Módní nápady manikúra "kočičí oko"

Krásné, dobře udržované ruce a nehty jsou jedním z důležitých detailů obrazu moderní dívky. Pokud jde o design nehtů, v roce 2018 bude relevantní mnoho různých možností. Zvláště doporučujeme věnovat pozornost kočičí oční manikúru, která zůstala populární již několik let. To není překvapující, protože jeho tajemstvím je univerzálnost. Vzhledem k intenzivní, hluboké barvě to bude vhodné nejen na akcích, ale i v každodenním životě.

Manikúra kočičí oči: nejmodernější odstíny 2018

Navzdory skutečnosti, že takový povlak je velmi bohatý a hluboký, záleží hodně na zvolené barvě. Proto navrhujeme zjistit, které tóny budou nejvýznamnější v roce 2018.

Zelená

Bez ohledu na módní trendy je manikúra kočičího oka v zelených odstínech ohromena úžasně krásnou. Vzhledem k různorodosti tónů si každá dívka vybere správnou volbu pro sebe. Všimli jsme si však, že olivy, žluto-zelené a achátově zelené barvy jsou nejvýhodnější.

Taková manikúra navíc nevyžaduje další dekor. Platí však v různých variantách. Například, malé kamínky, třpytky nebo jemný vzor na několika nehtech vypadá úžasně.

odstíny modré a fialové

Na rozdíl od předchozí verze jsou tyto odstíny velmi často kombinovány v jednom provedení. Díky této kombinaci se získají na nehtyúžasně krásné hraní charakteristické pro drahé kameny.


Přestože je tato kombinace velmi odvážná, mnoho dívek dává přednost zajímavé dekoraci. Nejvhodnějším řešením v tomto případě by byl skromný vzor nebo několik kamínků na nehtech. V opačném případě může návrh vypadat přetížený.


Odstíny červené

Toto barevné schéma je velmi specifické, takže nebylo dlouho používáno k vytvoření takové manikúry. Ale ti méně, takže teď to praktikuji velmi často, ale skutečné ženy módy jsou s takovým rozhodnutím nadšeny. Pokud jde o výzdobu, mistři nehtů doporučují opuštění nebo výběr lakonických detailů, aby odpovídaly. Hlavní je, že nejsou příliš kontrastní.

Hnědá barva

Snad nejpřirozenější a nejkrásnější pohled na manikúru v hnědých barvách. Takové tóny vám umožní napodobit odstíny odpovídajícího kamene, takže ženy módy se návrh okamžitě líbily. Na rozdíl od předchozích verzí bude v tomto případě obzvláště vhodný další dekor. To může být imitace hadí kůže, lehké malby, kamínky, nebo dokonce kontrastní dekor na pár nehtů.

Stylové nápady pro manikúru kočičí oči s dekorem

Stylový design nehtů se světly vypadá velmi krásně. Ale pokud chcete, můžete přidat zajímavé detaily. SamozřejměNejčastěji se kombinuje s kamínky. To může být několik položek na dvou nehtech. Je velmi důležité, aby byly dobře kombinovány s hlavní barvou a nebyly příliš kontrastní.

Další možností dekoru jsou obrázky. Mohou být velmi odlišné, počínaje světelnými motivy a končící stylovou geometrií.

Pokud si přejete, můžete použít kamifooks jako dekor, který může snadno transformovat i nejjednodušší design nehtů. Pokud jde o třpytivé a vícebarevné flitry, není to nejlepší řešení, protože manikúra bude zbytečně přetížena.

Manikúra koček: Tipy pro začátečníky

Plánujete-li doma vytvořit kočičí měsíček, měli byste dodržovat některá pravidla. Pomůže to udržet jejich atraktivní vzhled po delší dobu.

Mnoho zkušených řemeslníků se zaměřuje na způsob skladování materiálů. Předpokládá se, že magnet vydrží déle, pouze pokud je uložen odděleně od gelu. Ale pokud máte malou sbírku, můžete použít malý případ.

Před použitím tohoto nátěru je nutné odmastit povrch každého měsíčku a aplikovat základní nátěr. Jinak je krásný, stylový design zachován déle než několik dní.

Od struktury tohoto povlakuponěkud neobvyklé, před použitím je lepší nádobu trochu protřepat. Díky těmto kovovým komponentům budou distribuovány rovnoměrněji.

Aby se maximalizovaly tmavé odstíny laku, mnoho mistrů používá jako substrát černou barvu. Pokud to nechcete udělat, ihned aplikujte vybraný lak a ujistěte se, že je necháte vysušit speciální lampou. Teprve pak můžete aplikovat druhou vrstvu a vytvořit magnet pro kreslení.

Mimochodem, mnoho nováčků nedokáže poprvé nakreslit obrázek s magnetem. Pokud se také setkáte s takovým problémem, ujistěte se, že magnet je umístěn co nejblíže povrchu nehtu. Během několika sekund se zobrazí obraz. To vše by mělo být prováděno velmi opatrně, aby se magnet nedotkl povlaku.

Další chybou začátečníka je práce se všemi měsíčky hned. V případě takových gelů musí leštidla pracovat s každým hřebem střídavě. Vzhledem k tomu, že povlak může začít tvrdnout nebo se šířit. Za to, že vytvořit obraz prostě nebude fungovat.

Velmi kontroverzním bodem je aplikace vrchního nátěru. Samozřejmě, s jednotným povlakem nevzniká otázka použití tohoto nástroje. Ale v případě manikúry "kočičí oko" je všechno trochu jiné. Mnozí mistři z této fáze odmítají, protože v důsledku toho nátěr vizuálně vypadá trochu horší.

A samozřejmě, aby byla vaše manikúra přitažlivá, je velmi důležité dodržovat nejjednodušší pravidla. To znamená, že nejdou do vany a sauny po dobu nejméně dvou dnů. A pro domácí práce je lepší koupit jednorázové rukavice.

Manikúra kočičích očí je opravdu skvělá možnost designu. Nebojte se experimentovat s odstíny a vybrat zajímavé dekorativní prvky. To je jediný způsob, jak vytvořit moderní, módní design nehtů.