Lunární pedikúra. Působivé fotografické příklady - 2018

Každá moderní dívka pečlivě pečuje o sebe a svůj vzhled tak, že když odchází ze společnosti, je neodolatelná a muži ji neberou z očí. Pro tyto účely si můžete koupit okouzlující oblečení, jít do salonu krásy, ale nezapomeňte na elegantní pedikúru, protože je to velmi důležité. Kosmetické salony nabízejí spoustu různých variant, které dodávají krásu nohy, ale v tomto článku se zaměříme na pedikúru měsíce.


Historie pedikúry měsíce

\ t

Nejčastěji se věci, na které jsme dlouho zapomněli, vrátí do módy. To je přesně to, co se stalo s měsíční pedikúrou, tento postup byl populární ve 20. letech minulého století. Panny vysoké společnosti zradily krásu otvorů na nehtech na nohách a pažích. V těchto dnech byl výběr dekorativního laku docela nudný a monotónní, protože ho právě začali používat, ale nyní je volba téměř neomezená. Dívky malované lakem pouze část nehtu a malá část zůstala nedotčená. Módní přehlídka Dior, která se konala v roce 2007, dala měsíční pedikúru druhý život. Dekorace otvorů na nehtech se opět stala populární, kosmetické salony začaly nabízet návštěvníkům nové nápady na pedikúru měsíce. V roce 2014 se „Měsíc“ stal módním typem pedikúry, po kterém získal nový název „Hollywood Frenchi“

.

Příznivé podmínky pro používání měsíční pedikúry

\ t

Ihned nakreslete otvory - omyl, protože pro tento postup musíte nejprve připravit kůži nohou a hřebíky. Propřípravě tohoto postupu potřebujeme:

 • Nožní lázeň naplněná teplou vodou.

 • zpevňující kapalina pro nehtovou desku.

 • Běžný peroxid vodíku.
 • Krém nebo olej pro zvlhčení a zjemnění pokožky.
 • Odstraňovač laku na nehty (bez acetonu).
 • Zvláštní látka k odstranění pokožky.
 • Separátory pro prsty (pro další lakování nehtů).

 • Tyčinka pomerančovníku (pro přesunutí kůžičky).

 • Různé dekorativní laky (Matt, Neon, Magnetic, atd.)

 • Nástroj pro pedikúru (pinzety a nůžky).
 • Pemza nebo strouhač.
 • Soubory pedikúry.

Po všech postupech můžete začít provádět měsíční pedikúru.

Poté, co jste uvedli celý seznam položek, které byly uvedeny výše, budete plně připraveni na řízení. Nejprve musíte odstranit starou vrstvu laku, udělat to se speciální látkou pro odstranění laku (bez acetonu). Naneste změkčující krém na nohy a vložte je do lázně s teplou vodou. Počkejte 10-15 minut. Úplně se zbavte ztvrdlé kůže z povrchu nohou pomocí pilníku nebo pemzy. Dále si vezměte nůžky nebo kleště a vyřízněte nehty na délku tak, aby nepokryly nehtové lůžko. Je důležité si uvědomit, že je třeba řezat nehty v přímce, křivky jsou připojeny pomocí pilníku na nehty. Nesnažte seřezané rohy nehtové desky, může vážně ublížit, až do operace odstranit zarůstající nehtovou desku. Ošetřete kůžičku speciální látkou, abyste ji odstranili. Po několika minutách jemně vyjměte kůžičku oranžovou tyčí. Udělejte si masáž chodidel, předem je potřete olejem nebo krémem. Ošetřete nehty odstraňovačem nehtů. Naneste na základnu nehtové desky, která samotný hřebík zpevní. Jste připraveni na proceduru „Měsíční pedikúra“

Měsíční pedikúra pomocí šablon na bázi lepidla

Technika vytváření měsíční pedikúry je totožná s technikou používanou v pedikúru. Naneste vrstvu dekorativního laku, který bude použit pro základ nehtu (lunula). Často je to lehký lak, ale je možné aplikovat světlé barvy. Očekávejte úplné zaschnutí laku. Šablony by měly být umístěny tak, aby mírně pokrývaly část základny nehtu, která nebude natřena. Malovat nehty v hlavní barvě. Počkejte, dokud lak nezaschne. Povrchová úprava lesklým pláštěm.

]

Jak se vyrovnat s měsíční pedikúrou bez použití šablony?

Pokud zjistíte, že šablony jsou u konce, ale opravdu chcete udělat měsíční pedikúru, řekneme vám, jak se s touto situací vyrovnat. Budete potřebovat trochu trpělivosti a znalostí technologie. Chcete-li začít, vezměte si dekorativní lak a naneste jej podél obrysu základny nehtu (měsíc). Řádekmusí být rovné a přiměřené. Ne každý to dostane hned poprvé, ale nemusíš být rozrušený. Vymažte špatně načrtnutý obrys dekorativního laku a znovu jej protáhněte. Musíte se snažit o tvar "půlměsíce", nakreslit ho co nejplynule, tužka na rty vám v této věci pomůže. Nakreslete tužkou tlustou čáru, přebytečnou látku vymažte vatovým tamponem (namočeným v odličovači). Přebytek ozdobného měsíčního laku lze odstranit odstraňovačem laku na nehty. Očistěte zbytek nehtové desky, můžete okamžitě použít pár vrstev laku. Pomocí laku jiné barvy můžete korigovat nerovnosti poslední vrstvy laku. Pokud chcete ozdobit měsíčky, použijte náušnice, malé oblázky, kresby atd. Neexistuje žádné pořadí umístění kamínků a oblázků, mohou být náhodně umístěny po celé ploše nehtu nebo pouze v části základny. Na konci naneste vrstvu vrchního nátěru.

Nové možnosti pro měsíční pedikúru

Pedikúra je naprosto nudné cvičení, aby bylo možné zradit svou chuť na pedikúru měsíce, používat nápady od specialistů na nehty. Kontrastní odstíny jsou naše všechno. Zapomeňte jednou a provždy na omezení v pastelových barvách. Nyní můžete použít zlaté, černé, červené, modré odstíny. Stříbrný měsíc a matné nehty tmavých barev vypadají velmi pěkně. Neměli byste si zvykat na měsíc ve formě měsíce, lze mu dát libovolný tvar, použít svou představivost 100%.Lunární design lze provést, jako na všech nohách nohou, a pouze na jednom z prstů. Velmi dobrým řešením by byla myšlenka s kombinací měsíce a francouzské pedikúry. K dosažení hodnotného výsledku je třeba uspořádat špičku nehtu a jeho základnu v jiné barvě

.

Nejlepší doba pro pedikúru na Měsíci

Věděli jste, že nejlepší čas na pedikúru je považován za páteční noc? To je nádherné období, kdy pracovní týden skončil a můžete si dopřát kosmetické procedury nebo relaxaci. Pokuste se v této době udělat pedikúru a budete příjemně překvapeni.