Nejkrásnější ulice na světě

Ulice - část osady. V obvyklé podobě se nachází ve dvou řadách domu a mezi nimi prostor pro pohyb. Každá lokalita má svou vlastní ulici, která si zaslouží pozornost. Pojďme si dovolit říct o těch nejkrásnějších z nich a projít se fascinujícími kouty světa. Kterou ulici a ve kterém městě si zaslouží zvláštní pozornost?

Lombad Street - jedna z nejkrásnějších ulic na světě

Když jste v San Franciscu, ujistěte se, že jdete na Lombard Street, získáte nezapomenutelný dojem ze silnice s šílenými klikatými zatáčkami, postavenými pod velkým svahem, díky kterému se auta pohybují velmi opatrně a pomalu. Tato ulice je také známá svými viktoriánskými budovami. Lombard Street je množství zeleně a okouzlujících záhonů.

Nejkrásnější ulice: fotografie hlavní ulice v Molyvosu

Molyvos je krásná malá vesnice v Řecku a nejkrásnější místo v zemi. Její ulice nelze poznamenat. Hlavní ulice obce je dlážděná kamenem a orámovaná vistárie. Ulice je ovinuta kolem větví této neobvyklé rostliny a je vždy ve stínu. A když kvete wistárie, všechno kolem je malované v jemné, fialové barvě.

Ulice Hörstrasse

Německo, město Bonn. Hershtrasse Street je skutečný třešňový tunel. Neobvyklá krása vládne na ulici brzy na jaře, kdy jsou třešňové květy vysazeny v podobě tunelu. Kvetoucí, plodné stromy tvoří kopuli světle růžové barvy a v nocičasem světla luceren je pocit, že se ocitnete v úžasné pohádce. Po zbytek roku je ulice Hörstrasse stejně útulná a příjemná pro procházky.

Crémieux Street - nejen nejkrásnější název ulice

Francie. Paříž Když se dostanete do této čisté ulice, budete se cítit jako doma pohodlně. To je pravděpodobně způsobeno tím, že ulice je plná květin v květináčích, nebo možná kvůli domům malovaným v různých barvách, s obrazy rostlin a zvířat na nich namalovaných.

Steinerova ulice

Steiner Street sídlí v San Francisco, USA. Ulice je mimořádná a velmi krásná. Izvstna svým půvabným domům s původní architekturou. Jejich špičaté střechy a fasády, malované v jasných, barevných odstínech, dávají ulici nezapomenutelný, lákavý vzhled. Ulice je známá již od osmnáctého století a nyní je historickým místem, které navštěvuje mnoho turistů.

Rua Gonzalo de Carvalho Street - jedna z 25 nejkrásnějších ulic

Nejkrásnější a neobvyklá ulice na světě je v Brazílii. Když se dostanete na tuto ulici, je tu pocit, že se ocitnete v hluboké džungli a nějaká neviditelná síla skrze neprůchodnou džungli položila kus civilizace. Ulice je zarostlá lesními stromy, protože pohled shora na Rua Gonzalo de Carvalho je těžké popsat slovy. Tato podívaná je jedinečná a krásná.

Nerudova ulice

Přejděte do Prahy. Nerudova ulice - jedna z nejkrásnějších ulic nepouze v Praze, ale i v Evropě. Domy této ulice jsou malovány v pastelových odstínech různých odstínů a fasády jsou zdobeny různými vyřezávanými dekoracemi. Procházka po této ulici přinese spoustu potěšení.

Camden Street

Anglie. Londýn Camden Street je právem hodnocena jako první z nejjasnějších ulic na světě. Jeho rozmanitost je fascinující. Po této ulici budete mít nezapomenutelný dojem.

Ulice Makhovaya - nejkrásnější ulice Moskvy

A my jsme v Rusku v Moskvě. Fly Street je centrum Moskvy. Ulice je krásná pro své historické a architektonické stavby a památky. Když se dostanete do Moskvy, tuto ulici nelze ignorovat a určitě byste měli vidět všechny její památky.

Arbat Street - další z nejkrásnějších ulic Moskvy na procházku

A opět jsme v Rusku, v Moskvě. Moskva a Arbat jsou navzájem nedílnou součástí. Arbat je nejkrásnější a nejkrásnější ulice nejen v Rusku. Arbat je známý po celém světě. Přítomnost mnoha umělců, hudebníků, herců a dokonce i cirkusových umělců zdobí nejpestřejší ulici světa. Mnoho památek slouží jako dekorace pro nejvíce "hlavní" pěší ulice v Moskvě.

Ulice Gamla Stan

Pro návštěvu ulice Gamla Stan ve Stockholmu je nutné vidět krásu vlastníma očima. Historické budovy z třináctého století. Jejich nádherná architektura je fascinující. Původní budovy oslňují svou rozmanitostí a kamenité dlážděné uličky se podobajío těchto vzdálených časech.

Ulice Vila de Gracia

Jedním z nejkrásnějších a nenapodobitelných míst v Barceloně ve Španělsku je Vila de Gracia. Tato historická ulice nelze označit za nejneobvyklejší a nejkrásnější ulici na světě, kde jej zvláštní dekorace dává fantastickému a nezapomenutelnému výhledu.

Pouliční koberec

Pokud jste na návštěvě na Kanárských ostrovech, měli byste určitě vidět zázračnou ulici - ulici Koberec v obci La Orotava. Domy, které byly postaveny v 18-19 století, zdobí tuto ulici. Jeho nejvýznamnější výzdobou je koberec, vyrobený z vulkanického písku. Koberec skladby vypadají velmi barevné a realistické.

Ulice La Rambla

Španělsko, Barcelona. Nejzelenější a nej majestátnější ulice na světě je La Rambla. Mnoho plantáží a květinových záhonů dává ulici nezapomenutelný a nádherný výhled. Fontány, které se objevují na cestě, přidávají trochu tajemství a starobylé budovy vytvářejí neuvěřitelnou atmosféru.

Ulice Piccadilly - jedna z nejkrásnějších ulic

Při návštěvě Londýna ve Velké Británii byste měli určitě projít ulicí Piccadilly Street. Fontány, historické budovy, architektonické kompozice zanechají na ulici jen příjemný dojem.

Via Dolorosa Street

Kdo byl v Izraeli v Jeruzalémě, byl rozhodně na Via Dolorosa. Tato ulice smutku je známá po celém světě a vyznačuje se jedinečnou krásou. Ulice je plná všeho druhunáboženské památky. Kamenná a drsná krása této ulice láká nejen věřící, ale i stovky tisíc turistů.

Via Appia Street

Tak jděte do Itálie do Říma. Via Appia je archeologická památka Říma. Ulice prochází starobylými zříceninami, klasické budovy dávají ulici okouzlující vzhled. Procházka po ulici Appia zanechá jen pozitivní dojmy a příjemné vzpomínky.

Ulice Shambles

Anglie. Město York. Shambles Street je krása starých budov s dřevěnými rámy a neobvyklými křivkami. Po této ulici budete překvapeni, jak tyto složité domy mohou viset přímo nad hlavou.

Nejkrásnější ulice Petrohradu: Něvský prospekt

Pozoruhodná ulice Petrohradu se nazývá Nevský prospekt. Ulice je ideální pro objevování krásného města, protože vám umožní vidět spoustu památek historického města.

Nejkrásnější ulice Paříže: Champs-Élysées

Champs-Élysées není jen nejznámější ulice Paříže, ale také nejkrásnější. Popularita ulice je díky své blízkosti pařížských zajímavostí. Nakupování a spousta kaváren poskytne příležitost odpočinout si při procházce po krásné ulici ve Francii.

Nejkrásnější ulice Rostov na Donu: Bolšaya Sadovaya

Bolšaya Sadovaya Street je centrální v Rostově na Donu. Chůze podél Bolshaya Sadovaya, můžete vidět mnoho budovz minulosti, památek a dalších známých památek.

Po celém světě se nenajdete jako ulice jako dva hrách v lusku. Každá ulice je svým způsobem zajímavá a jedinečná. Ale bez ohledu na to, jak se snažíme popsat krásu slovy, je stále lepší vidět na vlastní oči.