Módní manikúra pro krátké nehty: nápady pro rok 2018

Pro obraz, který má být vytvořen, je důležité nejen vybrat správné oblečení a doplňky, ale také se starat o vzhled vašich per. Dnes je móda přirozená, takže pokud mluvíme o délce nehtů, pak bude v roce 2018 relevantní krátká manikúra. Jaké módní trendy nám stylisté nabízejí, abychom v příštím roce věnovali pozornost trendu?

Hlavní trendy

Není to tak dávno, kdy mnozí z nás museli snášet značné nepříjemnosti při provádění jednoduchých povinností, protože dlouhé nehty byly neuvěřitelně populární. Dnes se to dá zapomenout, protože kurz přirozenosti znamená krátkou manikúru, při které délka nehtové desky nepřekročí 4 mm.

Zdá se, že v takovém případě je dívka omezena výběrem směrů neil artu, ale zdaleka tomu tak není a stylisté nám to úspěšně prokázali tím, že předložili obrovský výběr možností, které budou populární v roce 2018.

Skutečný tvar nehtů bude oválný a ve tvaru mandlí. Pokud nejste připraveni vzdát se čtvercových měsíčeků, pokuste se co nejvíce zaokrouhlit jejich hrany.

Barevné řešení

Nyní je přirozenost důležitá ve všem, včetně výběru odstínu pro manikúru. Pastelové a nahé tóny se stávají relevantní. Manikúra v tomto rozsahu vypadá jako ženský, jak je to jen možné.

Od roku 2018 bude rokem zemského psa. Jako červená, žlutá, modrá, oranžová, fialová, hnědá a karmínová. Důležitá bude kombinace dvou různých odstínů v jednom manikúru.

Manikúra s kamínky

Kamínky lze nazvat univerzálním dekorem, protože vypadají stejně dobře v jakékoli délce nehtu. Mohou rozložit jakýkoliv vzor nebo náhodně dát na nehtovou desku. Barevný placer vypadá původně.

Můžete přidat jakýkoliv design do vašich rhinestones - francouzština, ombra, monochromatická manikúra, atd. Je důležité nezapomenout na smysl pro proporce, jinak riskujete, že dostanete úplnou špatnou chuť.

Manikúra „kaviáru“ je velmi oblíbená, kde se pro design používají miniaturní korálky. Neuvěřitelně účinně na nehtové desce budou vypadat speciální kroužky.

Geometrický vzor

Nail dekorace s geometrickými vzory s každým rokem je stále populárnější. Nyní se stala ještě jasnější než dříve. Pro kreslení geometrických vzorů můžete použít levandulové, oranžové a jiné světlé odstíny.

Jaké vzorce lze použít? Absolutně všechny! Můžete začít experimentovat s pruhy a chaotickými čarami. Pokud se vám to bez problémů, pak zdobí nehty trojúhelníky, kosočtverec, atd.

Pokud jste se ještě nenaučili, jak dokonale nakreslit nehty, můžete použít speciální proužky, které jsou úhledně přilepeny a zakryty vrchním fixačním prostředkem.

Manikúra květin

Aranžování květin bude na krátkých nohách vypadat velmi elegantně. Takový design upozorňuje na sebe, což dokazuje okolní rysy vaší postavy a nálady. Romantické povahy si tedy vybírají růže nebo květy, máky - účelové dívky a pivoňky na nehtech naznačují charisma jejich milenky.

Pokud si nejste jisti svým uměleckým talentem, můžete použít speciální samolepky, díky nimž bude nejobvyklejší manikúra neuvěřitelně stylová.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Lunární a francouzskou manikúru lze považovat za klasiku, která bude vždy relevantní. Současně je takový design pravidelně transformován, získává nové tváře a odstíny.

V roce 2018 bude služební plášť nestandardní. Pro něj si můžete vybrat kontrastní barvy nehtu a úsměv, smíchat textury, doplňovat je kresbami a další výzdobou.

Módní měsíční manikúra bude také dvojitá, což je doplněno kresbami, zdobenými kamínky nebo jinou výzdobou.

Bodová manikúra

Navzdory skutečnosti, že tento typ manikúry je velmi jednoduchý, může být velmi účinný. Pomocí teček můžete vytvořit kompozici květin a další kresby.

Bodová manikúra je ideální pro krátké nehty. Aby byly body čisté, použijte tečky.

Vícebarevná manikúra

Původně dvojitá manikúra vypadá, kde jeden nebo dva nehty jsou natřeny v jedné barvě a zbytek v jiném. V tomto případě mohou barvy patřit do stejného rozsahu nebo být kontrastovány.

Kombinace různých textur také působí impozantně.

Craquelure

Dnes se stala velmi populárníretro stylu, který se návrháři rozhodli převést a nail art. Jeden z nových směrů byl craquelure, který je popraskaný povlak. K tomu slouží speciální lak, který se nanáší na barevný podklad a při sušení tvoří bizarní praskliny. Vypadá to velmi neobvykle.

K dosažení tohoto efektu můžete také použít speciální fólii, která má zrcadlovou strukturu a vytváří trhlinový efekt.

Manikúra Ombre

Ombre je hladký přechod mezi barvami. Další název pro takovou manikúru je gradient. Abyste tento efekt dosáhli, musíte zvládnout speciální techniku ​​nanášení laků na nehet. Přechod mezi odstíny může být ve vertikálním i horizontálním směru.

Kočičí kočičí oči

Design kočičích očí není k dispozici pouze majitelům dlouhých měsíčků. Stručně řečeno, vypadá to méně působivě. Pro jeho provedení se používá speciální lak, který má kovovou základnu a speciální magnety, které na hlavním povlaku vytvářejí velkolepé vzory, které mnozí srovnávají s okem kočky.

Paleta takových odstínůLaky jsou velmi velké, takže každý fashionista si bude moci vybrat přesně to, co je pro ni nyní relevantní. Tento design je soběstačný, proto nevyžaduje další dekoraci. Pokud se ale rozhodnete ozdobit kameny, kamínky, odlitky, kresbami nebo jiným dekorem, mohou dokonale zapadnout do zvoleného designu.

Jaká manikúra pro krátké nehty si vybrat? Tato otázka může být diskutována po velmi dlouhou dobu, protože designéři se snažili o to nejlepší a představili téměř neomezené pole tvořivosti. Jediné, co musíte udělat, je užívat si samotného procesu.