Červená pedikúra: nápady a novinky 2018

Stylová pedikúra v červené barvě je skutečným trendem roku 2018. Jak je známo, tento odstín byl vždy považován za symbol vášně, emocí, lásky a určité impulzivity. Samozřejmě, ne každé děvče se toto rozhodnutí líbí. Přesto jsme pro vás připravili výběr z nejoriginálnějších, moderních verzí designu pedikúry v červené barvě.

Navzdory skutečnosti, že červená barva je velmi aktivní a jasná, vypadá to, že je ženská a atraktivní. Zároveň tento odstín vypadá dobře s otevřenými botami a kombinuje se s téměř všemi obrazy. A vůbec nezáleží na tom, zda to bude každodenní nebo večerní koktejl.

Monochromatický povlak

Pokud jde o pedikúru, doporučujeme nejprve péči o základní péči. To je, zpracovat paty, kůžičku a uspořádat délku nehtů. Pouze s tímto vědomím bude pedikúra vypadat opravdu přitažlivě.

Pokud jde o odstín, klasická červená barva je ideálním řešením, pokud se vám nelíbí různé vzory, kamínky a zbytek dekoru. Ostatní odstíny vypadají stejně atraktivní. Například, šarlatové, tmavě červené nebo dokonce víno. Každá z těchto možností bude relevantní v roce 2018.

Kamínky a flitry

\ t

Snad nejoblíbenější výzdobou pro měsíčky jsou vždy kamínky. To není překvapující, protože dávají velmi krásný lesk a nevypadají současně velmi vulgárně. Ale ještě hodnězávisí na kvalitě kamínky. Proto často zkušený řemeslníci doporučují vybrat světově proslulé krystaly Swarovski. Jsou prezentovány v několika velikostech a odstínech, takže si můžete snadno vybrat vhodnou možnost.

Všimli jsme si však, že tento dekor je nejvhodnější pro letní sezónu, kdy všichni nosí otevřené boty. Na druhé straně, v chladném období, mnozí jsou konfrontováni s tím, že kamínky přicházejí odtržené. Pro tuto dobu doporučujeme jako dekor použít jiskry. Vypadají méně atraktivní a nezpůsobují žádné nepříjemnosti. Kromě toho existuje obrovská paleta barev, takže si můžete vybrat nejvhodnější barvu. Mimochodem, dívky se často zastavují v kontrastní variantě nebo odpovídají laku.

Francouzská a měsíční manikúra

\ t

Pravděpodobně každá dívka alespoň jednou v životě udělala francouzskou nebo měsíční manikúru. Ve skutečnosti to není překvapující, protože věčná klasika bude vždy v módě. Tato možnost je navíc skvělá pro pracovní dny a firemní akce. Co když je to trochu mimo pravidla? Nabízíme trochu experimentovat, porušit pravidla a udělat klasickou francouzštinu v červené barvě. Věřte mi, že to není o nic méně atraktivní, ale zároveň velmi působivé!

Pokud jde o měsíční manikúru, je vhodná i pro experimenty s barvami. Červená verze je ideálním řešením pro letní sezónu. Proto je skutečnýženy módy často používají to jako přízvuk v monochromatickém obrazu. Vypadá to opravdu úžasně! Mimochodem, pokud chcete, můžete kombinovat několik odstínů v pedikúru. Například, aby francouzský nebo měsíc design v červené a bílé nebo červené a černé.

Stylový nehet

Výkresy jsou samozřejmě relevantní nejen pro manikúru, ale také pro pedikúru. Dívky si stále častěji vybírají originální možnosti jako alternativu k jednotnému potahu. Proto jsme pro Vás připravili výběr nejoblíbenějších výkresů, které pomohou určit design.

Květinová kresba

Květy budou vždy nejoblíbenější mezi různými vzory na nehtech. To není překvapující, protože jsou vždy spojeny s lehkostí, krásou a žensostí. Ale je to právě tento efekt, kterého dosahují všechny dívky, které se o sebe postarají.

Pedikúra v červené barvě je vynikající základnou pro květinový vzor. To může být velký květ na miniatuře nebo rozptyl malých květů. Ale stále nejčastěji můžete vidět růže, tulipány, chamomiles, hortenzie a máky. Doporučujeme věnovat pozornost odstínu květinového vzoru. V tomto případě jsou nejlepší červená, černá, žlutá, bílá a modrá. Ale jiné možnosti jsou přijatelné, takže si určitě vyzkoušejte svou vizi krásné.

Koketní motivy

V roce 2018 doporučujeme vyřadit všechny limity a výjimky. Zvolte neobvyklé promůžete si vybrat i v pedikúru. Zkuste zdobit měsíčky s romantické srdce, rty a různé roztomilé vzory. Samozřejmě, že to vypadá velmi jemně, dívčí, možná naivní pro někoho, ale stále stylové. Ujistěte se, že takový design v červené barvě rozhodně nebude ignorován.

Geometrický design

Skutečným trendem roku 2018 bude stále geometrie. Jasné linie, geometrické tvary, cikcaky - to vše je důležité nejen pro manikúru, ale i pro pedikúru. Nespornou výhodou tohoto designu je jeho jedinečnost. Protože kombinace čar a tvarů je neuvěřitelně velké číslo. Kromě toho může být takové provedení provedeno nejen v jedné barvě, ale také v několika odstínech. Každý z nich vypadá svou vlastní atraktivní a originální.

Lisování

Pro ty, kteří plánují stylovou pedikúru doma, doporučujeme zakoupit si sadu na razítkování. Obsahuje několik laků, speciální škrabku a desku s výkresy a razítkem. Je to docela jednoduché použít, ale před použitím na měsíčky, je lepší cvičit na papíře. Nejprve je třeba připravit nehty a aplikovat vrstvu laku. Poté by měl být na desku nanesen malý nátěr se vzorem a přebytek by měl být odstraněn škrabkou. Poslední etapou je otisk vzoru a jeho přenesení do nehtu. V případě potřeby můžete použít vrchní nátěr.

Pedikúra v červené barvě vypadá opravduskvělé bez ohledu na roční období. Takže neváhejte experimentovat, i když jste byli na pozoru před tímto odstínem. Koneckonců, výsledek může překročit všechna očekávání.