Nejkrásnější plavky na světě: módní značky a nové produkty v roce 2018

Mnoho faktorů ukazuje, že plavky v ženském šatníku mají zvláštní význam. Za prvé, je to asociace s romantickou letní dovolenou na moři. A když přijde léto do svých „plných práv“, děvčata spěchají koupit si plavky, protože sní o těch nejkrásnějších místech světa, kde se nachází slunce, písečné pláže a palmy. Pokud loni představili super sexy soupravy, dnes jsou více ženské, smyslné a kontemplativní, zatímco barvy, styly a tisky jsou zároveň dovedně kombinovány.

Nejkrásnější plavky: základní barevné trendy

Musíte vědět, že k tomu, aby se s prázdninami seznámilo s důstojností, není vůbec nutné být s neposkvrněnou a dokonalou postavou. Tajemství spočívá v tom, že jsme se šikovně schovávali v oděvu těla, který není příliš příjemný pro oči, a zdůraznil jejich výhody. Naše sny jsou nekonečné a jejich hranice je nekonečná. S uznáním svých znalostí o novinkách a značkách z roku 2018 se můžete rozhodně vydat do středisek, o kterých jste v letní sezóně snili. Budeme se snažit analyzovat všechny nové kolekce a identifikovat základní trendy v barvě, čerstvé modely a designové techniky pro plavky roku 2018 pro sebe. V módě zůstanou šťavnaté, bohaté a světlé barvy. Ale klasické bílé a černé populární oblečení bude v módě, protože první příznivě odráží vaše krásné opálení, a druhá dodá vaší siluetě štíhlý obrys. Zvláštní pozornost je věnována plavkám se širokým záběremhorizontální pruhy a retro hrachové zbarvení, které vstoupilo do trendu této letní sezóny.

Nejkrásnější tiskové plavky

Jedním z módních trendů v letošním roce budou plavky s tištěnými vzory geometrických tvarů. Při vytváření koupací sady pro nové období jaro-léto 2018 se jednotlivé značky pustily do experimentování s formami. Nejkrásnější plavky zdobí hrazdy, hvězdy, diamanty a další postavy. Pokud se dívka nebojí vypadat mimořádně a excentricky, pak jsou tyto možnosti pro ni, protože toto proplétání vzorů vám umožňuje říci, že plavky jsou velmi originální. Dalším trendem, který bude velmi populární, je sada monokini plavek s květinovým potiskem. Více než kdy jindy jsou ryté květiny, které byly vždy považovány za exotické pláže, na svém vrcholu popularity. Kombinace kontroverzních a konfliktních barev v jednom modelu je hlavním trendem plážové sezóny. Jednoduše řečeno, horní a dolní část plavek se liší nejen barvou, ale často i texturou. Tato odlišná kombinace barev v horní a dolní části plavky však umožňuje kombinovat s řadou modelů a někdy i všechny modely z kolekce značky.

Nejkrásnější koktejlové plavky

Kromě večerních monokin je zde další zajímavý model plaveckých plavekVečerní cvičení na teplou jižní noc, kdy nechcete mít těžký make-up, který spoutá večerní šaty, ale také chcete vypadat elegantně. Pro tento případ přišli designéři s „koktejlovou“ řadou plavek. Předpokládaná sestava zahrnuje linii od uzavřených verzí až po bikiny. Plavky jsou překvapující v designu, vypadají skvěle a potěší bohatými barvami a originální výzdobou.

Nejkrásnější plavky: výběr správného modelu

Při výběru nejkrásnějších plavek buďte opatrní a vezměte v úvahu vaši postavu, abyste skryli své vady, nebo naopak zdůraznili své jemné křivky těla. Pokud je váš problém široký boky, a chcete vizuálně snížit jejich objem, musíte získat pouze pevné tmavé plavky a veškerá pozornost by měla být změněna na světlé a objemné korzety. V přítomnosti velkých hrudníku plavky fit se širokými popruhy, které jsou vázány na krku.

Módní kombinace nejkrásnějších plavek s oblečením

Atributy, které jsou vhodné pro doplnění obrazu o nejkrásnější plavky - brýle a tašku. V roce 2018 nám návrháři pomohli tento problém vyřešit a vytvořili celkový vzhled (všechny věci jsou založeny na jednom tisku). Jedná se o plavky, tašku, boty, tuniku, brýle a dokonce i ručník se stejným potiskem. Pokud se vám tato možnost nelíbí s úplným vzhledem, můžete doplnit svůj vzhled všemi druhy objemných plátěných tašek, brýlí v jasném futuristickém prostředí.design, stejně jako pareo, což dává všem dívkám na pláži důraz.

Nejdůležitější modely krásných plavek od známých evropských značek

V roce 2018 nabízí mnoho značek velmi stylové plavky, které osloví každou dívku. Takže nyní budeme zvažovat nejvýznamnější modely od známých evropských značek. V letošním roce polská společnost vytvořila přizpůsobené plavky Highway 2018, a to jak pro mladé, tak pro štíhlé dívky a pro ženy s objemnými formami. A není to záležitost výběru velikosti, ale skutečnost, že společnost vyvinula unikátní plavky pro rysy nejrůznějších typů ženských postav, to je přesně to, co dívce umožňuje vybrat si, co má ráda, a ne to, co se jí hodí.


Značka Self Vám nabízí přizpůsobené styly, které byly vyvinuty speciálně pozvanými italskými a francouzskými designéry. Přemýšleli o trendech nejkrásnějších plavek a vytvořili něco vlastního, něco originálního a velmi módního. Nezapomněli však na majitele velkolepých postav, samotná společnost je zastáncem univerzálního sortimentu velikostí.


Značka Použila jinou taktiku, ve které nejkrásnější plavky nejsou vyrobeny podle nejnovější módy, ale na žádost obyčejných žen a kombinují tyto touhy s módou. V roce 2018 nám tak poskytla optimální vzorce kombinování módy a praktičnosti. Také spokojen s poměrem ceny a kvality, kterýdokonale ospravedlňuje.

Plavky Rebeccy jsou vhodnější pro mladé lidi, protože všechny nejkrásnější modely jsou vyrobeny v neobvyklých a odvážných stylech, které zahrnují celou řadu módních barev a odstínů. Plavky z této značky odhadli módní experti, vstoupili na vrchol letošního roku a jsou plné originality a odvahy designových nápadů.


Italská značka Incanto nabídla světu nejkrásnější bikiny plavky. A všechny známé značky tuto myšlenku podporovaly, ale ve vlastním výkonu. Řada bikin Incanto je reprezentována rozsáhlým výběrem modelů s nejlepší cenou a rozmanitostí stylů.