Nejkrásnější hotely na světě: Přehled deseti úžasných míst k pobytu v resortu

Počítat počet hotelů na světě je prostě nemožné. Ne každý hotel je však připraven se chlubit elegantním stylem a krásou, měřítkem a mimořádnou architekturou. Tým PIX-feed nabízí seznam nejkrásnějších hotelů na světě, které překvapí neuvěřitelnou architekturou a originalitou interiéru.

Atlantis The Palm je nejkrásnější hotel v Dubaji

Atlantis Palm je považován za jeden z nejkrásnějších hotelů na planetě. Pěthvězdičkové hotely se od sebe výrazně liší. Atlantis Palm získal pět hvězdiček vpravo. Ve dvou budovách spojených mostem je více než 1500 hotelových pokojů pro rekreaci. Každý pokoj je vyroben ve vlastním stylu. Široká nabídka zábavy v hotelovém komplexu vám umožní vychutnat si odpočinek naplno. Na Atlantis Palm, turisté těšit nejen na krásu hotelu, fantastické infrastruktury, ale také ohromující písečné pláže na břehu Perského zálivu.

"Four Seasons Hotel Lion Palace" - nejkrásnější hotel v Rusku

Nejkrásnější ruský hotel se nachází v legendárním hrdinském městě Petrohrad. Foto "Dům s lvy" každý ví od střední školy. Čtyřhvězdičkový hotel Lion Palace se nachází v historickém domě, který během restaurování zachoval stejnou historickou atmosféru. Mramorová schodiště, žulové sloupy, úžasné lišty - to vše je pečlivě restaurováno a činí hotel jedním z nejkrásnějších v Rusku. Duch imperialismu stoupá rovnou do krásné atmosférypokoje, které jsou sto osmdesát tři.

Nejkrásnější hotel v Indii: „The Oberoi Amarvilas“

Luxus a krásu pětihvězdičkového indického hotelu Oberoi Amarvilas potvrzují stovky pozitivních recenzí. Nejznámější a nejkrásnější instituce pro turisty v Indii zahrnovala architekturu v maurském a mongolském stylu. Terasy s fontánami zde nejsou ani počítány. Interiér se vyznačuje moderností a sofistikovaností a infrastruktura je tak důležitá, že každý rekreant může najít zábavu podle svých představ v nejkrásnějším hotelu „Oberoi Amarvilas“ v Indii.

Bahamy: nejkrásnější hotel "Atlantida"

Mezi nejzajímavější hotely podle turistů patří hotel „Atlantis“ ve státě Bahamy, který zaujímá velkou část stejnojmenného ostrova. „Atlantida“ je někdy zaměňována se stejným krásným hotelem „Atlantis The Palm“ v Dubaji, který jsme již popsali o něco dříve. Hotel "Atlantis" se skládá z několika budov, z nichž dvě jsou spojeny mostem ve výšce dvacátého třetího patra. Na tomto přechodu byl postaven nejdražší hotelový pokoj, za který zaplatí turisté denně pětadvacet tisíc dolarů. Slavný popový hudebník Michael Jackson během svého života vždy zůstal v této místnosti nejkrásnějšího hotelu The Atlantis.

„Château Frontenac“ - nejkrásnější hotel v Kanadě

Na světě je několik středověkých hradů s historickou minulostí, ve kterých jsou hotely proturistů. Château Frontenac, postavený v roce 1893, je jedním z nejlepších hotelů na světě. Velkolepost vnějšího a vnitřního vzhledu kanadského hotelu učinila z Château Frontenac nejen nejkrásnější hotel, ale i nejfotografovanější hrad. To je zcela pochopitelné. Mramorová výzdoba pokojů, masivních krbů, krajkových schodišť, drahých záclon, originálních polo-starožitných lamp - vše je tak krásné a atraktivní, že by mohlo poskytnout Château Frontenac zvláštní neuvěřitelnou eleganci.

Nejkrásnější hotel v Turecku 5 hvězdiček: "Mardan Palace"

Mardan Palace je luxusní turecký hotel s pěti hvězdičkami. Pokud by byla možnost dát více hvězd, hotel by byl hodnocen mnohem vyšší. Neuvěřitelný interiér a design vznikly s velkými finančními náklady. Na výzdobu budovy bylo vynaloženo více než deset tisíc zlacení, dvacet tři tisíce m2italského mramoru a pět set tisíc ozdob vyrobených z křišťálu. Zlepšení plážové oblasti hotelu „Mardan Palace“ v Turecku přineslo devět tisíc tun egyptského písku.

Ritz-Carlton v Japonsku - jeden z nejkrásnějších hotelů na světě

Hotel Ritz-Carlton skyscraper v Japonsku je považován za nejlepší komplex v rovnoměrné síti pro volný čas a pobyt. Z oken hotelu nabízí nádherný výhled na Tokio a jeho horské prostředí. Každý pokoj v hotelu Ritz-Carlton je hoden pobytu prezidenta

"Marina Bay Sands" - nejlepší hotel v městském státě Singapur

Nákladné a báječně krásné místoSingapur je 5hvězdičkový hotel „Marina Bay Sands“. Tři věže s výškou více než dvě stě metrů jsou propojeny konstrukcí podobnou gondole, na které stavitelé opatrně postavili obrovský bazén pro turisty a zelenou zónu. Pokoje v krásném hotelu jsou zařízeny v moderním stylu. Z oken můžete nekonečně obdivovat nezapomenutelný výhled na Singapur.

Nejkrásnější hotel první třídy v Itálii: "Monastero Santa Rosa"

„Monastero Santa Rosa“ je italský lázeňský hotel nacházející se na území starého kláštera. Architektura těchto časů samozřejmě trpěla změnami, ale pro rekreanty k nim došlo pouze k lepšímu a neovlivňovala primárně design klenutých stropů a klenutých oken.

Nejkrásnější hotel v SAE: "Burj Al Arab"

Burj Al Arab je další z nejkrásnějších hotelů v Dubaji a soutěží se stejným nádherným hotelem Atlantis The Palm. Externě, hotel "Burj Al Arab" je budova-plachta. Architektonický přístup zahrnoval tento hotel do seznamů luxusních hotelů na světě. Výzdoba hotelu vzala více než osm tisíc m2zlatých listů. Interiér je tak jedinečný, že turisté mohou poprvé sledovat zabudovaná akvária, unikátní mozaiku, osvětlení a fontánu. Všechny pokoje v hotelu - dvoupodlažní. Každý z nich je vyroben ve vlastním unikátním stylu. Ve všech místnostech je však něco společného: přítomnost oken od podlahy ke stropu, která otevírá zajímavý pohled na krásu Peršana.v zálivu.