Lunární kalendář účesy a zbarvení pro srpen 2019 ve dne

,

Před mnoha stoletími lidé poznamenali, že Měsíc je schopen ovlivnit naše těla, myšlenky a činy. Proto zkontrolovali všechny své plány s Lunárním kalendářem. Odborníci tak byli schopni vytvořit druh horoskopových účesů, které identifikovaly příznivé a nepříznivé období pro změnu délky, tvaru a barvy vlasů.

Srážky za měsíční kalendář za srpen 2019

Které dny posledního letního měsíce jsou vhodné pro návštěvu kadeřníka?

1. srpna. Ať už experimentujete s vlasy dnes, můžete si být jisti jejich úspěchem. Střih zvýší materiální pohodu. Změna barvy přinese harmonii s ostatními. Perm bude vás odlišit od davu.

2. srpna. Odmítnout služby kadeřníka. Střih může vyvolat poruchu. Nový odstín vlasů povede k nedorozuměním s rodinou a přáteli. Neobvyklý styl přiláká negativní energii. Čas je vhodný pouze pro wellness procedury.

3. srpna. Zvýšit sebeúctu a léčit kadeře pomoci účes. Při výběru odstínu pro barvení je lepší se zaměřit na přírodní. Jakýkoliv styl bude úspěšný.

4. srpna. Dobu lze považovat za vhodnou pro návštěvu kadeřníka. Střih vlasů zvýší váš duch a nový odstín odejde depresi. Dnes je absolutně povolen jakýkoliv styling.

5. srpna. Pro změnu obrazu dne není vhodné. Po stříhání vlasů riskujete pocit deprese. Radost nepřinese a barvení. Dnes to nestojí za komplikovanésložité účesy.

6. srpna. Zlepšení kvality života pomůže změnit vlasy. Nedotýkejte se, ani barvte vlasy. Výsledný efekt je nepravděpodobný. Nechte nějaký volný čas hýčkat vaše vlasy s zpevňující maskou.

7. srpna. Je čas aktualizovat svůj účes. Střih přinese do vašeho dne svěží, příznivou energii. Komunikační problémy vzniknou těm, kteří se rozhodnou změnit odstín vlasů. Chcete-li přilákat pozornost, udělejte neobvyklý styl.

8. srpna. Velmi dobrý čas na nový účes. Při barvení zvolte světlé odstíny. Henna pomůže posílit prameny. Pro styling vyberte neobvyklé doplňky.

9. srpna. Při plánování návštěvy salónu krásy pro tento den omezte svůj účes. Barvení vlasů dnes nedoporučujeme. Neobvyklý styl je vítán.

10. srpna. Pro období stříhání není vhodné. Přenos do jiné doby, budete udržovat dobré vztahy s přáteli.

11. srpna. Dobrá doba na stříhání a léčení vlasů. Chcete-li zlepšit sebeúctu, zvýrazněte, tónujte nebo radikálně změňte odstín. Preferovat je dávat klasický styl.

12. srpna. Získání peněz v životě umožní řezání špiček vlasů. Zbarvení je dobré pro milostné vztahy. Perm nezraní vlasy.

13. srpna. Skvělý čas na externí transformace. Střih vám dodá vitalitu a učiní vás zdravějším. Světlé odstíny, když zbarvení zesvětlí náladu. Tímto způsobempokládání, vytvořit neobvyklé rozloučení.

14. srpna. Ideální doba pro změnu obrázku. Účes se uleví od nepříznivců. Curling, zbarvení a nový styl dávají dobrou náladu.

15. srpna. Je to příznivé období pro odvážné experimenty s výskytem. Pro barvení zvolte přírodní prostředky. Nezapomeňte na aktivity na podporu zdraví.

16. srpna. Střih je kontraindikován. Je lepší nahradit kontinuální zbarvení barvením nebo zvýrazněním. Kadeře a snadný styling jsou nyní vítány.

17. srpna. Střih může způsobit nepohodlí. Teď můžeš být krásná. Ideální volbou by byly tmavé odstíny. A experimentování s tvarem vlasů nestojí za to. Můžete si vybrat lehký perm nebo klasický styling. Chcete-li posílit vlasy, použijte odvar bylin.

18. srpna. Špatný den pro stříhání vlasů. Při barvení zvolte světlé barvy. Extrémní styl je lepší odmítnout.

19. srpna. Změnit tvar nebo délku vlasů nyní nestojí za to. Rozhodnete-li se barvit si vlasy, vyberte si přírodní ingredience.

20. srpna. Úprava je nežádoucí, protože může způsobit nemoc. Chcete-li se zbavit negativních, můžete barvit vaše vlasy přírodní. Komplikovaný styling a curling by měl být opuštěn.

21. srpna Vytvořit nový obraz takového dne je prostě dokonalý. Díky účesu se zvýší finanční prostředky. Zbarvení dá idylu v milostném vztahu. Curling a nový styl se rozveselí. Nezapomeňte na topotřebují péči o vlasy.

22. srpna Dobrá doba na experimentování s vlasy. Vyplňte svůj život s čerstvými emocemi pomůže nový odstín vlasů. V tomto případě by měly být upřednostňovány přírodní tóny. Pro styling použijte světlé příslušenství.

23. srpna Chcete-li ušetřit úspěch, vzdát se účesů. Pro barvení jsou vhodné pouze přírodní produkty. Posílení postupů bude užitečné.

24. srpna. Střih musí být převeden do jiného období, aby nedošlo k přitažlivosti. Chcete-li změnit odstín vlasů, vyberte přírodní složky. Perfektní účes dne - chlupaté vlasy.

25. srpna. Kolaps bude pociťovat ty, kteří se odváží snížit. Neprovádějte experimenty se změnou barvy vlasů. Úspěšné budou pouze rehabilitační procedury a jednoduchý styling.

26. srpna. Zastřihování vlasů může způsobit, že jsou bez života. Krása může být pouze přírodním prostředkem. Z pokládky a curlingu musí být upuštěno.

27. srpna. Myšlenky o reinkarnaci je lepší odložit. Bude to nešťastné účesy a zbarvení. Jednoduchý, nekomplikovaný styling bude vhodný i dnes.

28. srpna. Účes provokuje negativní v podnikatelské sféře. Změna barvy slibuje nesouhlas. Odstranit napětí pomáhá elegantní styl.

29. srpna. Dnes bude důležitý nový tvar a délka srsti. Změna barvy vlasů je také vítána.

30. srpna. Střih povede ke skandálům. Pro zlepšení stavu vlasů pomůže barvení s hennou. Vlasy dneslépe se uvolnit.

31. srpna Jakékoliv kadeřnické procedury budou úspěšné. S experimenty s vlasy můžete souhlasit.