Vynikající bílá manikúra: módní trendy pro rok 2018

Velmi často si s závistou všimneme, jak oslnivé a nádherné hollywoodské filmové herečky vypadají - alespoň ve filmech, na jevišti, během představení nebo na světských recepcích. To není překvapující, protože na svou krásu utratí obrovské množství peněz. Samozřejmě, že nemáme tak velké množství peněz, abychom si mohli dovolit šíleně drahé procedury, ale abychom pro každou ženu udělali nesrovnatelnou a úžasnou manikúru. Současné trendy bílé manikúry jsou velmi rozdílné. Každá dáma si bude moci vybrat přesně to bílé nehtové umění, které má ráda.

Nejmódnější událostí roku 2018 je úžasná matná bílá manikúra

.

Stylisté jednomyslně říkají, že v této sezóně jsou nejvýznamnější a nejoblíbenější bílé laky, což potvrzují módní přehlídky známých světových značek. Zvláště chladný a velkolepý vzhled matný bílý povrch. Fanoušci bílé budou potěšeni módními nápady univerzální a stylové manikúry, ve které se jako hlavní použije bílý matný odstín.

Monofonní obal - stylová a přitažlivá manikúra

Je vzácné najít spravedlivý sex s monochromatickým bílým povlakem. To je způsobeno tím, že bílá barva zdůrazňuje všechny drobné vady: zakřivení tvaru nehtu, nepravidelnosti prstů. Mimochodem, čistý, bílý odstín preferují tiché, někdy dokonce nekomunikativní a samostatné ženy, které mají tendenci vždy zůstat ve stínu. I když on sámBílá monochromatická manikúra vypadá docela atraktivní.

Bílá manikúra v kouzelném duetu s jinými odstíny

Jemná bílá barva laku je mnohými považována za univerzální, protože dokonale harmonizuje s jakýmkoliv kusem oděvu a v každém ročním období. Experimenty s bílým lakem lze provádět donekonečna: vše je s ním kombinováno. Elegantní sněhobílý design může být zastíněn tím, že na několik hřebů způsobí stín jiného laku, nejlépe ne křiku, ale pastelové barvy.

Okouzlující tisky na bílém povrchu ve stylu minimalismu

Barva laku u dámské manikúry je velmi důležitá. A v mnoha ohledech záleží na něm, jaká bude nálada majitele a jak bude den projít. Existuje mnoho detailů, ale jedním řešením je volba bílého povlaku s minimalistickým potiskem. Tento design nehtů je ideální pro každodenní práci a pro rekreaci a zábavu v nočním klubu. Jak správně určit vzor ve stylu minimalismu na bílé manikúru? Geometrické zakřivené čáry a body různých velikostí vypadají nejlépe.

Světlý ornament na bílé manikúru: rozhodující motivy

Hřebíky, již natřené sněhově bílou základnou, mohou být osvěženy světlou barvou. V létě jsou nehty zdobeny pestrými květy na bílém pozadí, na podzim - žluté a červené vzory, v zimě - lesk sněhových vloček a pozlátko, a na jaře - zelené motivy kvetou. A to vše dohromady dělá bílounail art jedinečný a jasný. Vyberte si barevný obraz a jeho odstín správně, kombinujte jej s šatní skříní nebo s tónem rtěnky. Světlé výtisky na bílém pozadí jsou preferovány ženami obdařenými emocemi, mimořádně společenskými a někdy neomezenými a dokonce nepřátelskými. Velmi oblíbené jsou nejen květinové, ale i zvířecí barevné motivy na bílém laku.

Úžasné modelování v bílé nail art

Jak udělat bílou manikúru dokonalejší a výraznější? Odpověď je jednoduchá: vyberte jednu nebo několik měsíček s pomocí elegantní květinové sochařství. S takovou velkolepou štukovou výzdobou se manikúra okamžitě stane barevnou a vzrušující. Krásné volumetrické modelování vypadá efektivněji na prodloužených nehtech žen, se silným a odhodlaným charakterem.

Kreativní bunda v bílém: Romantismus a svádění

\ t

Francouzská klasická manikúra hovoří o sofistikovanosti a jednoduchosti vkusu ženy. A kromě toho - o omezení a nezvratnosti charakteru. Klasická francouzská manikúra však již není v trendu. Na špičce hřebu ho nahradil drzý úsměv, který vyzve každého kolem sebe. Dovedné použití bílé barvy s jasnými barvami a lesklými ornamenty v bundě může zvýraznit vaši jedinečnou osobnost.

Černobílá manikúra: malé triky

Stylisté v této sezoně nabízejí obvykléale poněkud neobvyklá kombinace bílé a černé. Je tu spousta neobvykle krásných možností černobílého umění nail, ve kterém jsou tyto dvě barvy kombinovány do nenapodobitelné dokonalé manikúry. Samozřejmě, s tímto designem, bílá je dominantní barva, a černá pouze zdůrazňuje krásu a kouzlo stylového umění nail. Volba s šachovnicí nebo černobílými hádankami je vhodná pro dlouhé nehty. Při výběru geometrického tisku mějte na paměti, že vizuálně mění tvar nehtu.

Módní manikúra v bílé barvě s kamínky a okouzlujícím leskem

Pro každodenní manikúru nechte bílou barvu. Vychutnejte si úžasné kameny Swarovski, kamínky, jiskry a „ozdobte“ měsíčky pro večerní setkání. Dokonalá kombinace okouzlujícího lesku a bílého laku dává obraz vysoké ceny a elegance. Taková jasná manikúra přirozeně přitahuje mnoho nadšených lidí kolem vás. Bílá nail art je zdobena rafinovanými dekorativními prvky skromně, ale s chutí. Nepokoušejte se "zavřít" všechny bílé nehty kryt, je lepší vybrat jeden.

Manikúra ženy říká hodně a odráží celou vnitřní podstatu. To znamená, že je občas snadné určit teplotu. Žena okamžitě znatelná! Ve formě nehtů a specifickým způsobem dělat manikúru. Například čtvercové hřebíky s bílým povlakem potvrzují nerovnováhu charakteru majitele.Někdy jsou tito zástupci spravedlivého pohlaví lidé ve věčném hledání. Mandlový tvar krásného nehtu je běžnější u účelových a tvrdých žen. Mírně ostré prsty a kuželový tvar nehtu naznačují velký smysl pro humor.

Po přezkoumání foto příkladů bílé manikúry můžeme konstatovat, že bílá barva je ideálním základem pro nejodvážnější řešení nail art.