Moderní pedikúra v černé barvě: Nápady pro rok 2019 na fotografii

Obsah:

 1. Trendy černé pedikúry
 2. Kombinace černé a bílé
 3. Černá pedikúra s pláštěm
 4. \ t
 5. Černá pedikúra s kamínky
 6. \ t
 7. Černá pedikúra s designem
 8. Černá pedikúra s kamifubuki
 9. Černá pedikúra s fólií
 10. Černá pedikúra s jiskry
 11. Novinka černá pedikúra - 2019

Při vytváření nového obrazu pro každou krásu je důležité zvážit nejen styl oblečení, ale i správně zvolenou manikúru a pedikúru. Musíte souhlasit s tím, že půvabné nohy, obuté v sandálech s otevřenými prsty, dávají každé módní ženě elegantní vzhled a doplňují obraz. Ale pokud v otevřené oblasti neudržované měsíčky vykukují, obraz bude zkažený a vezme se na nedbalý pohled. Pokud děláte pedikúru, musíte zvolit správnou barvu laku. Stín by měl odpovídat barvě šatníku, který budoucí majitel pedikúry často dává přednost nošení. Nejpohodlnější barva je černá. Že je ideální pro jakýkoliv styl oblečení. Zvláště proto, že patří do klasiky. Dnes nabízíme možnost věnovat pozornost pedikúre v černé barvě a diskutovat o všech nových nápadech na její realizaci, které jsou populární v roce 2019.

Trendy v černé pedikúre

Pedikúra vyrobená v černé verzi je brutální a drsná. Černá je schopna propůjčit ženskému obrazu luxus a závažnost. Tento typ pedikúry využívají především sebevědomí jednotlivci, kteří vždy znají svou hodnotu. Zvláště krásné měsíčky vypadají černé, pokud je barva lakupřidat různý dekor nebo kombinaci několika odstínů. Tato volba je v dokonalém souladu s jakoukoliv obuví vyrobenou v různých barvách (béžová, červená, stříbrná).

Kombinace černé pedikúry s bílým odstínem

Bílá a černá byla vždy v módě. Tyto barvy vypadají obzvláště krásné ve dvojici. Hlavní barva je černá a bílá kresba je hotová (květiny, monogramy, tečky, hvězdy a pruhy). Vše záleží na představivosti a dovednosti samotného mistra. Můžete přidat ozdoby s řadou značkových doplňků (brokát, bujóny, tření).

Černá pedikúra s pláštěm

\ t

Dívky, které by chtěly experimentovat, by měly používat pedikúru z černé bundy. Nesmí se provádět na všech nehtech, ale pouze na jednom. Nejvhodnější možností je provedení tohoto prvku na palci. Koneckonců, na to bude bunda vypadat nejlépe. Zvláště pokud je zdobena kameny nebo kamifubikami.

Černá pedikúra s kamínky

Kamínky jsou nejoriginálnější a nejuniverzálnější možností pro provádění černé pedikúry. Opravdu, z třpytících se kamenů může provádět různé ozdoby. Například hřebík ukazováčku může být zcela vyložen s třpytivými kamínky. Když budou vystaveni slunečnímu světlu, budou zářit, což přitáhne pozornost ostatních. Také s kamínky můžete provádět lesklé pruhy a díry.

Černá pedikúra s designem

Černápedikúra poskytuje vynikající příležitost k tomu, aby na svém pozadí vystupovala celá řada typů designu. Tmavý stín je navíc schopen zdůraznit všechny potřebné prvky ozdob. Jako design mohou být samolepky, nakreslené buňky, tečky, vzory, kostky. Stojí za to připomenout, že velký počet barev může zcela zkazit pedikúru a dát jí levný vzhled. Zlaté stuhy lze použít pro lakování černým lakem, protože zlato bylo a bude vždy v trendu. V některých případech mistři pedikúry pokrývají nehty matnou povrchovou úpravou, která dámským prstům dodává určitou hádanku.

Černá pedikúra s kamifubuki

Chcete-li vytvořit zajímavou a spíše neobvyklou pedikúru v černém, měli byste si zvolit kamifubuki jako doplněk. Vypadají docela kontrastně a zajímavě. Tato varianta designu je ideální pro ženy módy, které nemají rádi objemné kameny a kamínky. Kamifubukov rozložil rohy nebo díry a v některých případech zdobí celý hřebík. Například, množství bílých a červených kamifubuki, které zdobí palec bude vypadat skvěle.

Černá pedikúra s fólií

Chcete-li vytvořit originální a snadno použitelnou pedikúru, měli byste zvolit černý lak v kombinaci s fólií. Koneckonců, lesklé prvky dokonale ladí s černou. Fólie lze použít v různých barvách. Konstrukce tohoto charakteru se provádí hlavně na nehtech palce a ukazováčku.

Černá pedikúrajiskry

Černý lak, kombinovaný s třpytem, ​​se stal nejvýhodnější variantou designu nehtů. Flitry mohou být stříbrné nebo zlaté odstíny. Mohou vyzdobit nejen celý hřebík, ale částečně. Například můžete provést bundu, ve které je levá strana nehtu pokryta stříbrnými jiskrami a pravá strana černým lakem. Je také možné vyrobit díry ze zlatých flitrů umístěných na základně měsíčku. Ale nepřehánějte to, jinak bude celá myšlenka zkažená.

Novinka černá pedikúra 2019

Rok 2019 potěší všechny ženy novými výrobky a trendy. Tyto novinky nevynechaly pedikúru. Trendem roku byla černá pedikúra v kombinaci s různými barevnými odstíny. Například hřebík palce je potažen béžovým nebo červeným lakovým povlakem a na dně nehtu je vytvořena černá díra. Zbývající nehty jsou pokryty černým lakem. To je také módní v roce 2019 dělat černou pedikúru, kde restriktivní linie modré a černé spojení je na palci. Modrá může zaplnit nehet. Linka je převážně z bílého nebo stříbrného povlaku. Ale nejoriginálnější a nejoblíbenější byla varianta designu ve stylu geometrických tvarů. Tato ozdoba se nachází na palci palce, protože je zde více místa pro kreslení. Z bílého, černého a béžového laku nebo barev jsou kresleny trojúhelníky uspořádané chaoticky. Zbývající nehty jsou pokryty černou barvou.

Černý byl a budevždy trendy. Koneckonců, s jeho pomocí mohou krásy nejen skrýt své nedostatky, ale také zdůraznit jejich zásluhy. Tak, dívky s pomocí černé pedikúra dá své malé prsty neodolatelné a romantické. Nejdůležitější je vybrat ten správný design.

) 85))