Nástěnná dekorace v dětském pokoji: Užitečná doporučení a neobvyklé nápady

Zatímco děti jsou pod rodičovským křídlem, opravy v dětském pokoji se pro dospělé stávají bolestí hlavy. Je přirozené, že se v procesu růstu dítě vyvíjí, mění se jeho názory na život, priority, dovednosti, návyky a návyky.

Pro dítě, rodiče dělají místnost většinou v barvách postele. Po několika letech chce aktivní dítě prozkoumat svět a vyzdobit ho jasnými barvami. A pro preschooler je svět namalován v jiných barvách. Než mají rodiče ještě čas na mrknutí oka, teenager vyjadřuje svou nespokojenost s tapetou s auty ve svém pokoji. A zdálo se, že v poslední době se ho dotkl a radoval se.

]

Dělat stěny v dětském pokoji vlastními silami: výběr materiálu

Dětský pokoj pro dítě je jeho vlastním světem a prostorem. Rodiče dobře znají své dítě a v prvních letech života dítěte je třeba určit, v jakých barvách by měly být stěny v dětském pokoji zdobeny. K uklidnění hyperaktivity je vhodná neutrální klidná paleta, pro plachého kluka, aby dával odvahu a tón - jasné barvy.

Tipy pro výběr materiálů pro konečnou úpravu:

  • Nevybírejte příliš drahé tapety, protože děti milují kreslení na stěnách a zkoumají, jak na nich taková krása působí;
  • jestliže barva, která malovala zdi, zůstala - vy byste neměli házet to pryč, možná to brzy přijde vhod k odstranění tvořivosti dětí;
  • stěny dětského pokoje"Dýchat" a mít tvar ekologicky šetrných materiálů, které nemají ve svém složení toxické látky;
  • Je nejlepší, aby stěny školky byly takové materiály, které lze snadno čistit a prát.

Světlé stěny - skvělé pro aktivní místnost s fidgetem

Bez ohledu na to, jakou barvu mají stěny v dětském pokoji. Hlavní věc, kterou tento povlak čistil. Pokud ano, pak je můžete bezpečně namalovat sněhově bílou barvou nebo lepidlem. To je nejlepší řešení pro rodiče, jejichž dítě je snadno nadšeno. Jasné barvy mohou prodloužit proces zklidnění aktivního dítěte před spaním.

Bílá barva dodává pocit lehkosti a svobody, přizpůsobuje se míru, zklidňuje. V takové místnosti bude aktivní a uvolněné aktivní dítě. Je však nutné přidělit jasné fragmenty, akcenty, aby se pozornost soustředila. Proto, se světlými stěnami, je nutné zvolit jasné barvy v designu okenních otvorů, v nábytku nebo textilu.

Pokud je velikost místnosti malá, bílá barva vizuálně zvýší objem školky. Alternativou může být jasná tapeta s mírně viditelným ornamentem. Atmosféra v místnosti bude zajímavá a kresba nebude vzrušovat emoce dítěte.

Při zdobení stěn ve světlých barvách se můžete obléknout na nábytek nebo na textil - aplikujte barevný design, barevné, jasné barvy.

Šablony, samolepky, malby adětské obrázky v designu stěn

\ t

Není třeba si myslet, že malování stěn v jednom tónu je nudná volba. To není vůbec pravda, ale praktický krok z hlediska designu. Dětská touha se mění každý rok a ne každá rodina si může dovolit provádět opravy každých pár let. Monochromatické stěny jsou zdobeny všemi možnými způsoby pomocí šrotu. A to není nutné, aby přilákali odborníky.

Monochromatický prostor může transformovat samolepky. Bude pro dítě zajímavé a vzrušující, aby si je vybral nezávisle, a ještě více, aby se účastnil lepení. S takovou společnou proměnou místnosti, pro dítě, to bude více známé a blíže - konec konců, to byl on, kdo navrhl svůj koutek.

Pokud požádáte o pomoc grafického umělce, můžete malovat monochromatickou stěnu mateřské školy s barvami, nebo spíše použít téma, které se blíží dětem.

Pro dítě to bude svátek, pokud jedna ze stěn jeho pokoje je vyzdobena fotografickými tapetami, které mohou být malovány. Kdo ví, možná bude tato možnost podnětem pro vznik nového umělce světového renomé.

Šablony lze zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo samostatně. S jejich pomocí můžete vytvořit jedinečný a zajímavý vzor na stěnách, a co je nejdůležitější - tento interiér nebude jako každý jiný.

Omyvatelnou tapetu v černé barvě lze použít jako tabuli, na kterou bude dítě psát a kreslit.

Barva stěn v dětském pokoji: přidat jas

Stejně jako v designu obytných místností, obývacích pokojů, ložnic, můžete použít techniku ​​pro dokončení dětského pokoje - akcentová stěna vyniká jinou strukturou, vzorem, barvou.

Stěna, která se nachází za hlavou lůžka, je nejoblíbenější, když ztělesňuje tuto techniku. To může být bezpečně provedeno v jasných barvách a není strach, že dítě bude rozrušený před spaním s bohatou barvou.

Obraz pevniny, mapa světa nebo země je také zajímavou variantou přízvukové zdi. Je možné zobrazit mapu vynalezeného světa nebo neexistujícího království, pokud má dítě vzkvétající představivost a představivost.

Nádherný svět v místnosti znovu vytvoří tapetu pro tisk fotografií. Témata mohou být různá - legendy, příběhy, příběhy, zvířata, oblíbené postavy dítěte. To bude originální řešení zvýraznění zdí akcentů.

Stěny v dospívající místnosti

Dítě vyrostlo, měl nové priority, zvyky, zájmy. Namísto hraček se na policích objevily studentské doplňky a knihy. Pohádkové postavy nebo medvědy, které jsou vyobrazeny na stěnách dětského pokoje, už pro teenagera nejsou zajímavé.

Pro některé mladé lidi, aby se uvolnili po vyučování a tiše se učili, je nezbytná neutrální paleta stěn. Pro ostatní - světlý interiér, který udržuje váš emocionální stav v dobrém stavu.

Již v tomto věku může teenager jasně vysvětlitže by rád viděl ve svém pokoji, které barvy by měly zvítězit, a rodiče, na základě svých finančních možností, porovnávají touhu svých dětí.

Můžete přizpůsobit školku pro teenagera zdobením jedné ze stěn v podobě zdiva. Jeho přátelé by měli ocenit toto ne-dětské prostředí.

Je-li místnost teenagera malá, měly by být svislé povrchy dokončeny ve světlých barvách a stěna přízvuků by měla být zhotovena v bohaté barvě pomocí ornamentu, malby nebo kresby.

Foto nápady pro návrh stěn v dětském pokoji ]