Gel lak: populární paleta barev a módních značek jarního léta 2018

Moderní ženy se starají o svůj vzhled, to se týká nejen obličeje a oděvu, ale i dobře udržovaných rukou ženy. Život ve městě však vyžaduje velmi nepříjemný životní styl, ve kterém je těžké udělat si čas na nejjednodušší manikúru a pedikúru, protože běžné laky jsou nepraktické a rychle ztrácejí atraktivní vzhled.

Klady a zápory manikúrového gelového laku na jaře av létě 2018

Reliéf přišel s vynálezem gelového polštáře, nyní si žena může být jistá, že její krytí jí bude sloužit po dostatečně dlouhou dobu a po pár dnech po aplikaci manikúry se nepadne. Také gelový lak přispěl k rozvoji umění manikúry, mistři objevili pro sebe rozsáhlé možnosti tvorby mistrovských děl, možnost ozdobit nehtovou desku kamínky, kameny, třením a dalšími prvky dekoru. Manikúra se stává velmi jemným uměním, které skrývá spoustu tajemství. Gel Polish je směs běžného laku na nehty s gelem, který má dobrou vůni, neodlupuje se a velmi rychle schne pod UV lampou. Všechno ostatní v gelu je bez škodlivých látek, které by mohly zkazit nehty. Kontakt s vodou, čištění bytu, práce - to vše neohrožuje vaši dokonalou manikúru, gelový polštář si uchová svůj atraktivní vzhled po celou dobu používání.

Gel se používá nejen pro manikúru, ale i pro pedikúru. I když tyBudete vždy nosit uzavřené boty, kryt se neodlomí a nebude se odlupovat. Menším nedostatkem tohoto nátěru bylo použití speciálních nástrojů pro jeho správné použití: UV - lampa, základna, vrchní nátěr, základní nátěr, klinser. To vše však lze volně zakoupit v každém kosmetickém obchodě nebo kosmetickém salonu, a pokud nechcete utrácet peníze navíc za služby specialistů, můžete se naučit, jak aplikovat gelový polštář doma nebo navštěvovat speciální kurzy.

Lak na nehty design: nejlepší barevná paleta na fotografii

\ t

V roce 2018 byla v horní části móda použita jemná světla, například karamel, krém, růžová a světle hnědá. V žebříčku populárních stále zůstává černý gel lesk, červená, světle hnědá.

]

Stručný přehled populárních značek lakového gelu s fotografickými příklady designu manikúry

V současné době existuje mnoho výrobců gelových leštidel, ale ne všechny z nich patří k nejlepším. Jaké firmy si zaslouží naši pozornost?

CDN - nádherná gelová polská společnost pro tvorbu pružinového designu

Velmi známá společnost, která položila první cihlu ve výstavbě vysoce kvalitní výroby gelového leštidla. CDN byla vůbec první ve správném poměru, aby míchala lak a gel, aby získala kvalitní výrobek, který osloví všechny ženy na světě. A dnes je tato značka stále velmi populární.výrobce gelu.

Kodi Professional Gel Polish: nejlepší fotografické příklady manikúry ve skutečnosti

Společnost je velmi populární, ale to nebylo dosaženo tak dávno. Nyní může konkurovat známým globálním značkám. Kodi Professional vám nabízí vysoce kvalitní produkty za přijatelné ceny, stejně jako velký výběr barev laku. Profesionální mistři manikúry a pedikúry hodnotili kvalitu a dostupnost vyráběného gelu. Více nedávno, značka vyvíjí nové laky založené na rostlinách a bylinách.

Masura - ruská firma na bázi gelu pro použití na jaře 2018

Jedna z domácích společností, která vyrábí vysoce kvalitní gelové leštidla. Velká pozornost je věnována charakteristikám výrobku: dostupnost, složení, kvalita. Samozřejmě, že tato značka získala popularitu nejen v Rusku, ale také se dlouhodobě etablovala v Evropě.

OPI

Zahraniční společnost, zejména z Ameriky, která vyrábí své výrobky s využitím nejnovějších technologií, vysoce kvalifikovaných odborníků as láskou k jejich práci. Výsledkem je, že značka získala popularitu v mnoha částech světa a pokračuje v tomto směru. Ceny jsou průměrné, nepřesahují normu. Nejčastěji tento produkt používají profesionální mistři v kosmetických salonech.

ORLY

Další známá americká společnost, která najednou obsadila první poziciv hodnocení. Společnost je známá tím, že do tohoto světa přináší myšlenku francouzské manikúry a specializovaného sušení nehtů. Výrobky této společnosti nejsou příliš rozmanité, ale kvalita, originalita a jas barev zastíní tuto malou nevýhodu.

TNL

Dobrá značka, která vyrábí pouze kvalitní gelové leštidla. Značka je ruská, ale má dobře rozvinutou výrobu v Jižní Koreji, což je důvod, proč má nejnižší cenu mezi všemi slavnými výrobci gelových laků a zaujímá s nimi stejné pozice. Výrobce je celosvětově žádán, jak je populární v Evropě, SNS a Asii.

Bluesky

Slavná čínská společnost, která vyrábí vysoce kvalitní a kreativní produkty pro pokrytí nehtů. Klíčovou specializací firmy je výroba gelu. Bluesky Vám nabízí více než 250 odstínů, které si mnoho výrobců nemůže dovolit. Společnost je populární po celém světě a ceny produktů jsou poměrně nízké.

RuNail

Velmi populární značka na ruském a ukrajinském trhu krásy. Ceny jsou průměrné, ale kvalita je velmi vysoká. Mnoho žen z módy a manikúry odborníci měli čas na hodnocení kvality gelu polské od společnosti RuNail. V nedávné době se společnost začala přesouvat na evropský trh a postupně pro něj získává slávu a význam.

CANNI

Velmipopulární asijský výrobce. Výrobky této značky si pochutnaly nejen místní, ale i obyvatelé jiných zemí. Je to bohatá přítomnost různých barev a odstínů, které tuto značku doporučují ženám po celém světě.

Jak vidíte, v současné době existuje několik známých značek, které produkují gelové leštidla. Těchto devět (ORLY, TNL, RuNail, CDN, Bluesky, CANNI, OPI, Masura, Kodi Professional) lze oddělit od hlavní masy a označit je za nejoblíbenější, nejslibnější a vysoce kvalitní výrobce gelových leštidel. Samozřejmě existuje mnoho dalších populárních značek, jako jsou: Sophin, Patrisa Nail, Irisk Professional, Rimmel a další, které produkují dobrý výrobek, ale jeho kvalita je horší než u výše uvedených značek a jejich ceny jsou nepřiměřeně vysoké.