Co je módní nosit v létě 2018

V očekávání léta se každá dívka začíná intenzivně připravovat na novou sezónu. Někteří jdou na dietu nebo jdou do posilovny, zatímco jiní přezkoumají svůj šatník a plánují jej aktualizovat. Chcete-li vypadat módní a krásné, je důležité vědět, jaké módní trendy budou relevantní v letní sezóně.

Elegantní kombinézy

Je to tento detail šatníku, který bude na vrcholu popularity v roce 2018. Pro léto jsou modely s kraťasy zdobené jasným potiskem perfektní. Vrchní část může být zcela otevřená nebo má krátký rukáv.

Pro kancelář si můžete vybrat model s kalhotami, které vypadají velkolepé a tajemné.

Samostatně jsou večerní kombinézy, ve kterých se kalhoty vizuálně spojují a vytvářejí efekt večerních šatů, přičemž zdůrazňují milost postavy.

Módní sukně

\ t

Pro léto připravili návrháři obrovské množství různých stylů sukní. Aby bylo toto číslo úměrné, navrhují zvolit model s vysokým pasem.

K zdůraznění štíhlých nohou pomůže volba s vysokýmřez.

Skládaná sukně je schopna skrýt existující nedostatky vaší postavy a učinit obraz jemnějším.

Jemné a romantické povahy budou potěšeny vícevrstvými sukněmi.

Módní kraťasy

\ t

V létě se šortky stávají hlavním oděvem mnoha dívek. Zároveň si můžete vybrat jak ultrashort modely, tak i kolenní šortky.

Vesty

Každou sezónu vidíme vesty na stupních vítězů. V roce 2018 na vrcholu popularity budou džínové modely. V tomto případě by vesta neměla být krátká. Jeho optimální délka je až do kolena.

Kožené vesty, modely s flitry, plné květin a světlý tisk nebudou o nic méně relevantní. V létě 2018 se designéři spoléhali na neobvyklé modely: s třásněmi, kovbojskou verzí atd.

Stylisté radí nosit vesty s šaty z lehké tkaniny a boty v armádním stylu. Kožená vesta vypadá skvěle s džíny nebo kalhoty.

Topy a topy

V roce 2018 získaly vrcholy a živnosti význam, což se staloupřímněji. Nyní jim bylo nabídnuto, aby vyrobili samostatnou šatní skříň.

Spolu s odvážnými variantami vrcholů návrháři nabídli i skromnější varianty, které lze nosit pod průhlednou blůzu nebo šaty. Neméně působivé, budou vypadat s bundou nebo košili.

Květinový tisk

Toto zbarvení již dokázalo zachytit módu žen. V roce 2018 jim designéři nabízejí doplnění šatníku šatkami a šaty s vyšívanými květinami. Šaty na podlaze s květinovým potiskem by se měly nosit s botami bez podpatků. Aby nedošlo k přetížení obrazu, je důležité pečlivě vybrat příslušenství nebo šperky pro tento outfit. V tomto případě bude skutečný minimalismus.

Květinový design činí ženský obraz měkším a rafinovanějším. Proto je doplněn o kabelky a košile z džínoviny.

Květy nyní zdobí šortky košile a trička, které budou jednoduše nepostradatelné během dovolené nebo procházky po zemi.

Geometrický tisk

Novinkou léta budou originální šaty s geometrickým vzorem. Omalovánky mohou být jakékoliv. Pro kancelářské pracovníky fit tlumené odstíny. A v neformálnímNastavení bude vypadat úžasně jasnými barvami.

Na světových lávkách najdete všechny druhy geometrických vzorů: ovály, čáry, body a trojúhelníky různých velikostí a barev. Zároveň je důležité správně kombinovat věci v obraze. Pokud si vyberete světlé šaty s geometrickým vzorem, boty a doplňky k němu by měly být tlumené tóny.

S geometrickými tisky by se však mělo zacházet opatrně. Pokud se dívka nemůže chlubit štíhlou postavou, pak by měla odmítnout věci s vodorovným pruhem, protože takový výkres vizuálně přidává několik dalších centimetrů v objemu.

Řezy a řezy

\ t

V roce 2018 navrhovatelé naznačují, že dívky mírně vystavují některé části svého těla. Proto velmi často dělají atraktivní škrty nejen na sundresses nebo šaty. Nyní je lze nalézt na mikinách, bundách a dokonce i na teplácích.

Krajkové a průhledné tkaniny

Vrcholem roku 2018 budou halenky a topy z průhledných materiálů, které mohou být zdobeny krajkou nebo květinovým potiskem. Je důležité, aby oblečení pro takové oblečení odpovídalo tónům.

Krajka vždy vypadala svůdně a byla považována za symbol rafinovanostiženskost. V létě budou v trendu krátké krajkové šaty.

Volánky a volány

Takové oděvy mohou modelu dát romantický nádech. Efektivně vypadají v kombinaci s agresivním kovem.

V některých sbírkách dnes můžete najít průhledné nebo prosté šaty s volánky a hezkými volánky.

Pletené oděvy

\ t

Když už mluvíme o pletených šatech, obvykle si představujeme teplé svetry a svetry. Nicméně, tam jsou také pletené předměty na léto. Ve svých sbírkách nám designéři představili pletené halenky, šaty a kabelky. Je to právě toto oblečení, které tvrdí, že je trendy v roce 2018. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z tenkých nití, nebudete v takovém oblečení horko.

Pokrývky hlavy

Dnes jsou klobouky používány nejen pro ochranu před spalujícím sluncem, ale také pro vytvoření velkolepého obrazu. V nové sezóně se styl klobouků a čepic Panaman loni v létě trochu změnil. Ty se staly mnohem jasnější a již nejsou zdobeny kamínky. Panama vhodná nejen pro pláž, ale také pro vytvoření městského luku.

Barevná paleta klobouků se také rozšířila. Nyní máte možnost vybrat si jakoukoliv barvu: od pastelových a delikátních až po jasné a náročné.

Módní obuv

V nové sezóněnávrháři nám nabízejí transparentní boty, boty, baletní byty.

Stejně jako loni v létě budou populární světlé tenisky a tenisky, které můžete nosit nejen na procházku, ale i na párty.

Hitom sezóny budou sandály na okraji, vysoká plošina a klín.

Neobvyklé boty jsou dnes v módě. Proto na svých výstavách návrháři prezentovali takové bizarní modely, které se ani odvážné ženy módy vždy nerozhodnou koupit.

Spolu s jasnými botami v roce 2018 budou oblíbené černé modely.

A ještě jedna novinka - ostrá ponožka je zpět v módě.

Kolekce, které představili módní návrháři v roce 2018, prokázaly, že můžete vypadat stylově ve světlých a skromných věcech. Proto každá žena módy byla nabídnuta ne omezit jeho představivost v přípravě cibule. A jaké věci plánujete aktualizovat svůj šatník v létě 2018?