Fotografie z nejnovějších módních klobouků podzim-zima 2017 - 2018

Každou zimu jsme konfrontováni s povinným výběrem módní pokrývky hlavy, protože se nejedná pouze o elegantní výrobek, ale také o věc, která chrání před mrazem. V této sezoně se představilo mnoho nových a neobvyklých /každá žena si bude schopna vybrat pro sebe vhodnou čelenku podle stylu, barevné výplně, textury. Navíc v nadcházející sezóně není absolutně módní chodit naboso, protože všechny současné moderní oděvy budou vypadat nedokončené. Jak se mýlit s volbou pokrývky hlavy a zůstat stylový, čtěte dál.

)

Neobvyklí nadhazovači

Čepice nebo zvon je ideální pro ženy, které dávají přednost retro stylu. "RALPH & RUSSO" ve svých kolekcích couture představovaly originální buřinky, a to i s něčím připomínajícím tvar kreativního kbelíku. Nepřekonatelné kouzlo těchto modelů čepic zaručuje nadšené pohledy ostatních.

Dámské barety

Hitom sezóny - kožené barety. Někdo může uvažovat o pozůstatcích z minulosti, ale nikdo vás nenutí nosit pletený nebo pletený model (i když jsou nyní také relevantní). Známá značka "CHRISTIAN DIOR" udělila ženským baretům zvláštní úlevu a vydala sbírku pravé kůže. Stylový. Módní. Mládež Tyto barety dodávají elegantnímu vzhledu majitele eleganci a jsou vhodné pro jakékoliv oblečení, od sportovního stylu a sportukončící bohémskou šik. Módní dámy raději nosit medvědy tlačil na jednu stranu, a proto vypadají jako tajemné francouzské krásy!

Neobvyklé klobouky

Americká populární značka „RICK OWENS“ a módní značka „RONALD VAN DER KEMP“ na svých podzimních výstavách představily světlé, barevné a originální čelenky a byly příjemně překvapeny jejich upřímnou odvážností a individuálním přístupem k vytvoření každého obrazu.

)

Napoleonské klobouky

\ t

Nastal čas, aby se v ženském šatníku vytvořily nové modely klobouků. Francouzská značka "JACQUEMUS" překvapila všechny současné módy. Známý klobouk byl nahrazen velkolepou čepicí ve stylu la Napoleona.

Teplé klobouky s pomponou

Módní zimní trendy nás postupně vracejí do bezstarostného a veselého dětství. Obrovské bambule na čelenky - trend sezóny. Na první pohled vypadají takové modely směšně, ale když si vyberete správný šatník, vyhnete se zlému žertování závistivosti. Francouzská značka „JEAN PAUL“ představila kolekci oslnivou roztomilými čepičkami s legračními pompoms. V módě nejen klasické modely čepice zdobené bubo, ale také zlobivé modely vytáhl ze zadní části hlavy, snížena na stranu. Je prostě nemožné jít bez povšimnutí do klobouku s pomponem!

Originální uzávěry se síťovinou

Symbol tajemstvía romantika jsou výrobky zdobené síťovinou. Francouzská značka „ALEXANDRE VAUTHIER“ uvedla tento nádech kouzla do svých kolekcí této sezóny. Selektivní linie značky „ARMANI PRIVE“ obecně v této sezoně použila jeden model klobouků se síťovinou pro zobrazení celé kolekce. Ale co! Pletený model se síťovinou a lurexem dokonale zapadne do každého obrazu.

Klobouky dámské

Trendem sezóny je klobouk z přírodní kožešiny. Většina z krásné poloviny lidstva souhlasí, že čepice jejich srsti jsou nejteplejší a nejvhodnější pro zimní období. Módní trendy pro dámské kožešinové čepice zahrnují barevné, barevné modely s dekorativními prvky. Samozřejmě, norková kožešina je mimo soutěž, ale musí být nošena „moudře“. A zejména pro pobuřující módy, slavní návrháři značky „JEAN PAUL“ velmi kreativně přistupovali ke stylu kožešinových klobouků a vydali sbírku „speciálních“ klobouků pro ženy.

Kšiltovka

Dnešní baseballové čepice pro mládež získaly zvláštní popularitu nejen mezi mladými lidmi, ale i mezi staršími ženami. Dříve, oni byli považováni za sportovní příslušenství, ale návrháři překonali sebe a přinesli baseballové čepice na novou úroveň. Nejznámější módní značky „MSGM“ z Itálie „BESSARION“ z Ruska prokázaly, že je možné nosit baseballovou čepici nejen pro tepláky, ale i pro elegantní večerní šaty. V trendu - černé pevné baseballové čepice, ale jejich „šero“zředěné kovovými ozdobnými prvky nebo nápisy.

Teplá kapuce

Ukrajinští návrháři značky „BEVZA“ nabídli moderní dámské teplé kukly ve stylu minimalismu a tmavých barev. Navzdory tmavým texturám jsou tyto modely ideální pro bundu, kabát nebo dokonce zimní kabát.

Okouzlující čelenky

Pletené čelenky zdobené nejrůznějšími korálky, kamínky, perlami se staly vůdcem hitparády čelenek, skutečného podzimu. Francouzská společnost "CHANEL" vyvinula ideální verzi čelenek, která nejen chrání před větrem, ale také stylově zapadá do vytvořeného obrazu. A belgická sbírka „A.F. VANDEVORST "je naplněn čelenkami v barvách těla.

Módní šátky a šátky

Známá kapesník „babičky“ si v letošní sezoně zaslouží zvláštní pozornost, a to tím spíše, že často mívají módní přehlídky. Designové přehlídky italské značky "MSGM" představovaly dámské šátky, dokonale ladí s barvou a texturou oblečení. Ruská značka s evropskou moderností „BESSARION“ představila kolekci módních šátků v černé barvě. Zajímavým dojmem je kombinace šátku a módní čepice.

Ohromující dámské klobouky

Francouzská značka "CHANEL" haute coutureMódní přehlídka představovala dámské klobouky s tónem na tónu se sadou svrchních oděvů. Modely jsou vyrobeny ze stejných materiálů, které byly použity pro přizpůsobení souboru a dokonale doplňují stylový vzhled. Obři světové módy „GIORGIO ARMANI“ a „CHRISTIAN DIOR“ prezentovali plstěné dámské klobouky do celého světa, ale absolutně mladá francouzská značka „FAITH CONNEXION“ není pod nimi.)