány rozšířené modely. Tato možnost je schopna vizuálně štíhlejší.

Štíhlé ženy módy si mohou dovolit široké kalhotky rovného řezu jakékoli délky.

Pro ženy, které chtějí nosit kalhotky, neexistují žádné věkové hranice. Proto si je mohou dovolit jak velmi mladé dívky, tak dámy pokročilých let.

S opotřebením na pružině

Když je ještě venku venku, musíte si vyzvednout punčocháče na kalhotky, které budou v souladu s nimi, to znamená, že budou v tónu kalhot a bot. Pokud je obraz kombinován s punčochami, musí mít boty uzavřenou špičku.

Na jaře se kombinují kalhotky se světlou srstí. Tento obrázek dopadá elegantně a zároveň oficiálně. Vytvořte tučný obrázek, který pomůže jejich kombinaci s koženou bundou nebo džínovou bundou.

S tím, co se nosí v zimě

\ t

V chladném období s kalhotami můžete nosit svetr nebo svetr a boty. Není to špatné, že vypadají s kabátem střihu střední délky. Ale s tím, co je nosí, nestojí za to, takže je to s nafukovacími bundami a saka. Taková kombinace vás učiní beztvarým.

Pokud není venku příliš chladno,boty mohou být nahrazeny kotníkovými botami. V tomto případě by punčochy měly být tmavé matné. Pevné golf a svetr bude vypadat pěkně na vrcholu.

S tím, co se nosí v létě

\ t

Jít na letní procházku, kombinovat culottes s oříznutou horní nebo lehkou halenku. Tato kombinace dá postavě křehkosti a milosti. Použití takové krtkové kalhoty pro večerní luky, vzdát se příliš vzdorného make-upu, jinak riskujete, že se stanete ne-klaunem.

Lehké letní kalhotky mohou být jak pastelové, tak světlé. To může být například zářivě zelené kalhoty, které lze kombinovat s lehkým topem. Pro doplnění obchodní image pomůže příslušenství v černé a bílé. Díky použití lehkých tkanin, bude culottes vynikající alternativou k šortkám.

Culottes ve stylu Business

Culottes jsou praktickým a praktickým prvkem skříně. Proto jsou často vybírány podnikatelkami, které jsou si samy důvěryhodné. Tento model kalhot je dokonale kombinován s dalšími kancelářskými věcmi (halenky, košile, bundy). Je důležité nepřehánět to s příslušenstvím. Na obrázku by mělo být minimální množství. Malé náušnice bez velkých kamenů a kabelky jsou dostačující pro získání stylového, businesslike obrazu.

Culottes v retro stylu

Ti, kteří si myslí, že kalhotky vypadají staromódně, mohou problém vyřešit tím, že vytvoří luk ve stylu retro. Kalhoty s oříznutým oblekem se záhybem, dobře padnou do dvouřadového saka a čerpadel s vysokými podpatky.

Sportovní kalhoty

Na počátku minulého století jedna extravagantní žena navrhla namísto sportovního oblečení culottes. V roce 2018 je tento trend opět populární. Pletené kalhotky s elastickým páskem v pase vypadají skvěle v kombinaci se sportovním tričkem a teniskami.

Denim Culottes

Džínové kalhoty vypadají zcela originální. K jejich výběru by se však mělo přistupovat velmi opatrně. Jsou nepostradatelné pro každodenní vzhled, i když v kancelářském prostředí mohou vypadat originálně.

Jaké boty vyzvednout

Největší obtíže při vytváření obrazu s kalhotkami může být volba vhodné obuvi. Pro dívky krátkého vzrůstu si vyberte boty, které opticky zvětší délku nohy. V první řadě je to vysoký podpatek na botách, sandálech, botách, botách atd. Tento efekt vytvoří boty s barevnou kůží nebo na míru tak, aby odpovídaly kalhotám.

Vysoké ženy módy mohou kombinovat kalhotky s tenisky a ploché boty.

Culottes právě začal svůj výstup na módní Olympus. Pro mnohé jsou stále neobvyklé. Nicméně, stylisté jsou přesvědčeni, že jakmile dívky ocení jejich pohodlí a všestrannost, nebudou moci takovou věc odmítnout.

Už jste vyzkoušeli na kyulotech?