Módní manikúra Duben 2018

Dobře upravené pera s krásnou, stylovou manikúrou - pýchou každé dívky. Chcete-li zůstat v trendu, stylisté doporučují věnovat pozornost hlavním módním trendům nadcházející sezóny. Světlé barvy dokonale ladí s populární technikou manikúry pro duben.

Hlavní trendy dubnové manikúry 2018

Aby se každá žena módy mohla maximalizovat, návrháři nabízejí pouze základní směry, které budou populární. Neomezují však představivost dívek. V roce 2018 pokračuje móda přirozenosti, takže při výběru nehtového designu byste měli dát přednost tomu, který vypadá přirozeně.

V dubnu 2018 může být design cokoliv. Relevantní bude jak monochromatický nátěr, tak všechny druhy komplexních dekorů. Mezi klasickými možnostmi lze uvést francouzskou a měsíční manikúru, vyrobenou v jasných barvách. Mezi nové nail art: negativní prostor, účinek rozbitého skla, povlak imitující přírodní kameny, použití speciálních samolepek, atd.

Jedním ze symbolů roku 2018 bude diamant. Proto designéři nabízejí zdobit nehty se všemi druhy kamínky, jiskry a oblázky.

Neuvěřitelně populární jsou matné měsíčky.Perleť a lesk budou hlavně používány k vytváření dalších akcentů.

Skutečný tvar a odstíny

Vzhledem k tomu, že v roce 2018 bude vše v módě přirozené, zůstanou relevantní krátké a měsíčky střední délky. Tvar nehtové desky by měl být co nejoblíbenější. V trendu oválné a mandlovité měsíčky.

Pokud hovoříme o barvách dubnové manikúry, je přijatelné používat jemné i světlé odstíny. Pastel manikúra bude prezentována v nahých odstínech (káva, růžová, béžová atd.). Vhodné v dubnu budou: žlutá a všechny její odstíny, tyrkysová a měkká modrá.

Považujete-li se za příznivce světlé manikúry, věnujte pozornost vínovým a bobulovým odstínům. Obzvláště populární bude mezi nimi Marsala, malina, vínová a třešňová. V roce 2018 přinesli designéři špičkové kovové povlaky, které opakují strukturu zlata, stříbra a jiných kovů.

Fanoušci experimentů mohou hrát s černými, modrými, zelenými, šedými a jejich odstíny. Mohou být použity pro monochromatickou manikúru, nebo je kombinovat podle svého uvážení.

Kamifubuki

Mezi nejnovější neil umění 2018 bude kamifubuki. Jedná se o obyčejné barevné konfety malé velikosti. Kombinace v kruzích v jednom manikúru bude vypadat velkolepě.různé barvy a průměru.

Kamifubuki je úhledně položen na monochromatickém povlaku a nahoře opatřen upevňovací vrstvou. Tato technika slibuje, že se stane populární díky tomu, že je velmi snadné provést takovou manikúru, ale vypadá to originálně a je vhodná pro každou příležitost.

Kamifubuki vypadá dobře, a to jak na světle, tak na tmavém pozadí. A aplikováním na transparentní základní vrstvu získáte v dubnu 2018 manikúru „negativního prostoru“. Máte na výběr - použít konfety pro všechny měsíčky nebo jim přidělit pár akcentů. Uspořádat je na nehtu může být chaotické nebo řádné, vytvářet jakékoliv vzory.

Manikúra s rozbitým sklem

Elegantní a expresivní vzhled manikúry ve stylu "rozbitého skla". Není proto divu, že si to dívky nevyberou pro první sezónu v řadě. Tato technika je vhodná pro každého, bez ohledu na věk nebo styl. Kromě toho si můžete sami.

Pro takovou manikúru se používá speciální celofán nebo fólie, které jsou náhodně rozřezány na malé kousky, které jsou pak naneseny na základní nátěr. Nejdříve je třeba použít upevňovací vrstvu. Na těchto nehtech se světlo rozpadne a vytvoří iluzi drahých kamenů.

Lze zvolit fólii nebo celofánzákladní nátěr nebo vytvořit kontrast.

Manikúra matná

Mezi oblíbené v dubnu 2018 budou patky s matným povrchem. Vypadá to velmi působivě, vznešeně a sofistikovaně. Čipem sezóny by měl být povlak, který vypadá jako plast. K tomu potřebujete bílý nebo velmi světlý odstín matného laku, který je navíc potažen matnou vrstvou.

Aby bylo možné efektně zastínit efekt matné povrchové úpravy, lze jej kombinovat s lesklým pískem, který pokrývá akcentní nehty. Navíc, matná manikúra může být ozdobena brilantním ornamentem nebo kamínky.

Francouzský a měsíční návrh

Tyto techniky se již staly klasickými, které budou relevantní kdykoliv a kdekoli. Navzdory tomu, že je dělají déle než deset let, každý rok návrháři představí své nové nápady, což manikúru umožní hrát s novými aspekty.

V dubnu 2018 navrhují stylisté kombinovat francouzskou manikúru s efektem craquelure. Vypadá obzvláště působivě, pokud se prasklý lak nanáší na povrch kontrastní barvy.

Pokud mluvíme o lunární manikúre, pak zůstane nezkreslený otvor na nehty relevantní. Zvláště v poptávce takový design budou ty dívky, které preferujíudělat manikúru gel leštění. To poskytne příležitost vychutnat si velkolepou manikúru po dobu až 3 týdnů v řadě, protože v takovém designu bude růst nehtů zcela neviditelný.

Kromě toho může být bunda a měsíční manikúra ozdobena kamínky, samolepkami, malbami a jakýmkoliv jiným dekorem.

Stylové kresby

Kresby pomáhají komukoli, i ty nejobvyklejší manikúru, být originální. Umožňují každé dívce prokázat svou individualitu.

Za prvé, v dubnu 2018 budou relevantní květinové motivy. Kromě toho si můžete vybrat krajky, geometrické nebo zvířecí obrazy.

Pokud chcete mít stylovou a atraktivní manikúru se vzorem, ale nejste si jisti svými uměleckými schopnostmi, můžete použít speciální nálepky, šablony nebo jiná dostupná zařízení.

Jak vidíte, designéři neomezili naši představivost a nabídli, že vybereme možnost a techniku ​​pro provádění manikúry. A jaký typ manikúry dáváte přednost na jaře?