Lunární kalendář pro účesy a barvení vlasů pro červenec 2019 ve dne

,

Proč následovat radu lunárního kalendáře? Ukazuje se, že měsíc může ovlivnit osobu. Proto, účes na špatný den může způsobit velké problémy a naopak přinést štěstí, pokud jdete do kadeřnictví ve správnou dobu.

Lunární kalendář účesů a barvení v červenci 2019

Jaké dny v červenci lze označit za příznivé pro stříhání, úpravu nebo barvení vlasů?

1. července. Dnes můžete jít do kadeřnictví, ale kromě účesu se zde nedoporučuje dělat nic jiného. Provádět zbarvení nebo udělat vlnu, astrologové radit v jiné době.

2. července. Střih vyrobený v takovém období bude neúspěšný. A to se týká nejen stavu vlasů, ale také negativního dopadu na lidský život. Nechte svůj účes na chvíli na pokoji. Dělat perm, styling nebo zbarvení dnes také nestojí za to.

3. července. Kvůli účesu ve vašem životě mohou vzniknout problémy. Pokud chcete změnit barvu vlasů, pak byste měli zastavit výběr na přírodní barvy. Dnešní pokládání je dovoleno.

4. července. Negativní energie dne může životu přinést smůlu. Proto odborníci nedoporučují řezání vlasů dnes. Neúspěšné by bylo perm. A můžete změnit barvu vlasů, ale ne drasticky.

5. července. V takové době, astrologové radit, aby ani přemýšlet o změně obrazu. Nový účes může způsobit nemoc a finanční potíže. Strávit den léčit své zámky.

6. července. Je vhodná doba na změnu délkyvlasy. Po střihu účes bude vypadat atraktivní a dobře upravený. Neméně příznivé bude barvení a perm.

7. července. Nemůžete dostat ostříhat, jinak vás deprese a nemoc zaútočí. Ale můžete si naplánovat nový účes nebo zvolit vhodnou barvu vlasů.

8. července. Den je neutrální. Můžete získat účes, ale pak nebudete cítit morální spokojenost. Kromě toho vás nový účes rychle obtěžuje. Od curlingu a změny odstínu pramenů by mělo být dočasně opuštěno.

9. července. Nyní můžete své fantázi dát zdarma. Kromě toho budou všechny experimenty účesu úspěšné.

10. července. Pro den ostříhání je neutrální. Pokud není naléhavá potřeba, je lepší odložit návštěvu v salonu. Skvělý čas na wellness procedury.

11. července. Perfektní chvíle se postarat o svůj vzhled. Změna účesu i barvy vlasů bude úspěšná. Společně s novým způsobem získáte důvěru v sebe.

12. července. Jakékoliv podnikání v takovém období bude úspěšné. Chceš ultrashort účes? Prosím! Už vás nebaví krátké vlasy? Neváhejte je rozběhnout. Ale změna barvy nestojí za to. Jediné, co je povoleno, je vybrat si téměř přirozený stín.

13. července. Aby se zabránilo problémům ve vašem životě, vzdejte se účesů. Udělejte si čas na hýčkání vlasů s maskou.

14. července. Skvělý čas na transformaci. Na jakých experimentech byste se neodvážili, všechno skončí velmi dobře. Neváhejte udělat účes, barvení, perm.

15. července. Ti, kteří už dlouho snili o novém obrazu, mohou bezpečně jít do kadeřnictví. Den je vhodný pro všechny manipulace s vlasy. I ty nejradikálnější změny budou přínosem.

16. července. Nejhorší nápady dnes bude nový účes. Může vám přinést spoustu selhání. Pokládání by mělo být nejjednodušší.

17. července. Vězte, že pokud vám někdo poradí, abyste ten den kadeřníka navštívili, chce vám ublížit. Pro tento den není vhodný. Zlikvidujte i styling, který trvá dlouho.

18. července. Poté, co se rozhodli změnit délku vlasů, buďte připraveni na potíže. Také dnes byste neměli experimentovat s novými barvami a komplexním stylem.

19. července. Změna obrázku není čas. Haircut slibuje finanční ztráty a barvení vlasů - špatné zdraví. Zlikvidujte složitý styling. Pokud chcete změnit, rozdělte se na jiné místo.

20. července. Je čas pracovat na vašem účesu. Spolu se střihnutými prameny, všechny negativní akumulované v poslední době zmizí. Vyzkoušejte nové odstíny a neobvyklé snímky. Můžete provést perm.

21. července Počkejte chvíli s účesem. Není také nutné barvit si vlasy, můžete je jen lehce odstínit přírodními prostředky. Instalace by měla být co nejjednodušší.

22. července. Atraktivní bude dnešní účes. Perming může poškodit vaše vlasy. Pro barvení vyberte sparing komponenty.

23. července. Doplnění rozpočtu netrvá dlouho čekat na ty, kteří dnes budou dělat účes.Pozitivní budou perm nebo barvící prameny. Nezapomeňte na wellness procedury pro vaše vlasy.

24. července. Skvělý čas na návštěvu kadeřníka. Dnes bude vše úspěšné: střih, perm, změna tvaru vlasů a jeho barvy.

25. července. Není třeba provádět kardinální změny se vzhledem. Poškozené vlasy však můžete odříznout. Pokud si přejete, můžete změnit jejich barvu. Po masce s přírodními ingrediencemi vypadají prameny skvěle.

26. července. Salon krásy je místem, kam jít dnes. S novým účesem najdete harmonii, důvěru a finanční blahobyt.

27. července. Nebeské tělo bude příznivé pro ty, kteří se rozhodnou udělat účes. Pro barvení zvolte sparing prostředky.

28. července. Plánujete návštěvu kadeřníka? Neodkládejte ji. Na to je správný čas.

29. července. Střih je nyní možný, s výjimkou velmi krátkých účesů. Ty budou pozitivně ovlivněny barvením. Perm lze provést.

30. července. Pro účes není den vhodný. Pokud chcete změnit účesy, počkejte. Můžete experimentovat se stylingem, curlingem a změnou odstínu vlasů.

31. července V posledním lunárním dni, astrologové doporučují zdržet se jakýchkoli změn. Střih, curl, barvení nebo dokonce nový styl transfer do jiné doby.