Dámské džíny: módní styly podzim-zimní sezóna 2017-2018

V moderním světě jsou džíny již dlouho předmětem základní skříně každé dívky. A to není překvapující, protože s nimi můžete vytvářet různé obrazy. Je však velmi důležité sledovat módní trendy, jak se mění každý rok. Dnes navrhujeme uvažovat o stylu džíny, který bude nejvýznamnější v období podzim-zima 2017-2018.

Džíny s vysokým pasem

Časy, kdy byly nízkopodlažní džíny v trendu, byly dávno pryč. K dnešnímu dni jsou takové výrobky považovány za příliš vulgární, proto se nedoporučuje jejich nákup. Lepší pohled na výrobky s vysokým pasem. Je třeba poznamenat, že právě oni, kteří zdůrazňují elegantní ženské formy, korigují postavu.

Džíny by se však neměly vůbec zužovat, podívejte se na styl „banánů“ nebo „maminek“. Samozřejmě se zaměřují na tenký pas a boky. Proto by měly být vybírány pouze štíhlými dívkami. Majitelé typu postavy "hruška" nebo ti, kteří mají několik kilo navíc je lepší se podívat na jiný styl.

Široké džíny

Navzdory skutečnosti, že mnoho módních žen, jako jsou hubené džíny, budou v této sezóně skutečně široké produkty přímého střihu. Často jsou vyrobeny z tenkého materiálu. Proto jsou velmi podobné kalhotám.

Samozřejmě, že bude poměrně těžké zápasit se širokými džíny. Pro jednoduchý každodenní vzhled zvolte jinou blůzu,košile a svetry. Díky tomu budou harmoničtější. Pokud se vám líbí nadměrný styl, pak se podívejte na volumetrické svetry.

Oříznuté džíny

\ t

Pro několik sezón v řadě neztratily oříznuté džíny svůj význam. A nezáleží na tom, co budou řezat. Samozřejmě, taková délka není vždy praktická, zejména za špatného počasí. Ale stylisté navrhují kombinovat je s botami nebo ne příliš vysokými botami. Doporučuje se zvolit boty s podpatky, protože v tomto případě bude obraz vypadat žensky.

Džínky s oříznutými pasy jsou skutečným společníkem každé módy. Koneckonců, mohou vytvořit nejštýlovější každodenní obrazy.

Roztrhané hrany

Docela zajímavá novinka, která potěšila návrháře letos - džíny s potrhanými hranami. Vypadá to velmi neobvykle, ale zároveň není příliš extravagantní. To je důvod, proč takové věci může nosit každá dívka. Koneckonců, pokud si přejete, můžete je zastrčit.

Pokud jde o kombinace, stylisté doporučují zvolit tenisky pouze pro procházky nebo pro rekreaci na venkově. V každodenním životě tyto džíny vypadají harmoničtěji s elegantní botou. Například s botami na platformě nebo klasickými čluny.

Džíny

Velmi kontroverzním trendem období podzim-zima je samozřejmě rozšířené džíny. Někteří je považují za stylový a moderní, jiní -plnou bez chuti. Ale přesto se vrátili do módy, ale s některými pozměňovacími návrhy.

Předpokládá se, že správné džíny by měly mít od kolena odlesk, ale ne z kyčle. To umožňuje zdůraznit štíhlou postavu. Navíc by měla být světlice velmi široká. Pokud si přejete, můžete si vybrat výrobky s vysokým pasem.

Stylové manžety

Ohromující novinka ve světě módy - džíny s manžetami. Je to tato nuance, která vám umožní zapomenout na problémy s výběrem džíny pro vysoké dívky. Navíc díky tomu můžete nezávisle měnit délku a vytvářet různé obrazy.

Pokud jde o šířku manžety, může být naprosto libovolná. Snažte se zaměřit na svůj vkus. Ale zároveň stojí za povšimnutí, že nejvýhodněji široká klopa vypadá na rovných džínách. Skinny džíny jsou nejlepší udělat úzkou manžetu. Pokud si přejete, můžete si zastrčit v malém džínsu volného přítele.

Džíny s výšivkou

\ t

Navzdory tomu, že v letním období je již mnoho lidí už unavených výšivkou, tato sezóna bude opět relevantní. To není překvapující, protože to vypadá opravdu stylově, jasně a neobvykle v kombinaci s džínoviny. V tomto případě může být vzor naprosto cokoliv, počínaje barvami a končící geometrickými tvary.

Přímé džíny

Rovné džíny se považují za samotné.nejpopulárnější v této sezoně. A to není překvapující, protože s jejich pomocí můžete zdůraznit tvar a vizuálně přidat výšku. Pokud jde o délku, tyto džíny mohou být nejen zkráceny, ale také prodloužené. Vše záleží na vašich preferencích.

Současně však musí být na vysokém přistání. Vzhledem k tomu, že vypadají harmoničtěji na dívky jakéhokoliv vzrůstu a tělesného typu. Navíc je můžete zkombinovat s naprosto vším. To znamená, že můžete snadno vytvářet obrázky v různých stylech.

Ripované džíny

Tyto džíny byly obzvláště oblíbené v letní sezóně. Ale s příchodem podzimu není vůbec nutné skrýt je ve skříni. Navzdory studené, roztrhané džíny budou stále v trendu.

Můžete je kombinovat s botami s podpatky as teniskami. Díky tomu můžete vytvořit různé luky, překvapující ostatní. Ale pokud jsou roztrhané džíny pro vás příliš extrémní, podívejte se na výrobky s odíráním nebo malými otvory. Budou také relevantní v této sezóně.

Dámské džíny: barvy podzim-zimní sezóna 2017-2018

I přes význam nejrůznějších odstínů doporučujeme zvolit klasický denim. Koneckonců, je to on, kdo je považován za základnu, kterou lze velmi snadno porazit pomocí různých oděvů a doplňků.

Pro ty, kteří hledají zajímavější možnosti, doporučujeme věnovat pozornostcombo džíny. Tyto výrobky jsou vyrobeny z materiálu různých odstínů. Díky tomu vypadají velmi neobvykle.

V nadcházející sezóně si každá dívka bude moci vybrat něco nového a zajímavého pro sebe. Návrháři poskytli velký výběr stylů. Proto pečlivě prostudujte vlastnosti vaší postavy. Koneckonců, jen s tímto vědomím, můžete získat opravdu slušnou možnost, která bude klást důraz na jeho zásluhy.