Nejkrásnější parky na světě: Foto průzkum úžasných míst klidu

Park je zelený ostrov klidu a potěšení, který vám umožní uniknout z životně důležité rutiny, chodit ve stínu zeleně a obdivovat přírodní krásy zahrnující celý svět. Nejkrásnější parky vesmíru - zázrak vytvořený přírodou a lidmi. Obal a popis všech nejkrásnějších míst na planetě není skutečný. Pokusíme se ale projít nejkrásnějšími parky Ruska a Evropy, vybrat nejzajímavější park v Moskvě a Petrohradu, projít se nejkrásnějšími parky v oblasti Krymu a Moskvy a vybrat si z nejkrásnějších národních parků, zkuste se podívat do těch nejkrásnějších parků na světě. Začněme s Moskvou.

Nejkrásnější parky Moskvy

Moskva je uznávaná jako jedno z nejzelenějších měst světa, zejména moderní Moskva - to jsou nejneobvyklejší parky, které jsou právem považovány za jeden z nejstarších parků - „Gorkého parku“. V "moderním zpracování" je nejstarší park v Moskvě nejkrásnějším parkem ve městě. Návštěva dnes, ocitnete se v klidné, relaxační atmosféře a pocit klidu míru nejkrásnější park v Moskvě.

Nebudeme daleko od Moskvy a navštivte nejkrásnější park v moskevské oblasti. Arkhangelskoe majetek, který je v podstatě palác a park a poměrně útulný koutek matky Ruska, patří mezi nejkrásnější oblasti moskevského regionu. Park je vyzdoben komplexem budov postavených italským architektem Giovanni Petondi. Velkolepost parku v "Arkhangelsk" s názvem "Moskva Versailles."

Nejkrásnější parky v Petrohradu

Teď jdeme do Petrohradu. Nejkrásnější park v Petrohradu je považován za park Peterhof s jeho hlavní atrakcí - fontány. V celém parku je více než 60 nádherných fontán. Procházka územím tak úžasného parku je potěšením. Je třeba poznamenat, Park Letní zahrada. Tento nádherný park začal fungovat v osmnáctém století. Je vyroben v barokním slohu. Na území mnoha krásných soch a unikátních fontán. Je tichý a nějak klidný, ale někdy je ticho prostě nutné.

Nejkrásnější parky na světě

Procházka nejkrásnějšími parky planety Země. Park Keukenhof, zvaný "Zahrada Evropy". Tato krása je pestrá paleta více než sto druhů. Krása, kterou nelze popsat slovy, je třeba ji vidět.

Park Yuyuan je nejkrásnější park v Číně. Přeloženo znamená "zahrada klidně odpočívat". To je považováno za nejefektivnější ukazatel krajiny zahradnictví designu v Číně.

Rikuhyen Park se nachází v Japonsku. Jedná se o koutek potěšení, klidu, jednoho z nejkrásnějších parků v zemi Japonska. Obyvatelé země jsou na tento park velmi hrdí.

Central Park "Green Lungs of Manhattan" - park v New Yorku. Křemencové skály jsou hlavní atrakcí nejkrásnějšího parku a hlavní a hlavní atrakcí je výtahový komplex, který jenejvyšší na světě a vyhlídková plošina ve výšce 360 ​​metrů, kde se výtahy berou turisty.

Nejkrásnější parky v Evropě

Švédsko, Helsingborg, Sofiero Park. Tento park je uměleckým dílem. Známý po celém světě pro své nádherné rododendrony, které zaplňují celý park. Sofiero je nejkrásnější park v Evropě - nebe na zemi, které stojí za to navštívit každého turistu.

Holland, Lisse, Keukenhof Park. Stojí za to vidět na vlastní oči, jen aby to bylo možné jen dva měsíce v roce, na jaře. Park má sedm milionů tulipánů různých typů. Tato přehlídka květin.

Francie, Paříž, Park Lucemburské zahrady. Místo, kde si můžete odpočinout nejen svou duší, ale i svým tělem. Park a palác jsou vyrobeny v italském stylu, postaveném na počátku sedmnáctého století. Park má spoustu míst pro rekreaci pro děti i dospělé.

Maďarsko. Budapešť. Park Varoshliget - "městský park". Nejkrásnější park nejen v Evropě, ale na světě. V parku se nachází krásný hrad, nádherná příroda, spousta míst pro děti k odpočinku.

Nejkrásnější parky Krymu

Je čas navštívit Krym. Spousta krásných míst, ale chci zmínit park Alupka - místo fontán a jezer na území Vorontsovského paláce. To je známé pro různé rostliny a keře, nádherné přírody, stejně jako mnoho atrakcí. Musí se přesvědčit.

Jeden z nejstarších parků na Krymu - Mishorskyho parku nelze ignorovat. Má nejdelší uličku na pobřeží Krymu, všechny druhy exotických rostlin.

A samozřejmě Nikitsky Botanical Garden je sbírka světové flóry. Není dostatek slov k popisu rozmanitosti odrůd rostlin ... Musíme vidět krásu tulipánů, krásu archdeys, jedinečnost kaktusů a mnoho dalších rostlin. Na území se nachází zábavní park pro aktivní odpočinek s celou rodinou.

Nejkrásnější národní parky

Výzvou je vybrat nejkrásnější národní park, obrovský výběr, popisujeme jen několik z nich. Nejkrásnější národní park je národním parkem Tikal a nachází se daleko v džungli. Jedinečná zřícenina sídliště Maya, rozmanitá divoká zvířata, jedinečná příroda fascinuje. Je třeba poznamenat, jeden z nejkrásnějších národních parků - Kakdu, který se nachází v Austrálii. Park je nasycen velkým počtem vzácných zástupců flóry a fauny. Můžete také obdivovat jedinečné vzory na skalách a starověkých spisech.

Nejkrásnějším národním parkem, nenapodobitelným svou krásou, je národní park Oulanka, Finlandia, jedinečná příroda nedotčená civilizací. Zde najdete mnoho rostlin a živočichů vyhynulých druhů. V zimě je vše pokryto sněhem, v létě různé houby a bobule.

Národní park Krka, Chorvatsko, je oprávněně nejvícekrásný národní park. Toto kaskádové vodopády, neuvěřitelná krajina, fascinující pro svou krásu.

Nejkrásnější národní parky na světě lze dlouhodobě vypsat, ale je třeba poznamenat nejkrásnější národní park Serengeti v Tanzanii v Africe. Rozmanitost divokých zvířat činí park jedinečným.