Co mohu nosit se skládanou sukní? Varianty módních obrázků na fotografii

Někdy postačí k zahájení trendu i drobné detaily přítomné na výstavách slavných návrhářů. Takové věci jsou skládané sukně, které kriticky vnímali pódiové kritiky.

Ženský, romantický a mírně koketní - to je, jak lze popsat trendy modely skládaných sukní, které obdržely svůj druhý vítr v mnoha ohledech díky jednoduchým módním ženám.

Trocha historie

Objev nového způsobu tepelného zpracování hedvábí patří španělskému módnímu designérovi Marianovi Fortunymu, který je považován za tvůrce skládané látky. Podobný oděv s velkými a malými záhyby existoval ve starověkém Egyptě, ale to bylo Fortuny kdo přijal patent pro tuto tkaninu.

Skutečný módní boom přežil skládaný materiál v roce 1907, kdy byly představeny šaty Delfon. Model s rovnými záhyby rovného řezu vypadal velmi působivě. Vzhledem ke struktuře materiálu se zdálo, že proudí z ramen a zdůrazňuje ženskou siluetu.

Po dlouhou dobu byla skládaná tkanina používána k šití výhradně domácího oblečení. Tento velkolepý materiál se však v daném okamžiku proměnil v jeden z nejvíce extravagantních outfitů pro párty nebo oslavy díky tanečníkovi Isadorovi Duncanové, která se nebála objevit na veřejnosti v ohromujících skládaných šatech.

Sukně a skládané šaty se staly nepostradatelnýmiatribut módního vzhledu pro každý den. Dnes jsou šaty s romantickými záhyby opět na vrcholu slávy, takže každá žena považuje za svou povinnost doplnit svůj šatník touto věcí.

S tím, co nosit skládanou sukni

Mnoho dívek je znepokojeno otázkou, jak kombinovat skládanou sukni v daném období. Módní návrháři nebyli omezeni na modely střední délky, představovat několik možností pro fashionistas všech věkových kategorií.

Chcete-li vytvořit hravé a mladistvé obrazy, můžete si vybrat mini sukni skládanou, pro romantičtější a zdrženlivější modely "v podlaze". Středně dlouhé sukně jsou nepostradatelnou volbou pro kancelářské i běžné nošení.

Nabízíme Vám nejaktuálnější možnosti kombinování skládané sukně s jinými oděvními doplňky. Podle našich rad můžete snadno vytvořit stylové a harmonické luky.

Co nosit skládaný Mini sukně

\ t

Jakýkoliv model mini není vhodný pro kancelářský styl, ale je považován za nepostradatelnou věc pro procházky nebo setkání s přáteli. Tato možnost je vhodnější pro jarní a letní sezónu, kdy chcete co nejvíce obnažit a nahradit nohy nohou.

Když už mluvíme o nohách. Bez ohledu na to, jak svěží záhyb sukně, takový model vypadá lépe na majitelích rovných a štíhlých nohou. Pro dámy s plnýma nohama je lepší zvolit modely midi nebo maxi.

Skládaná mini sukně je kombinována s vestavěnými tričkami, bílými košili nebo teplými halenkami.Snažte se kompenzovat svěží spodní část více napjaté jízdy.

Co mohu nosit skládanou Midi sukni

Model střední délky je nejuniverzálnější a hodí se téměř ke každé siluetě. Hodí se dokonale do obchodu, sportu i neformálního stylu.

Nejlepší kombinací, kterou si dokážete představit se skládanou midi sukní, je objemný svetr nebo svetr. Stylisté souhlasí s tím, že takový soubor by měl sestávat z kontrastu ve velikosti a barvě věcí - bezrozměrné a volné nahoru a dolů, odpovídající obrázku.

Nejedná se o první sezónu módního lesku, která by byla doplněna fotografiemi této kombinace, která by byla umístěna jako „dvojitý trend“ - skládaná sukně a nadměrné oblečení. Při vytváření sportovního vzhledu si jako top vyberte koženou bundu nebo mikinu. A samozřejmě, v takovém oblečení se neobejdete bez tenisek na ploché podrážce nebo lehkých teniskách.

Skladané a karosářské uniformy

Dnes jsou asociace populární mezi módními návrháři. Je založen na většině obrázků. Stojí za to podívat se na model a okamžitě se stává jasnou náladou a touhami dívky. Nový model 2018 je kombinací skládané midi sukně s černobílým tělem. Ve skutečnosti dostáváme velmi ženský oděv spojený s obrazem ženského studenta baletu.

Skládaná midi sukně s koženou bundou

\ t

Kosuhu s úsekem lze připsat ženskému šatníku, nicméně mnoho žen z módy stále nosí bundy s nestandardním střihem provytvořit tajemný obraz. K dosažení dokonalé rovnováhy, stylisté doporučují kombinovat kožené bundy, jako hlavní atribut uniformy rockových hudebníků, s ženskou skládanou sukni.

Upřednostňuje se délka midi, ale možnosti mini a maxi v této kombinaci jsou také docela dobré.

Skládaná sukně a bombardér

Se všemi nejrůznějšími doplňky dámského šatníku se stále více žen módy snaží oblečení, které je pro dívčí siluetu zcela neobvyklé. Pozoruhodným příkladem jsou pánské košile, které se po menších změnách cítí skvěle v ženském vzhledu.

Bunda bombardéru kdysi sloužila jako součást fotbalové a vojenské uniformy, dnes však může být jedním z nejoblíbenějších typů svrchních oděvů. Sportovní věci doslova zaplavily světová pódia, která nejsou unavená z radosti fanoušků pohodlného a pohodlného oblečení.

Skládaná sukně a bunda bombardéru jsou nesrovnatelnou kombinací věcí, které tisíce fashionistas vzali na "vyzbrojení". Lehká pohodlná bunda může ozdobit i nejjednodušší obraz ve stylu ležérní, street-slide nebo sportovní elegance.

S tím, co nosit skládanou Maxi sukni

Dlouhé sukně jsou nejlepší volbou pro vysoké dívky a ženy módy, kteří se snaží skrýt celé nohy. Maxi sukně je bezpochyby hlavním ohniskem obrazu, takže je důležité zvolit správný vrchol šatů.

Pro vyvážení obrazu použijte hornívybavené halenky nebo trička. Velkolepý koketní obraz se získá kombinací skládané sukně s bundou. V těchto šatech můžete jít jako obchodní jednání, a pro snadnou procházku. Navíc, bunda nebo bunda je velmi praktická věc, nepostradatelná pro brzké jaro s proměnlivým počasím nebo koncem léta, kdy se cítí první chlad.

„Jsem námořník“: módní letní vzhled

Chcete v létě vypadat stylově a atraktivně? Když musíte doplnit svou šatní košili vesta. Je velmi módní.

Kombinace skládané maxi sukně a vesty bude hitem letní sezóny 2018. Takový obraz vrací vzpomínky na teplé moře a jemné slunce. Základním atributem šatů budou klínové sandály a doplňky ve stylu Pandory.

Vojenská skládaná sukně

\ t

Vojenský styl je volbou určité kategorie módy, takže se v každodenním vzhledu široce nepoužívá. Pro tyto dívky, které chtějí ukázat své preference, návrháři představili „vojenské“ modely skládaných sukní. Jsou nepostradatelné pro podzimní a zimní vzhled a pokud kombinujete sukni v khaki s podobnou špičkou s funkčními kapsami a nárameníky, obdržíte jedinečný oděv, který nebude přehlédnut.

Skládané sukně - hlavní stylový nový model 2018. Modely s malou vertikální a dokonce horizontálnízáhyby budou na vrcholu popularity. Lehké, téměř beztížné šifónové skládané sukně v létě 2018 budou nahrazeny hustší pleteninou a výrobky z umělé kůže pro zimní chlad, což znamená, že váš vzhled bude po celý rok neodolatelný.