Káva manikúra: 100 originálních a krásných vzorů na fotografii

Každoročně stále více získávají popularitu kávové odstíny. Nude paleta někdy se zdá nudné, protože to bylo nahrazeno tóny, v blízkosti barvy kávy. Jsou diskrétní, ženské a univerzální. Takové nehty dokonale doplňují jakýkoliv styl oblečení, jako je kancelářský a pohodlný sport. Pokud se monotónní základna kávové manikúry jeví jako nezajímavá, můžete ji diverzifikovat zvláštním a jedinečným designem. Nabízíme nejlepší možnosti.

)

Barevné schéma kávové manikúry

Odstín barevného odstínu kávy vypadá dokonale s přirozenou barvou pleti a řada hnědých barev vám umožňuje zvolit si harmonické řešení. Hlavní odstíny kávy manikúra jsou světlo (káva s mlékem), střední (cappuccino) a tmavé (barva přírodních fazolí). To jsou jen hlavní tóny, které jsou rozděleny do 3 skupin! Ve skutečnosti, mnoho variant nehtového umění je mnoho. Každá dívka si bude moci vybrat řešení pro manikúru podle svého vkusu.

)

Varianty kombinací odstínů kávové manikúry

Barvu kávy lze kombinovat s mnoha odstíny. Milovníci klasiky mohou požádat o manikúru černé a bílé barvy. Pro jasný obraz použijte zelenou, růžovou, modrou, tyrkysovou. Pro kombinaci s kávovou barvou může být vhodná řada odstínů, takže si můžete představit.

Elegantní jednobarevná manikúrabarva kávy

Bez ohledu na to, jakou roční dobu mimo okno, počasí nebo jaký styl oblečení preferuje dívku, bude barevný kávový manikúra vždy vypadat originální, ženský a ušlechtilý. Zároveň nezáleží na sytosti a jasu barvy. Měsíček v jakékoliv barvě vypadá stylově a relevantně. Například, lehký odstín kávy s mlékem učiní obraz měkkým a útulným a tmavé barvy zdůrazní milost. Při výběru jednoho z odstínů kávy můžete bezpečně opustit dekor v podobě jisker, kamínků, vzorů. Nehty budou vypadat tak organicky.

Originální manikúra se vzorem kávových zrn

K dekoraci monochromatického hnědého povlaku se často provádí vhodný tematický vzor kávových zrn. Mohou být prováděny na každém prstu, nebo na jednom z nich. Chcete-li provést vzor, ​​můžete použít různé techniky, z nichž je mnoho. Pokud jde o paletu barev, je žádoucí plně spoléhat na jejich preference, protože neexistují žádná konkrétní pravidla. Můžete udělat zajímavou hru kontrastů, nebo obraz monochromatického stylu. Velikost a tvar vzoru zrna se volí individuálně. Pro větší efekt stojí za to použít kamínky, akrylový písek nebo třpytky.

Klasická měsíční a francouzská manikúra v odstínech kávy

Příjemné odstíny barvy kávy jsou ideální pro klasický vzhled manikúry, ale obvykle prvníplán tady je měsíční manikúra. To znamená, že výrazným prvkem nebude špička měsíčku, ale lunární oblast základny prstu. Nejvhodnější barevné schéma v tomto případě bude zlato, které kreslí úsměv. Kromě třpytů, oni často používají třpyt, rub nebo speciální fólie. Například, bude vypadat dobře na nehty pokryté základním tónem barvy kávy, tmavě hnědá díra nebo bunda. Další jemný a elegantní design je považován za temnou základnu měsíčku s trojúhelníkovým úsměvem světlého tónu.

Velkolepé možnosti pro výzdobu kávové manikúry

K provedení manikúry existuje velké množství dekorů. S pomocí těchto prvků můžete drasticky změnit celý typ umění nailty. Kamínky, třpytky, třpytky, kameny, kamifubuki - to vše se používá pro šperky v manikúru. Takže, pokud chcete diverzifikovat design nehtů, neváhejte použít různé dekorační prvky.

Třpytky a třpytky

Odvážná hra kontrastů se může někdy proměnit v neúspěch, ale nejčastěji je efekt úžasný. To je to, co se očekává při kávě manikúru barvu mléka pomocí třpytivé třpytky. Výsledkem je, že se vám dostane výrazné a mírně odvážné manikúry. Ale hlavní věc bez fanatismu! Třpytky by neměly být příliš mnoho. K tomu stačí ozdobit jedním prstem.

Třpytivé kameny a kamínky

Téměř každá módní manikúra je ozdobena takovou chytlavou a elegantní výzdobou a stala se pro nás tradiční. Na nehtech kávového motivu vypadají tyto prvky neobvyklejší a působivější. Zvláště zajímavá kombinace se získá s matným povrchem a dekorací s lesklými kameny nebo kamínky. S tímto dekorem můžete vytvořit nádherný večer nebo ležérní vzhled. Kameny a kamínky dávají manikúru a bohatství.

Kamifubukova výzdoba

Tento dekor nedávno vstoupil do užívání umění nail od mistrů. Dekorační prvek pochází z Japonska. Ve skutečnosti, kamifubuki velmi podobné flitry. Jejich jediný rozdíl je ve velikosti a tvaru šperků. Navzdory svému nedávnému vzhledu se takovému prvku výzdoby dostává poměrně velké pozornosti.

Kávová manikúra se štětcem

\ t

Hlavní barvy pro výrobu kreseb jsou klasické černé a bílé. Na základě sytého odstínu se používá bílá barva a na světlejším tónu vypadá černý design skvěle. Výkresy na matném povrchu vypadají velmi atraktivně. V tomto případě nejvíce harmonický vzhled etnické motivy, například kresba ve stylu mehendi nebo monogram. Kromě těchto možností také nesou kresby dortu, šálků kávy, malých nápisů a dalších prvků. Hlavní výhodou výkresů je, že můžete zobrazit cokoliv, co chcetejedinečná a jedinečná kopie.

Káva manikúra získává na oblibě každý den a počet jejích fanoušků se zvyšuje. Design kávy je velmi zajímavý, drahý a elegantní. S takovou manikúrou se můžete zúčastnit akcí jakéhokoliv stupně: od oficiálních večerů až po pravidelné procházky s kamarádkami. Tím, že si vyberete manikúru s motivem kávy, bude dívka schopna demonstrovat svůj smysl pro styl a výbornou chuť. A o pozornosti a obdivných pohledech nelze mluvit. Tato módní žena zajištěna!